Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Beni Aydınlatın

Motovento
    REKLAM ALANI
    TaichouSan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamun aleykum.iyi forumlar. beyler ben motora merak saldım ama ben RETRO adamı olduğum için genelde nostaji şeylere acayip bi ilgim var. sonuç olarak cafe racer yapmaya karar verdim.
    sorularım basit.
    1)eski model motor alırsam yedek parça bulmakta zorlanırmıyım.
    2)yolda bırakır mı?zırt pırt arıza çıkarır mı?
    3)yamaha rd 350 , yamaha rx 115 , honda cm 400 1979 , honda CGL 125 şeklinde tarzında motorlar acayip hoşuma gidiyor. honda çok iyi marka ama yamaha taraftarıyım oyüzden yamaha önerirseniz sevinirim.CAFE RACER olarak.
    4) illada sıfır al derseniz Japonların hiçbiri 6 milyar aşşası değil en ucuz motorlarıda SUCU MOTORU diye dalga konusu zaten bilirsiniz. napam ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Çıtayı düşük tut.
    Insan hayaline veya gönlündekine ilk seferde erişemeyebilir.
    Ama bu demek değil ki sen motosiklete binme.
    Kısa vadede zarar etmeyeceğin bir motosiklet bul.
    Bütçeni toplayana kadar bu şekilde idare et.

Yani bir hedef koy, amacın olsun. Gerisi corap söküğü.
    planet58, TaichouSan ve berkcigdem bunu beğendiler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha bugün üye olmuşsun kimsin nesin ne işle ugrasiyorsun
    TaichouSan bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    beylerden sonrasını okuyamıyorum...
    Ertugyigit, mantila, keremkrmn ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha bugün üye olmuşsun kimsin nesin ne işle ugrasiyorsun
    Hocam pardon :D
    isim cesur yaş 23 özel güvenlik. animeciyiz japon hayranlığım var motora merak saldım. siteyide yeni keşfettim
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beylerden sonrasını okuyamıyorum...
    dostum cahillimi mazur gör yeniyim
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çıtayı düşük tut.
    Insan hayaline veya gönlündekine ilk seferde erişemeyebilir.
    Ama bu demek değil ki sen motosiklete binme.
    Kısa vadede zarar etmeyeceğin bir motosiklet bul.
    Bütçeni toplayana kadar bu şekilde idare et.

Yani bir hedef koy, amacın olsun. Gerisi corap söküğü.
    üstad bilgine güveniyorum ozaman yeni model yamaha ybr 125 den cafe racer olur mu ??
    something123 bunu beğendi.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bajaj boxer öneriyorum kardeşim .Hafta sonu etkinlikte bi tane vardı. Enteresan bi uğraş vermiş sahibi ...
    TaichouSan bunu beğendi.

Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj boxer öneriyorum kardeşim .Hafta sonu etkinlikte bi tane vardı. Enteresan bi uğraş vermiş sahibi ...
    siz kullandınız mı abicim daha önce? kullandıysanız memnun kaldınız mı ? birde hangi konuyu okuduysam iki tekerde japondan şaşmayın diyorlar. başka markalar nasıldır kullananla konuşmak isterim doğrusu

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer

Şaka bi yana, Boxer iyidir. Ben kullanıyorum bir süredir sorun çıkarmadı. Cafe racer ve scrambler projeleri için de çok uygun alet.
    TaichouSan ve Morphin bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    TaichouSan bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    2 ay bekle 30 bin tl hazırla sana cafe racerın kralını satiyim

Şuanda yapım aşamasında Bmw R80

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı TaichouSan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isim cesur yaş 23 özel güvenlik. animeciyiz japon hayranlığım var motora merak saldım. siteyide yeni keşfettim

dostum cahillimi mazur gör yeniyim

üstad bilgine güveniyorum ozaman yeni model yamaha ybr 125 den cafe racer olur mu ??
    Usta anime-manga hayranısın anladık :D bende öyle fakat japon hayranlığı ne alaka benim Ceddim varken karadan gemi yürüttük 7 cihanın yetmiş yedisini inlettik tir tir titrettik dünyaki çeliğin üçde ikisi ile geldiler et ve kemikle yendik öyle konuşma incitirsin atanı düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı sen şehit oğlusun yazıktır incitme atanı !
    haa konuşurken holagala horigiri vadaa felan benimde hoşuma gidiyo :D
    çizimler harika ama animedeki karekterler japonların hayali gerçekte hayallerinin yanından geçemiyorlar o fizik o yüz yok hiçbirinde.
    TaichouSan bunu beğendi.

