Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yaz sezonu 2500km Seyahat Güzergah

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Evet arkadaşlar daha önce ege turu gibi ufak geziler yapmıstım 600 700kmlık. Bu planladıgım rotaya 5 Haziranda başlamayı duşunuyorum İzmir, Kuşadası , Marmaris ve Antalyada kalmayı planlıyorum. Bu gezide yanıma öyle abartı şeyler almayı pek dusunmuyor kıyafetleri kargo ile gonderecegım gıdecegım yere Bi sırt çantası yeterlı olur dıye dusundum. Aramızda bu konularda tecrubelı kısıler vardır tavsıyelerıne acıgım. Yola cıkacagım motor ducati M696 Yolda rahat etmek ıcın stompgrip taktıracagım ufakta olsa faydası olur dıye dusundum yorumlarınız ıcın sımdıden tesekkurler

[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ybr 125 yamaha
    Kardesim bunu hangi programdan ve nasil yaptin ?

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Fatihkjan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim bunu hangi programdan ve nasil yaptin ?
    Yandex map
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Rebulls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ Z750R - Arora Cappucino - Kanuni Seha 150
    Canım çekti be 😋😋 Antalya da termasos antik kentine ugramalisin yollar muhteşem

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Rebulls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canım çekti be ���� Antalya da termasos antik kentine ugramalisin yollar muhteşem
    Not aldım gozumden kacmaz umarım

Motosikleti
    Antalya da 21 kişilik grubumuz var her pazar ve perşembe günleri gezilerimiz var misafirimiz olabilirsin

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Rebulls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya da 21 kişilik grubumuz var her pazar ve perşembe günleri gezilerimiz var misafirimiz olabilirsin
    Geldiğimde aksilik olmazsa günlerde uyuşursa neden olmasın bi cayınızı içerim

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Merhabalar hocam çok güzel bi yol çizmişsin bende askerden sonra aynı şekilde yapmayı düşünüyorum yazın ben de hemen hemene aynısını yaptım sayılır. Ben genellikle çadır da kaldım mesela Marmaris'te çubucak çadır kampı var on numara yer çadırın olmasa bile ordan kiralaya bilirsin. Antalya tarafında ise Olymps var orda kalacak yerler uygun vr de çok güzeldir tavsiye ederim. Ha bu arada benim yazdığım yazıyı da okuya bilirsin yol Hakkı'nda merak ettiğin birşey olursa yardımcı olurum.
    City Bike Racing 250r -- AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı afyonlu003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar hocam çok güzel bi yol çizmişsin bende askerden sonra aynı şekilde yapmayı düşünüyorum yazın ben de hemen hemene aynısını yaptım sayılır. Ben genellikle çadır da kaldım mesela Marmaris'te çubucak çadır kampı var on numara yer çadırın olmasa bile ordan kiralaya bilirsin. Antalya tarafında ise Olymps var orda kalacak yerler uygun vr de çok güzeldir tavsiye ederim. Ha bu arada benim yazdığım yazıyı da okuya bilirsin yol Hakkı'nda merak ettiğin birşey olursa yardımcı olurum.
    Marmaris , Kuşadası ve izmirde evimiz oldugu ıcın çadıra gerek yok fakat antalya tarafına hıc motorla gecmedım oranın yolu hakkında pek bılgım yok kıyı serıdını motorla daha once gecmıstım, Sizi yolda zorlayan ne oldu ve ne gıbı ıhtıyaclarınız oldu ?

Motosikleti
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marmaris , Kuşadası ve izmirde evimiz oldugu ıcın çadıra gerek yok fakat antalya tarafına hıc motorla gecmedım oranın yolu hakkında pek bılgım yok kıyı serıdını motorla daha once gecmıstım, Sizi yolda zorlayan ne oldu ve ne gıbı ıhtıyaclarınız oldu ?
    Fethiye'den Antalya yoluna bağlanınca sıkıntı orda başladı kıyı şeridi tamamen erimiş ve genellikle tek şeritti bu da baya zorlaştırdı ama sağ tarafın Deniz olunca manzara eşliliğinde güzel yol gibi geliyor Kumluca'da sonra kemer yolu güzel ama gece geçeceksen ben gibi hata yapıp yedek ampül almadan çıkma çünkü yolda ekstra dan ışık yok ve ampül patlarsa acayip sıkıntı çekrsin onun haricinde lastik tamir seti al mutlaka yollarda ne ararsan var.
    City Bike Racing 250r -- AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı afyonlu003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fethiye'den Antalya yoluna bağlanınca sıkıntı orda başladı kıyı şeridi tamamen erimiş ve genellikle tek şeritti bu da baya zorlaştırdı ama sağ tarafın Deniz olunca manzara eşliliğinde güzel yol gibi geliyor Kumluca'da sonra kemer yolu güzel ama gece geçeceksen ben gibi hata yapıp yedek ampül almadan çıkma çünkü yolda ekstra dan ışık yok ve ampül patlarsa acayip sıkıntı çekrsin onun haricinde lastik tamir seti al mutlaka yollarda ne ararsan var.
    Kit ve ampul almayı dusunuyorum ama motora takabılecekmıyım orası muamma :D

