Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bajaj Chopper Modeli: Bajaj Avenger 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Hocam serviçilerde sıkıntı var işte şimdi otomobil firmaları gibi sıfırdan servis kurulmadığı için sadece bajaj kendine ait servisi olmadığı için bunlar oluyor şimdi honda ile bajaj kurumsallığını kuralkan ile anadoluhonda kurumsallığını bir tutabilirmisin tutamazsın neden kuralkan gider sanayide bir usta ile anlaşır al sana servis olay bu değil işte samsun bajaj hem bajaj hem mondiale bütün modellere bakıyor adam lamicimi etse servis anında bırakıyor işi sonuçta başka motorlarda var yaptığı bundan dolayı motor gelsede servis fiyatı çeksem diyorlar sonra banada diyorlar yeni motor al yeni motor al niye boxer tamir etmek işine gelmiyor ne kadar pahallı o kadar çok para servis umurundamı müşteri alırsan bu 150 cc uğraşmican büyük motor alacan ki tek seferlik masrafın olacak yıllar ca kullancan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı hasanyildir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdıklarının altına imzamı atarım. Firma çalışanlarının firmadaki görevlerini bilmeleri, sevmeleri ve içselleştirmeleri gerek. Adam utanmasa 'sat sat sat k... a... sat' diyecek
    Hahaha çok iyi ya. Aynen sizin dediğiniz gibi noktaları birlestirdiginde ortaya çıkan cümleyi kuruyor. Hatta buradan aşağı yuvarlanarak git sat diyor ya. Neyse gerek yok uzatmaya ben de sattım zaten. O söyledi diye değil. 2015 modeli 8200 e müşteri bulduğum için.
    Ama Servisler kaliteli olsa fiyat performans olarak tek rakibi tnt 25 gibi. Binilmeyecek motor değil. İyi gidiyor, vasat duruyor.Sürüşte agresifsen yakıyor. Sakinsen ekonomik.
    Sayfasını takip ediyor ve pozitif yorumlar yazıyorum sırf Japonların pahalı olmasına inat.
    Tüm markalar için iyilestirme kullanıcı eleştirilerini dinlediği kadar gerçekleşir.
    Güzel şeyler olsun inşaallah.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı geziyor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam serviçilerde sıkıntı var işte şimdi otomobil firmaları gibi sıfırdan servis kurulmadığı için sadece bajaj kendine ait servisi olmadığı için bunlar oluyor şimdi honda ile bajaj kurumsallığını kuralkan ile anadoluhonda kurumsallığını bir tutabilirmisin tutamazsın neden kuralkan gider sanayide bir usta ile anlaşır al sana servis olay bu değil işte samsun bajaj hem bajaj hem mondiale bütün modellere bakıyor adam lamicimi etse servis anında bırakıyor işi sonuçta başka motorlarda var yaptığı bundan dolayı motor gelsede servis fiyatı çeksem diyorlar sonra banada diyorlar yeni motor al yeni motor al niye boxer tamir etmek işine gelmiyor ne kadar pahallı o kadar çok para servis umurundamı müşteri alırsan bu 150 cc uğraşmican büyük motor alacan ki tek seferlik masrafın olacak yıllar ca kullancan
    Çok haklısınız Rafet Goral bey

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok haklısınız Rafet Goral bey
    Mengu ne Bajaj ekmek mi veriyor sana beni ifşa ediyorsun olurda Ekrem ATA patronundur para alıyorsundur belki yaz burda 100 kelimesi 1 TL hahaha ama çalış mengu motoruna benzin lazım forumdada olsa bajaj sahiplenmeleri lazım o kadar olumsuzluğa ramen birileri iyi desinki kuralkan mal satsın ekmek yiyin değil mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:37 ----------

Mengu sENİN ADIN NE KANKA benim adım belli sana ne olarak hitap ediyorlar söylermisin Samsun Eğitim Araştırmaya bekliyorum orada çalışıyorum Ekrem ATA sana haşlık versinde bin gel motorunla forumları yine manipüle edersin kanka sonuçta ekmek parası seni anlıyorum

