Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MT vs DUKE

Motovento
    REKLAM ALANI

Ama şöyle bir durum var duke ler hep 2008 den falan kalma ama mt ler 2014 hatta 2015 yani garantileri var bence mt almak bu yüzden daha mantıklı başta supersport istiyordum aprilia rs4 125 ya da yzf r125 ama onlarlada uğraşmak istemedim :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Alıntı SenC_an adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mertcan mt125 çok güzel motosiklet kardeşim , tüm parçaları mt25ten kaliteli , motorun şekli oturuş pozisyonundan tut herşeyi gerçekten çok güzel Motor pahalıdır , parçası pahalıdır çünkü kalitelidir ama verdiğin parayı sonuna kadar hakeder kardeşim. Hiiç ktmye girmeye konu açmaya falan gerek yok 125 cc daha iyi bir makine yok varsa paran al geç . 250cclerde konuşsaydık farklıydı konu ki senin en az 2 sene var önünde , satışında kaliteli olur dandik adam almaz mt125i net , yamaha servisi fizanda bile var motor şık 125 cc'nin vereceği performans belli bunuda en konforlu veren yamaha şu an , başka soru?
    Güzel bir açıklama oldu teşekkürler zaten 2 yıl sonra direk elimden çıkarıcam belki küçük ihtimal kendime güvenirsem mt-07 alırım ama kawasaki 250sl almayı planlıyorum şu an çok hoş motor arabaya 100.000 vereceğime bir mt bir kawasaki bir de ktm off road alırım daha iyi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    ss makinenin keyfi başkadır , ama para ister ss üstündeki kıyafetin kaliteside artmak zorunda, yatırdın gitti grenaj hadi bayıl 2bin lira ayrıca tecrübe ister memleketin yolları sürücülerinin hali belli. Sen hiç aceleye getirmeden şık bir nakedla bir süre geçir sonra ne zaman ehliyeti yükselttin yavaştan çevrede yapmış olursun binersein arkadaşının makinesine bi tur verirsin kararını kedi değilsin kardeşim 1 canın var akıllı yürü keyfini yaşa

Alıntı SenC_an adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ss makinenin keyfi başkadır , ama para ister ss üstündeki kıyafetin kaliteside artmak zorunda, yatırdın gitti grenaj hadi bayıl 2bin lira ayrıca tecrübe ister memleketin yolları sürücülerinin hali belli. Sen hiç aceleye getirmeden şık bir nakedla bir süre geçir sonra ne zaman ehliyeti yükselttin yavaştan çevrede yapmış olursun binersein arkadaşının makinesine bi tur verirsin kararını kedi değilsin kardeşim 1 canın var akıllı yürü keyfini yaşa
    Naked da ss de 135 kmh hızla gidiyor açıkçası yeni başlayacağım sırf görünüm için sırtımı şimdiden ağrıtmak istemedim aldıktan sonra ki masrafı pek düşünmüyorum zaten düşünsem aprilia rs4 125 istemezdim :D zaten bir naked 1 ssim olacak inşallah ileride Allah hepimize nasip etsin yani mt bu kadar şıkken açıçası ss ne kadar keyifli olsada dediğim gibi 15 hp de saçma geliyor bana :D açıçası en çok istediğimde bir gün ss motorum ile virajı bol ve güzel bir yola girip doyasıca yatırmak bana istanbulda bir de öğrenirken ss yerine kıvrak bir motor daha güzel geliyor aslında ben bakımını falanda kendim yapmak istiyorum yağ olayı falan ama sırf garanti için ellemeyeceğim şimdilik. Çok örnek gördüm garantisini bozup pişman olanını :/

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    sen motor falan almazsın (NOKTA)
    berkcigdem bunu beğendi.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Kardeşimiz şekil şükül peşinde. Karıya kıza hava atma peşinde. Yazın ehliyeti almadan motoru alırsa ya haberlerde izleriz kazasını yada burda kaza raporunda paşa paşa okuruz. Gerçi ehliyetini alsada uslu olacağını pek sanmıyorum. İnşallah beni yanıltırsın

Dipnot: Kardeşimiz Kasım18 doğumluymuş yani ehliyeti bile 2017 ye kalıyor neredeyse. Bunuda göz önünde bulunduralım
    Osm@n bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Forum böle bişi işte abi , mertcan almaz belki bi süre daha ama onun açtığı konuyu okuyan başkaları olur, bilgi sahibi olur senin buraya kattığınla . Yaşı genç istekli arkadaşları hor görmeyin / tokatlamayın arkadaşlar. düşük cc / scooter yada çin motoruna binen adamı da hor görmeyin , illa bilmemkaç cc lik japon motoruna binmesi gerekmez kişinin bir ruh/karakter durumudur motorcu dediğin , yaşı küçüktür 100 tane konu açar , yaşı büyüktür yinede ne alsam ne yapsam der..

3 gün önce izmire gideyim dedim yolda karşılaştığım durumu yazıyorum : motorcu motorun cc'sine markasına değil (göremiyorsun o kadar zaten o hızda) motora binmiş tanımadığı adamın üstündeki ekipmana selam verir nokta... 1 selamsız motorcu gs vs geçmedi solumdan : bende ne sellektör çaktım ne elimi kaldırdım nede kornaya bastım kasksız ekipmansız adama... öbürü aynı dili konuşmasan da 1100lük makineyle hollandadan buraya kadar gelir yatar asfalta memleketimin tofaşlı öküzleri yüzünden yanından geçen sayısız aracın arkasından ben 150lik çinli motororumdan iner hastaneye kadar onunla gider işimi gücümü bırakıp 2 günümü harcarım. sonucunda , bir dostum daha olur dünyanın bir ucundan..sende bilemezsin şu an yazdıklarını kaç yıl sonra kim okuyacak
    Mertcan00 bunu beğendi.

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seç artık bı motor 37. Kıyaslama konun .. Ehliyetine ne kadar kaldı
    Ahahahahah gece gece ne güldüm hacı ya :D
    hyosung gv 250

Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşimiz şekil şükül peşinde. Karıya kıza hava atma peşinde. Yazın ehliyeti almadan motoru alırsa ya haberlerde izleriz kazasını yada burda kaza raporunda paşa paşa okuruz. Gerçi ehliyetini alsada uslu olacağını pek sanmıyorum. İnşallah beni yanıltırsın

Dipnot: Kardeşimiz Kasım18 doğumluymuş yani ehliyeti bile 2017 ye kalıyor neredeyse. Bunuda göz önünde bulunduralım
    İnşallah yanıltırız trafiğe kapalı alanda nasıl kaza yapabilirim ki bir de oradan bakarsak ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)