Motosikleti
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kit ve ampul almayı dusunuyorum ama motora takabılecekmıyım orası muamma :D
    O anda öğrenirsin abicim ) ama yola çıkmadan önce bi bak Nasıl takılır eder diye valla ben aşırı derece zorlandım o gece karanlıkta kısalar patlak uzunlar Allah'a emanet gitmesi çooook zor bişey

poyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F800ST ve Sym joymax
    Peki gece kalacağın yerler belli mi?bu turun maliyeti hakkında bilgi verebilir misin

Motosikleti
    Antalya Kemer yolu da sıkıntılı şuanda 10 km kadar çalışma var yol berbat

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı poyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki gece kalacağın yerler belli mi?bu turun maliyeti hakkında bilgi verebilir misin
    Evet kalacagım yerler belli kendi evlerimde kalcam o yuzden konaklama masrafım yok tek masrafım benzın ve harcamalar olacak tahmınım 700 lira benzın olsa dıger kısısel harcamalarım olur.

RidetoLive. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 Raceblue
    Merhabalar yazın benzer bir rotayı bende yapmayı planlıyorum. Kuşadası'ndan yola çıkıp sahil şeridinden antalyaya kadar gideceğim nasip olursa.Yanıma bir kaç temel eşya bide taşıyabilirsem ufak bir çadır almayı planlıyorum ekonomik yönden sıkıntı yaşamamak için.Gezilcek yer için bende sizin gibi fikir topluyorum beğendiklerim arasında fethiye/kabak koyu var diğer kaş kalkan ölüdeniz gibi bilinen yerleri örnek olarak söylemiyorum orları gezmem şart zaten.şimdiden iyi yolculuklar takipteyim

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öğrenci adamsın, çadırda kalma 5 yıldızlı hotelde kal. keh keh

iyi yolculuklar.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı RidetoLive. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar yazın benzer bir rotayı bende yapmayı planlıyorum. Kuşadası'ndan yola çıkıp sahil şeridinden antalyaya kadar gideceğim nasip olursa.Yanıma bir kaç temel eşya bide taşıyabilirsem ufak bir çadır almayı planlıyorum ekonomik yönden sıkıntı yaşamamak için.Gezilcek yer için bende sizin gibi fikir topluyorum beğendiklerim arasında fethiye/kabak koyu var diğer kaş kalkan ölüdeniz gibi bilinen yerleri örnek olarak söylemiyorum orları gezmem şart zaten.şimdiden iyi yolculuklar takipteyim
    Marmariste cadırınızla cubucakta 1 gece kalabılırsınız güzel yerdir.Marmariste kızkumuna gıtmenızı onerırım turkıyede benzerı olmayan bıryer

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:08 ----------

Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öğrenci adamsın, çadırda kalma 5 yıldızlı hotelde kal. keh keh

iyi yolculuklar.
    Öğrenci adamım sonucta yazlıgımda kalcam lanet olsun 5 yıldızlı hotele para yetmiyor keh keh :D:D Teşekkurler iyi temennın ıcın

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    3 gündür düşünüyorum - eşyalarımı kargolatıcam - nedemek yahu bunu anlamadım rota güzel çağlar ama ducati ile rahat edemiyeceksin, 2 li soft yan çanta alabılırsın sırt çantası takarsan belin 2 güne gider. 3 Temmuzda ege turundayız biz gidip geleyim bilgi veririm sanada

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    O rotanın böylesini yapmıştım. Bence dönüş yolunu değiştir. Aynı yollardan geri dönmek o kadar zevkli olmaz.

Facebook'u olan arkadaşlar buradan gezi fotoğraflarına ulaşabilir.
    https://www.facebook.com/enes.ayyuz/...2671854&type=3

Sayfa hatalı açılıyorsa, profilimden > fotoğraflar > Hyosung GT250R ile Güney Turu - 2500KM galerisine tıklayabilir.
    https://www.facebook.com/enes.ayyuz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)