Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bilgi Duyuru-Tatil Planı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hus Te 250 İ - Tri Th 900 C - Duc Pa 1299 S
    Merhaba arkadaşlar herkese iyi geceler, nasılsınız ? İyisiniz inşallah. Bu hafta içi fethiye ölüdeniz de bulunan kelebekler vadisine gidiyorum, eylül sonuna kadar orada olacağım bu yüzden bu son girişim denebilir foruma, cep telefonu veya laptop yanım da olmayacak ama merkeze işim düşerse size fotoğraf ve video atacağım. Bu yazıyı yazmamın sebebi forum da sevdiğim insanlar olması, lütfen yanlış anlaşılmasın motosiklet kullanan herkes benim için gönülden kardeştir ama sizde bilirsiniz ki bazıları ile gönül bağı daha farklı ve yoğun oluyor, tatil amacı ile gelmek isteyen olursa kelebekler vadisine geldiğiniz zaman Ufuk UZUN ile görüşmek istiyorum diyerek size yardımcı olmamı sağlayabilirsiniz bana haber verirler bende yanınıza gelip ufak defek indirim kolaylık gibi konularda elimden geleni yaparım. Herkese selamlarımı saygılarımı sunuyorum Allaha emanet olun tekeriniz düz bassın selametle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yasoyaso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf250L
    İyi tatiller çok güzel bir yer bende bir yaz tatilimi orda yapmayı planlıyorum

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Fotoğraflarını bekleriz ara ara.

İyi tatiller.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bu yaz uğrayacağım ufak planımda 1 hafta ölüdeniz ve keBelek vadisi var.. Sana şimdiden iyi tatiller, ama internetsiz ve telefonsuz 4 -4.5 ay zor olmayacak mı?

Motosikleti
    V-Strom DL650
    Güzel bilgi, güzel yardım Ben de haziran'da akdenize doğru gidicem izmir'den, kelebekler vadisi'ne geçen yaz gidemedim, bu yaz gitmek istiyorum, merak ettiğim bir yer orası. Uğrarım yanına senin, ismim Türker.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)