Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

ölümün nereden geleceği belli olmuyor ne yazıkki..

Motovento
    REKLAM ALANI
    white_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    allah rahmet eylesin yakınlarına başsağlığı versin...

İzmir'in Dikili ilçesinde motosikletiyle yolda önüne çıkan domuzlara çarpan iş adamı hayatını kaybetti.

AĞIR YARALANAN MÜTEAHHİT HAYATINI KAYBETTİ

Akşam saatlerinde motosikletiyle Dikili'nin Çandarlı Mahallesi'nden Dikili'ye dönen müteahhit Müslüm Arı (51), yolda önüne çıkan domuzlara çarptı.

Kazada ağır yaralanan iş adamı, kaldırıldığı Bergama Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Arı'nın naaşı, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

kaynak:sondakika.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Allah ailesine sabır versin. Motosiklet cg gibi bişey galiba

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sonra çıkıyor hayvanseverler yok efendim niye domuz avlıyormuşuz, bunların insanlara verdiği zararı hiçbir hayvan veremez, heleki tarla ve çiftlik sahiplerine, bağı bahçeleri olanlara, üreme mevsimi, yavru dişi falan dinlemeyiz, her gece domuz katliamına çıkıyoruz neredeyse bu aralar, ovalara indi zaten hepsi, nesilleri kurusun.
    erdem999 bunu beğendi.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonra çıkıyor hayvanseverler yok efendim niye domuz avlıyormuşuz, bunların insanlara verdiği zararı hiçbir hayvan veremez, heleki tarla ve çiftlik sahiplerine, bağı bahçeleri olanlara, üreme mevsimi, yavru dişi falan dinlemeyiz, her gece domuz katliamına çıkıyoruz neredeyse bu aralar, ovalara indi zaten hepsi, nesilleri kurusun.
    sen ben onların yaşam alanına saldırıyorsun, onlar senin yaşam alanına girmiyor. münferit bir kaza, trafik kaza yapan binlerce insan var, rica etsem onları da yavru, dişi farketmeden öldür.
    RuzgarSA, ERCEYLAN, gursus ve 13 diğerleri bunu beğendiler..

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    3 sene önce benimde başıma geliyordu bu olay son anda kaçış noktası belirlemiştim. Hem köy yolu aydınlatma yok hem de gece olunca baya bi adrenalin sağlamama sebep olmuştu.

A.r.e. boyle seyler olur normal

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    ALLAH rahmet eylesin bizim gibi iki teker gönüllüleri her zaman azrail ensemizde

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    ALLAH (c.c.) rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Rabbim kalanlarına sağlık ihsan eylesin.

Motosikleti
    R25
    Allah rahmet eylesin

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    bende geçen hafta arabayla köpeğe çarptım gece, köpek :( ... aracın ön tarafı haşat, aman dikkat motorla olsak affetmezdi

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    maalesef hayvanlara yaşam alanı bırakmıyoruz. onlar da böyle yerleşim yerlerine giriyorlar. Allah rahmet eylesin.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Alıntı volkanmet86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maalesef hayvanlara yaşam alanı bırakmıyoruz. onlar da böyle yerleşim yerlerine giriyorlar. Allah rahmet eylesin.
    Domuza NE yaşam alanı bırakacaksın arkadasım
    EthanHunt ve Shamy bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen millete bakma domuz avına aynen devam. Yok hayvanların yaşam alanına saldırıyormuşuzda bilmemneymişde cahil cahil konuşmalar,domuz gibi bir hayvan yüzünden can gitmiş yaşam alanından bahsediyorlar. Dünya zaten insanoğlu için yaratıldı,rabbın kulluk istediği hayvanlar değil insanoğludur.Hepsi ölünce toprak olup gidecek.İnsanoğluna zararı vede faydası dokunan her canlının avı haklı bir avdır.Bu onların yaşam alanına girip girmediğimizle alakalı değildir. İnsanoğlu bir toprağa ayak bastıysa burası artık hayvanların değil insanoğlunun yaşam alanıdır .Allah katında hayvanlar insanlar için tekvin sıfatının tecellisi olarak yaradılmıştır. İnancı olan her insan bilmeliki yaradan cennet müjdesinde hayvanlara değil insanlara kendi vasfından özellikler verecektir.Allah rahmet eğlesin şehirde yabani hayvanların trafik kazalı ölümlere sebebiyet vermesi tamamen yetkililerin sorumsuzluğudur bunun yaşam alanlarını istila ediyoruz gibi saçma sapan bir açıklaması olamaz.
    ayna639, Shamy ve Ros1n2 bunu beğendiler.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Allah rahmet eylesin. Biriside cikip demiyor ki hastaneye kaldirilan adamin kaza yerinde uzerinde gazetenin ne isi var diye..