Alıntı MeehMT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta anime-manga hayranısın anladık :D bende öyle fakat japon hayranlığı ne alaka benim Ceddim varken karadan gemi yürüttük 7 cihanın yetmiş yedisini inlettik tir tir titrettik dünyaki çeliğin üçde ikisi ile geldiler et ve kemikle yendik öyle konuşma incitirsin atanı düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı sen şehit oğlusun yazıktır incitme atanı !
    haa konuşurken holagala horigiri vadaa felan benimde hoşuma gidiyo :D
    çizimler harika ama animedeki karekterler japonların hayali gerçekte hayallerinin yanından geçemiyorlar o fizik o yüz yok hiçbirinde.
    motoru alırsam inşallah benzine gerek yok hocam sen iyi gaz veriyon :D

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TaichouSan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo animeci ben de one piece takipçisiyim
    dönelim konumuza levent abi durumu çok iyi özetlemiş ufaktan başla bütçe sıkıntın olmayınca bu işlere girişirsin
    TaichouSan bunu beğendi.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    cafe racer diye internette arattırınca çok güzel motorlar çıkıyor fakat, fakatı var o fotoğraflardaki donör motorları Türkiye'de bulman çok zor, bulursan da çok yüksek fiyatlar isterler, hadi buldun aldın, şekli ve gidişi güzel bir hale getirmek için pek çok parça satın alacaksın, iyi bir usta bulman gerekecek, rektifiyesiydi yatağıydı yorganıydı derken çok para gider çok cafe racer ve bobber tarzında türkiyede satılan sıfır motorlar var, fiyatları 30bin civarı onlardan almak daha mantıklı. Ha bi de Ducati sport 1000 var ikinci elini bulursan kaçırma 2010 senesinde 18.000 TL'ye satıyordu birisi neden almadım aklıma sıçıyım :(
    TaichouSan bunu beğendi.

axios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum custom motor oluşturmak pahalı iştir. motor birleştirmekten ciddi olarak anlaman, anlamadığın yerde işi bilen ustaları tanıman lazım. parçaları geç arkadaşların dediği gibi alacağın motor da ucuz olmayacaktır.

onun dışında ybr 125 den harikalar yaratan brezilya'da şu elemanlar var. ilham vermesi açısından bakabilirsin. eğer çok fazla bütçen yoksa bajaj boxer türkiye şartlarında senin için ideal olabilir. malum sitede bajaj boxer scrambler ve bajaj boxer cafe racer diye aratırsan örnekler mevcut. hazır yapılmışları bile var. ben uğraşmak istiyorum dersen 3500 e bir boxer alıp, ufak tefek boya,lastik, gidon değişikliği gibi değişikliklerle max 5000 tl ye çok güzel bir makina ortaya çıkarabilirsin.
    TaichouSan bunu beğendi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 ay bekle 30 bin tl hazırla sana cafe racerın kralını satiyim

Şuanda yapım aşamasında Bmw R80
    Tavuk doner + kola alayim bak ayran degil kola diyorum iyi dusun
    TaichouSan bunu beğendi.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavuk doner + kola alayim bak ayran degil kola diyorum iyi dusun
    vay kola he? zenginsin hacı ben kuru kuru yiyom
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo animeci ben de one piece takipçisiyim
    dönelim konumuza levent abi durumu çok iyi özetlemiş ufaktan başla bütçe sıkıntın olmayınca bu işlere girişirsin
    one piece candır :D https://www.youtube.com/watch?v=UeHrf7Xnv6k bu arkadaş yapmış bişeyler ben beğendim ne diyonuz ?
    Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cafe racer diye internette arattırınca çok güzel motorlar çıkıyor fakat, fakatı var o fotoğraflardaki donör motorları Türkiye'de bulman çok zor, bulursan da çok yüksek fiyatlar isterler, hadi buldun aldın, şekli ve gidişi güzel bir hale getirmek için pek çok parça satın alacaksın, iyi bir usta bulman gerekecek, rektifiyesiydi yatağıydı yorganıydı derken çok para gider çok cafe racer ve bobber tarzında türkiyede satılan sıfır motorlar var, fiyatları 30bin civarı onlardan almak daha mantıklı. Ha bi de Ducati sport 1000 var ikinci elini bulursan kaçırma 2010 senesinde 18.000 TL'ye satıyordu birisi neden almadım aklıma sıçıyım :(
    bende ondan korkuyom açıkçası. acı ama gerçek o resimlerdekinin %100 aynı olmıcak. ama olduğu kadar olmadığı kader be hocam :D
    Alıntı axios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum custom motor oluşturmak pahalı iştir. motor birleştirmekten ciddi olarak anlaman, anlamadığın yerde işi bilen ustaları tanıman lazım. parçaları geç arkadaşların dediği gibi alacağın motor da ucuz olmayacaktır.

onun dışında ybr 125 den harikalar yaratan brezilya'da şu elemanlar var. ilham vermesi açısından bakabilirsin. eğer çok fazla bütçen yoksa bajaj boxer türkiye şartlarında senin için ideal olabilir. malum sitede bajaj boxer scrambler ve bajaj boxer cafe racer diye aratırsan örnekler mevcut. hazır yapılmışları bile var. ben uğraşmak istiyorum dersen 3500 e bir boxer alıp, ufak tefek boya,lastik, gidon değişikliği gibi değişikliklerle max 5000 tl ye çok güzel bir makina ortaya çıkarabilirsin.
    hocam ybr ci eleman harbiden başarılı iş çıkartmış. imrendim doğrusu bende mi ybr alsam :D zaten yamaha fanıyım :d
    shooter1 bunu beğendi.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    TaichouSan bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07

Alıntı Morphin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hocam o nasıl şarkı ya boyut değiştirdim valla :D eyvallah yeni bi şarkı daha keşfettim
    Morphin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)