Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yerli Motosiklet Pantolonu Motobike Jeans Satışa Çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Hayirli satislar,
    Modeller guzelmis ancak merak ettigim bunlar yazlik kislik diye ayriliyor mu ? Yoksa 4 mevsim denen yazin terletip kisin usuten yapidalar mi... Malum Ankara'da yasiyorum bizde bi kara kis var bi de kavurucu yaz :D
    engin_deniz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana uygun bir model göremedim. :/

- Hepsi slim fit gibi duruyor
    - Dizin üstündeki ve beldeki o akordion gibi büzdürme kısım nedir abicim, apaçi pantolonundan farkı yok
    - Akordion parça olmayan modellerde aşırı düz, bir ortasını bulsaydınız keşke
    - Son olarak o kemer nedir abi yaa... Emek verip birşey üretmişsiniz aynalı kemerle ürün fotosu çekmişsiniz. Bizim Türk insanının en çok kaybettiği nokta burası, sunum yapamıyoruz.
    engin_deniz ve Sam@ bunu beğendiler.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ödeyeyim istersen
    Mod dediğin üyesine sahip çıkmalı tabiki
    Bende veriyorum sipariş benimkini de ödermisiniz
    Konuya dönersek fiyatlar keşke daha makul olabilseymiş.
    Pazara ilk defa sunulan bir ürün tanınması, kullanıcı yorumları vs derken pazardan pay kapmak zor olacak.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Paix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam hayırlı olsun öncelikle. sitede ve burada baktım fakat göremedim kotlarda kalça ve diz koruması var değil mi ? sitede kalça korumasını ekstra olarak gösteriyor sizde forum üyelerine yan koruma ücretsiz demişsiniz. acemiliğime sığınarak soruyorum siz kalça korumaları mı ücretsiz gönderiyorsunuz yoksa yan koruma dediğiniz (diz ve kalça korumaları dışında) ekstra korumalar mı gönderiyorsunuz?
    Merhaba.
    Ürünlerde diz koruması standart olarak veriliyor. Ekstra satılan kalça korumaları ise motosiklet.Net üyelerine ücretsiz olarak gonderilecek. Bu konuya siparis vereceginize dair bir mesaj birakmaniz yeterli. Kargonuzu hazirlayacak arkadaslarimiz buradan isminizi teyid ederek siparisinizi hazirlayacaklar. Iyi günler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:05 ----------

Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli satislar,
    Modeller guzelmis ancak merak ettigim bunlar yazlik kislik diye ayriliyor mu ? Yoksa 4 mevsim denen yazin terletip kisin usuten yapidalar mi... Malum Ankara'da yasiyorum bizde bi kara kis var bi de kavurucu yaz :D
    Merhaba.
    Ürünlerin içinde aramid kevlar kaplama kumaş var. Aramid pamuklu bir kumaş olduğu için normal bir kota göre elbette daha sıcak tutacaktir. Yanlız kışın illaki usutecektir. Kışlık model çalışmalarımiz olacak. Iyi alışverişler iyi günler
    elit motogaraj

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Büyük beden üretim yapacağınızı belirttiğinizden takip ediyordum ancak en büyük beden 38. Bir de hiç boru paça yok, kadın pantolonu gibi paçalar çok dar. Biraz hayal kırıklığı oldu açıkçası.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hani yerli üretim olunca, neden başka yerden alalım, burdan alalım ki bizim vatandaşımız kazansın diye düşündüm, fakat modelleri görünce vazgeçtim.
    neden derseniz, pantolonların kesimi, o diz üstü kıvrımları (ve o kemer), daha çok pıstırılmış cg kullanıcılarına hitap ediyor gibi duruyor.

umarım, daha bol model ve muadillerine göre daha uygun fiyatlarla daha güzel satışlar yaparsınız.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    jeans sevmiyorum şu tarz bişey olsaydı..

enable ve engin_deniz bunu beğendiler.

enable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS, cbf150,xmax250ABS
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://g01.a.alicdn.com/kf/HTB1Y6W4L...s-Straight.jpg
    +1
    Jean sevmediğim gibi bol ve havadar pantolonlar her zaman tercihim olmuştur, umarım bu yönde çalışmalarınız olur, hayırlı uğurlu olsun, emeğinize sağlık, yerli üretim yapıldığında kendim yapmışım gibi seviniyorum

Motosikleti
    2009 Ducati Monster 696
    modeller ve fiyat daha iyi olabilirdi. işin maliyeti nedir bilmem ama yıllanmış yabancı markalarla aynı fiyat bandında işiniz biraz zorlaşacak gibi bence.
    engin_deniz ve akupunktur01 bunu beğendiler.