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Allah rahmet eylesin fakat Allahın yarattığı hayvanı öldürmeye hakkınız ne kardeşim ban yemek istemiyorum bende 2 3 kere karşılaştım hayvanlar birşey yapmadan yanımdan geçti bizde çiftçilik yaptık en fazla 1 2 metre yer yatırıyorlar ölmezsiniz ya yazık günah

Allah derki hayvanlar benim sessiz kullarımdır onlar şimdi zulme susuyorlar hesap günü konuşacaklar.
    YERUÇAĞI ve mgora bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Mt-25
    Bizim yazligimiz var dikilide 5 senedir yazlığa gidiyorum orda domuz olduğunu şuan öğreniyorum.Gerçekten büyük talihsizlik.Allah ailesine sabir versin

Allah rahmet eylesin, acaba kask ekipman filan var mıydı merhumda?

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Allah rahmet eylesin...

Bazı açıklamalar gerçekten çok üzücü. İnsanoğu bu dünyada yaşayan canlının tek kendi olmadığını ve tüm canlılara saygı duyması gerektiğini öğrendiğinde bu dünya daha yaşanılabilir olacak. Ama nerde...
    mgora bunu beğendi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen millete bakma domuz avına aynen devam. Yok hayvanların yaşam alanına saldırıyormuşuzda bilmemneymişde cahil cahil konuşmalar,domuz gibi bir hayvan yüzünden can gitmiş yaşam alanından bahsediyorlar. Dünya zaten insanoğlu için yaratıldı,rabbın kulluk istediği hayvanlar değil insanoğludur.Hepsi ölünce toprak olup gidecek.İnsanoğluna zararı vede faydası dokunan her canlının avı haklı bir avdır.Bu onların yaşam alanına girip girmediğimizle alakalı değildir. İnsanoğlu bir toprağa ayak bastıysa burası artık hayvanların değil insanoğlunun yaşam alanıdır .Allah katında hayvanlar insanlar için tekvin sıfatının tecellisi olarak yaradılmıştır. İnancı olan her insan bilmeliki yaradan cennet müjdesinde hayvanlara değil insanlara kendi vasfından özellikler verecektir.Allah rahmet eğlesin şehirde yabani hayvanların trafik kazalı ölümlere sebebiyet vermesi tamamen yetkililerin sorumsuzluğudur bunun yaşam alanlarını istila ediyoruz gibi saçma sapan bir açıklaması olamaz.
    Müslümanlık hoşgörü dini, yemediğimiz domuzları katletmeye devam.
    Nathan ve berketan bunu beğendiler.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim düşüncemden bağımsız olarak savunduğunuz şeyin dayanaklarını sorgulamak istiyorum. Bir inanan olsa o illa sizin inandığınız gibi mi inanmak zorundadır? Yani sadece sizin dininize mensup olanlar mı inanandır?
    Peki başka bir inançta kötü bir davranış olan hayvan öldürmek (yine kendi düşüncemden bağımsız konuşuyorum) sizin inancınızda o kadar da günah değil diye bu sizi başkalarının inanç ve değerlerine saldırma hakkı verir mi?
    Konuyla ilgili olarak arabayla bir kere gece vakti denk gelmiştim aliağa civarlarında-anayolda-, şehir içine kadar girmeleri aç kaldıklarını gösteriyor. Allah rahmet eylesin
    Az silindir, çok iş

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)