Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet ile ilgili

Motovento
    REKLAM ALANI

B ehliyetim var motosiklet ehliyeti için bu gün sürücü kursu ile görüştüm onların da kafaları karışmış durumda galiba bilgi veremediler yada beni anlamadılar.. 24 yaşını doldurdum 600cc ve üzeri için ehliyeti yükselteceğim.. Ortalama ücret ne kadar gider? sadece direksiyon sınavına giriyormuşuz galiba.. ve yapmam gereken neler? Şimdiden teşekkür ederim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı MhmtER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    B ehliyetim var motosiklet ehliyeti için bu gün sürücü kursu ile görüştüm onların da kafaları karışmış durumda galiba bilgi veremediler yada beni anlamadılar.. 24 yaşını doldurdum 600cc ve üzeri için ehliyeti yükselteceğim.. Ortalama ücret ne kadar gider? sadece direksiyon sınavına giriyormuşuz galiba.. ve yapmam gereken neler? Şimdiden teşekkür ederim..
    A sınıfı almak gerekicek bütün cc motorsiklet aletleri Asını kulanıyor A2 35kw güce kadar sınırlandırılmış 600cc racing bir makineyi A2 kulanamasınız

kurs A sınıfı veremediği için falan filan inter milan ayağı yapıyor

Ben şuan A sınıfına yazıldım ehliyetim E sınıfı mevcut ve 14 ders her 1 ders kursa göre 40 30 dk değişken dersler veriliyor 150cc 250cc ve şuan 750cc eğitimi alıyorum kursa ait piste ve direksiyn sınav ücreti dahil 1.200 tl verdim harc ve eminiyet kart parasıda 250 tutar toplam 1.450 tutuyor normalde ehliyeti olana A sınıfı 1.050 tl direksiyon sınav ücretiyle 1.130 tl olması gerekiyor benim kurs 70 tl fazla alıyor eğitim kaltesi adı altında ve geçen bi arkadaşımı götürdüm kurs ücretini 1.500tl yükseltmişler istanbulda bi elin parmaklarını A sınıfı veren kurs geçmeyince kurnazlıkla deyerlendiriyorlar Sen önce bulunduğun şehirde eli ayağı düzgün A sınıfı veren bir sürücü kursu bul sonra kaydını gerçekleştir hadi
    MhmtER bunu beğendi.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    B den A ya geçiş kurs ücreti 750- 1000 tl arası anlaşmanıza bağlı. 70 tl direksiyon sınav ücreti. 300tl ye yakında harç ve kart parası çıkar. Çoğu kursta A sınıfı verecek motosiklet olmadığı için kafa karıştırıp A2 itelemeye kalkıyorlar.
    MhmtER bunu beğendi.
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

Eyv yorumlar için. Hakikaten de olan olaylar aynen böyle inter milan real barca falan filan neymiş efendim A veren yokmuş Nereye sı... dedirtiyor böyle saçma ehliyet alma işlemimi olur yahu

Motosikleti
    -
    Eyv yorumlar için. Hakikaten de olan olaylar aynen böyle inter milan real barca falan filan neymiş efendim A veren yokmuş Nereye sı... dedirtiyor böyle saçma ehliyet alma işlemimi olur yahu
    bu hafta bende sınava gırdım bızım kurstada a motoru yok ama sınavda a motoru getıren kurs gordum yerınız nerde sıze uyarmı bılemıyorum,cb 650f var surucu kursunda gordum hatta ıkı tane yılların motorcusu tıplı 2 farklı eleman geldı kendı motorlarıyla ama sınava 650f ıle gırınce daha okulda cortladılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)