Kalıplar bayan için uygun mudur?

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Elinize sağlık hocam hayırlı olsun kotlara baktım güzel dar paça olması daha da güzel geldi

Güzel bir girişim daha iyiye gitmeniz dileğiyle.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı aslyT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalıplar bayan için uygun mudur?
    Uygundur, yinede deneyip almanızda fayda var. Kumaslarimiz licralidir. Bel ve boy ölçünuzu belirterekte siparis verebilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük beden üretim yapacağınızı belirttiğinizden takip ediyordum ancak en büyük beden 38. Bir de hiç boru paça yok, kadın pantolonu gibi paçalar çok dar. Biraz hayal kırıklığı oldu açıkçası.
    Haklısınız. Üretim ve arge çalışmalarımız devam ediyor. Cargo modellerimiz ve büyük bedenlerimizde olacak. Boru paça, bol kesim gibi.
    elit motogaraj

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://g01.a.alicdn.com/kf/HTB1Y6W4L...s-Straight.jpg
    Katılıyorum. Günlük hayatta çoğunlukla kargo pantolon ve kargo şort giyerim. Riderdenim'in Samyeli modelini bu yüzden beğenmiştim ancak onlar da büyük beden üretmiyorlar.

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısınız. Üretim ve arge çalışmalarımız devam ediyor. Cargo modellerimiz ve büyük bedenlerimizde olacak. Boru paça, bol kesim gibi.
    O zaman takibe devam, belirlediğiniz bir tarih var mı bu modeller için ? Bir de Hasanpaşada bir mağaza ile anlaşacağınızı söylemiştiniz. O belli oldu mu ?
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı alpbdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    modeller ve fiyat daha iyi olabilirdi. işin maliyeti nedir bilmem ama yıllanmış yabancı markalarla aynı fiyat bandında işiniz biraz zorlaşacak gibi bence.
    Size bir önerim olacak. Dilerseniz ürünleri magazimiza uğrayıp yakından görün. Dahw sonra tekrar fiyat konusunda bir degerlendirme yapın... iyi günler
    elit motogaraj

Motosikleti
    2009 Ducati Monster 696
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size bir önerim olacak. Dilerseniz ürünleri magazimiza uğrayıp yakından görün. Dahw sonra tekrar fiyat konusunda bir degerlendirme yapın... iyi günler
    yanlış anlaşılma olmasın. benim lafım kaliteye değil. ama daha farklı bi fiyat politikasıyla giriş yapabilirdiniz piyasaya. bi tane göstermelik 117 tl lik ürün var diğerleri hep 2 katı. bir de 330 dan düşmüş söylediğinize göre. yapmayın böyle şeylere hiç gerek yok yani..
    akupunktur01 bunu beğendi.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    emeğine sağlık.bazı arkadaşların dediği gibi paçalara biraz daha dikkat edebilir ve ufak bir değişiklik yapabilirsin.uzun bot ile kullanan ve pantolonun altında bırakmak isteyen kişiler sorun yaşayacaktır.yada 2 çeşit dar ve bol paça tipinde de olabilir.bazılarıda pantolonu botun içine sokmayı sever mesela.hayırlı işler...

Motosikleti
    Honda 650F
    Hepsi bayan pantolonu gibi abi max boyutu 38 beden :D kalıplı abiler için yokmu:D
    30 bedenden başlıyor çocuklar için sanırm

Ben ünv.li bir genç olarak dar paça olmasına çok sevindim günümüzde artık boru paça kalmadı, bu kotta günlük kullanıma benzedigi için tam amacına uymuş. (Ama dizlerin üstündeki kesim hariç) Yalnız benim merak ettigim cidden uzun botla kullanılmayacak kadar mı dar? Üreticiden bir yorum bekliyorum bu konuyla ilgili ona göre sipariş vericem. Bide dizlik koruması resimdeki gibi dışardamı duruyor , Herhangi bir kaza anında uçup gitmezmi o? Bu sorularımı cevaplarsanız cok memnun olurum

Aeryn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson street 750
    Ee bunlar sadece erkekler için. Aşk olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)