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Mengu ne Bajaj ekmek mi veriyor sana beni ifşa ediyorsun olurda Ekrem ATA patronundur para alıyorsundur belki yaz burda 100 kelimesi 1 TL hahaha ama çalış mengu motoruna benzin lazım forumdada olsa bajaj sahiplenmeleri lazım o kadar olumsuzluğa ramen birileri iyi desinki kuralkan mal satsın ekmek yiyin değil mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:37 ----------

Mengu sENİN ADIN NE KANKA benim adım belli sana ne olarak hitap ediyorlar söylermisin Samsun Eğitim Araştırmaya bekliyorum orada çalışıyorum Ekrem ATA sana haşlık versinde bin gel motorunla forumları yine manipüle edersin kanka sonuçta ekmek parası seni anlıyorum
    Patlat bi şiir gel bu gece
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Şu an kurye piyasası bajaj illal çekti ya honda yamaha kaç yıllık 85.000 km gördüm banamısın demiyor discover dağıtmışlar hangi kuryeye sorsam discover diyor bırak kardeşim lanet olsun aldığım güne motoru kendi imkanlarımla yaptırmasam çöp resmen bu servisçilikle müşteriye yağını değişmeyi bile öğretiyolar 60 TL ya sen ne yaptın vurmuşun voleyi zaten kuryelerden şahıs için ideal marka değil bajaj almayın aldırmayın
    Samsunlu abi artık seni mesajlarından direk tanıyoruz. Bu kaçıncı üyelik oldu
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samsunlu abi artık seni mesajlarından direk tanıyoruz. Bu kaçıncı üyelik oldu
    Noktalama işaretleri kullanmazsa, her yerde tanınır. Okurken nefesim kesiliyor shshshshshhsssss. Ama bazı noktalarda kendisine katılıyorum. Aralara nokta koymasa da.
    benhasan ve mustafa_325 bunu beğendiler.

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Al bi z one 180 arkana bakma hunk falan hikaye

Motosikleti

Dayı sen ne diyon ya. Benim kadar Bajaj Pulsar'ı şikayet etmiş biri varmıdır şu forumda. Hoşuma gitmeyen ne olduysa yazdım. Firma için çalışmıyorum. Siz ama inatla yeniden yeniden üyelik alıp kendi çabalarınızla bozduğunuz motor için Bajaj'ı suçluyorsunuz.

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Bu motor chopper değilki

Alıntı Crixa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor chopper değilki
    Ne peki hocam?

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Chopper böyle olur

Motosikleti
    Alçak motosiklet olarak bilinen bu motosikletler chopper olarak sınıflandırılırlar. Chopper motosikletler aslında cruiser motosikletlerin kişinin isteğine göre düzenlenmesi sonucu ortaya çıkan bir motosiklettir.

Chopper motosikletlerin tarihi oldukça eskilere dayanmaktadır. 2. Dünya Savaşı sonrası evlerine dönüş yolunda olan kişilerin motosikletlerini daha hafif ve olduğundan biraz daha hızlı yapmak istemeleri sonucu ortaya çıkan yepyeni bir sınıftır. Chopper kelimesi ise kesmek kırpmak biçmek anlamına gelmektedir. Ayrıca bir helikopterin pervanesinin çıkardığı chop chop chop sesininde ilham kaynağı olduğu söylenenler arasındadır.

Her chooper kendi sınıfında tektir ve bir başka eşi benzeri yoktur. Sadece motor kısmı hariç, tamamen kişiye özeldir. Motor aksamı ve tekerleğe aktarma Dünya üzerindeki her chopper motosiklette aynıdır. Bu yönden bakarsanız aslında chopper motosikletlerin dünyada eşi benzeri olmadığı söylenemez ve birçoğunda kullanılan aksesuarlar aslında aynıdır. Örneğin, aynalar çoğu yaprak şeklinde ya da malta hacı şeklinde ayna kullanırlar.

Chopperlar üzerinde yaklaşık 256 adet parça kişiye özel olarak dizayn edilebilmektedir. Hız amacı gütmeyen sadece gezi amaçlı motosikletlerdir.

Alıntıdır.

Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yaptın sen? Yedek parçasını alamayız biz öğrenciler bu motorların 😁

Motosikleti
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alçak motosiklet olarak bilinen bu motosikletler chopper olarak sınıflandırılırlar. Chopper motosikletler aslında cruiser motosikletlerin kişinin isteğine göre düzenlenmesi sonucu ortaya çıkan bir motosiklettir.

Chopper motosikletlerin tarihi oldukça eskilere dayanmaktadır. 2. Dünya Savaşı sonrası evlerine dönüş yolunda olan kişilerin motosikletlerini daha hafif ve olduğundan biraz daha hızlı yapmak istemeleri sonucu ortaya çıkan yepyeni bir sınıftır. Chopper kelimesi ise kesmek kırpmak biçmek anlamına gelmektedir. Ayrıca bir helikopterin pervanesinin çıkardığı chop chop chop sesininde ilham kaynağı olduğu söylenenler arasındadır.

Her chooper kendi sınıfında tektir ve bir başka eşi benzeri yoktur. Sadece motor kısmı hariç, tamamen kişiye özeldir. Motor aksamı ve tekerleğe aktarma Dünya üzerindeki her chopper motosiklette aynıdır. Bu yönden bakarsanız aslında chopper motosikletlerin dünyada eşi benzeri olmadığı söylenemez ve birçoğunda kullanılan aksesuarlar aslında aynıdır. Örneğin, aynalar çoğu yaprak şeklinde ya da malta hacı şeklinde ayna kullanırlar.

Chopperlar üzerinde yaklaşık 256 adet parça kişiye özel olarak dizayn edilebilmektedir. Hız amacı gütmeyen sadece gezi amaçlı motosikletlerdir.

Alıntıdır.
    O zaman fabrika çıkışı basık Mondial Masti serisi ve Kuba Çita R serisi motorlara da chopper diyebiliriz

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman fabrika çıkışı basık Mondial Masti serisi ve Kuba Çita R serisi motorlara da chopper diyebiliriz
    Bilemem Vikipedi ye sormalıyız. İzin verirlerse diyebiliriz. 😊

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Chopper dediğiniz hiçbir motor chopper değil zaten, cruiser.

Bajaj'ın bu motoru da maalesef cruiser görünümü verilmeye çalışılmış bir commuter. Yani bırak chopperı, cruiser bile değil.

Bu paraya değer mi değmez mi diye tartışmayacağım ama kendisinden daha kaliteli ve tipi düzgün Çinliler var. Bence alınacaksa sürüş pozisyonu rahat bir commuter olduğu için tercih edilebilir. Alçak selenin vereceği güvenlik vs. Başka da bir esprisi yok, görüntüsü bile içler acısı.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chopper dediğiniz hiçbir motor chopper değil zaten, cruiser.

Bajaj'ın bu motoru da maalesef cruiser görünümü verilmeye çalışılmış bir commuter. Yani bırak chopperı, cruiser bile değil.

Bu paraya değer mi değmez mi diye tartışmayacağım ama kendisinden daha kaliteli ve tipi düzgün Çinliler var. Bence alınacaksa sürüş pozisyonu rahat bir commuter olduğu için tercih edilebilir. Alçak selenin vereceği güvenlik vs. Başka da bir esprisi yok, görüntüsü bile içler acısı.
    Katılıyorum sana. Buna verecegim paraya Kuba Superlight 200 alırım. Hem görüntüsü mükemmel hemde çok fazla kullanıcısı var. Kendini kanıtlamış bi model.

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Tek silindir 150 cc ve mondial verture çakması model.. 6700 tl :( o paraya çöp, bajaj kaliteli marka, ama marka diye o para verilmez

chopper alacaksaniz 2-3 bin daha bayip v alin.. 250 cc alin , chopperlar agir ve keyif motoru oldugu icin 250 cc alti kesmiyor bana göre..

ayrica bu fiyatta etken chopper olmasidir sanirim, 100 cc de olsa chopperlar hep pahalli. daha uzun motor oldugu icindir belkide.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    yurt dışında 220 likleri varmış o olsayı daha iyi olurdu bence ama getirmemişler yazıkki

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)