Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100'Lük Commuter Tipi Motosikletlerin Yakıt Tüketimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    LİFAN LİON 125
    bende lifan lion 100 motosiklet var gazlayınca sanki benzini içiyor bütün 100lük commuterler böylemi 3.vites yavaş yavaşmı gitmem lazım az yakması için

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:47 ----------

güncel....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İçiyordan kastın ne kadar? 2 Litre mi yakıyor son hızda kaç yakıyor onu da söylesen tam bir cevap verebiliriz.

GurdalK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 Ns
    yakıt değerlerin nedir, nasıl bir kullanım aralığın var şehiriçi şehirdışı, hangi devir aralıklarında kullanırsın, devamlı redline yapar mısın . en azından bir kaçını cevaplarsan örnek verilebilir.

aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    bende de 100cc kuba commuter var gaz açınca yani devir kırmızı bölgeye girince 100kmde 3.5-4 litre yakıyor eğer sakin kullanırsam 2 litre bilemedim 2.5 litre yakıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    LİFAN LİON 125
    Alıntı aliberkgngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de 100cc kuba commuter var gaz açınca yani devir kırmızı bölgeye girince 100kmde 3.5-4 litre yakıyor eğer sakin kullanırsam 2 litre bilemedim 2.5 litre yakıyor
    kilometre göstergem çalışmıyor janttaki dişli bozulmuş koyduğum benzine ve gittiğim yerlere göre çok yakıyor çoğu zaman gazlıyorum abart egsozda var kendi orjinal egsozunu takıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Güncel....

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Güncel....

aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Alıntı farfur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kilometre göstergem çalışmıyor janttaki dişli bozulmuş koyduğum benzine ve gittiğim yerlere göre çok yakıyor çoğu zaman gazlıyorum abart egsozda var kendi orjinal egsozunu takıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Güncel....

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Güncel....
    eğer 100 km de 6 litre falan yakıyorsa egzozun fark ettireceğini sanmıyorum belki yakıt - hava karışımında bir yanlışlık vardır. karbüratör ayarını yapıp temizlemeni öneririm

oguzhanlal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Depoyu tam doldur. Mesafeyi bildigin bir yola git. (Ne kadar uzun yol olursa o kadar saglikli olur. 100 km falan gitsrn kabaca bir tahmin olur). Sonra yine depoyu tam doldur. Bu sefer bak vakalim kac litre yakit alacak depo.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)