Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Black cat uygun mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Başlangıç için Kuba Black Cat uygun mudur? Sıkıntı ceker miyim?
    ve
    Bu motorla biraz tecrübe edindikten sonra uzun yol yapılır mı? Kamp vs. gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Bu fiyatlara Kadırga KD-250GY'de gördüm, hangisi daha iyi olur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Selam,
    Ben black cat kullanıcısı olarak yorum yapayım. Uzun yoldan yapamazsın öncelikle bunu belirteyim. Ha yaparsın ama maksimum yarım saatte bir mola vermek zorundasın. Gücü yerinde bir motordur. Top speed tatmin etmeyebilir. Ama güzel bir egzoz ile hem şehir içi hem arazide çok mutlu eder seni. Kesinlikle tavsiye ederim.
    Steelback bunu beğendi.

Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam,
    Ben black cat kullanıcısı olarak yorum yapayım. Uzun yoldan yapamazsın öncelikle bunu belirteyim. Ha yaparsın ama maksimum yarım saatte bir mola vermek zorundasın. Gücü yerinde bir motordur. Top speed tatmin etmeyebilir. Ama güzel bir egzoz ile hem şehir içi hem arazide çok mutlu eder seni. Kesinlikle tavsiye ederim.
    Öncelikle yorumun için teşekkürler. Yarım saatte bir molo vermek zorundasın demişsin, benim açımdan zor olacağı için mi yoksa motor açısından mı? Acemi olduğum için pek fazla bilgim yok bilgilendirirsen sevinirim

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Şehir içi,arazide kullanmayı düşünüyorsan güzel motor seni yarı yolda bırakmaz fakat uzun yolda illallah ettirebilir,eğer genellikle uzun yol yapmayı düşünüyorsanız biraz daha farklı motorlara yönelmenizi tavsiye ederim.
    Steelback bunu beğendi.

sahin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm250-2006 skyjet-sj100-7 yuki gy200
    çok eğlencelik bir makina arkadaşımda var hatta enduro yarışlarına bile katıldı .
    geyet güçlü bir makina tabi arkadaşın dediği gibi son hız düşük bide koltuk çok ufak ağrıtıyor , biraz oturup biraz ayakta sürmüştüm 300 km yol yaptık çok keyifli canın sıkılınca gir toprağa dağa taşa
    bu arada acemi biri için arazi şartlarında sürmek tehlikelidir ... en azından cross botu tam korumalı arazi montu ve pantolonu giyip öyle çıkmak lazım araziye
    Steelback bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)