Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorsikletle Kız Tavlamak (GEYİK İÇERİR)(EN SON 2006 DA ACILDI BU KONU)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Yok öyle bir şey.

Bu kafada olanlar genelde motosiklet ceketini giyip ayna karşısına geçince "of şöyle seksiyim, böyle havalıyım" diye takılanlar Bu daha çok kendi egolarımızla alakalı bir durum bence.

Motosiklet, kıyafet vs ilgi çeker ama kız tavlatmaz abi. Kız tavladığını söyleyenlerin başka hikmetleri vardır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Alıntı Yolcu0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oraya tavlayamayan 1 kişi daha yazmanızı rica ediciğim :D
    :D işte bak kardeşim asında tavlıyamıyanlar diye bir grupmu açsak napsak

Alıntı Blur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gece 4 de böyle bi konu açmanda ironik olmuş dostum 😂😂
    Uyudunmu uyudunuzmu :D diye bir kontrol edelim dedik

Alıntı gungenir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 da açılmadı bu konu. Tarihin başlangıcından beri tartışılıyor emin olun.
    "Nasıl kız tavlarız?", "kızlar neye bakar?"
    18-25 yaşlarında bende çok sordum bu soruları.
    İşin sırrını vereyimde sonra dua edersiniz. (Özellikle 20 li yaşlarının başındaki kardeşlere sesleniyorum. yaş 30 dediyse bırakın bu işleri, bir yuva kurun. )
    Arkadaşlar bu işin sırrı ne motosiklet, ne araba, ne giyim kuşam, nede güzelliktir. Tek kelimeyle :iletişim.
    Sohbet ediyor olsak "Ama abi..." diye lafa girmeye çalışanlar olacaktı. Tabiki bunlar ilk izlenim açısından çok önemli ama yeterli değil.

Yüzlerce kez duyulmuş bir yakınmadır: "Abi ben filancadan daha yakışıklıyım, daha boylu posluyum, arabam motorum bilmemneyim var. Ama adam her hafta ayrı kızla geziyor, ben yalnızım."
    Çünkü iletişim kurabiliyor arkadaşım. Hiç bir hanım kardeş yolunuzu kesip "at beni motorunun terkisine" demez. Diyorsa istediği başkadır.
    Hanımlar bizim gibi libidonun işaret ettiği yöne gitmezler. Onların başka kriterleri var.

Peki bu iletişim mevzusu nasıl olacak?
    Konuşun, sohbet edin. Sosyal olun. Mutlaka tanıyor olmanız gerekmez. Mutlaka beğendiğiniz biri olmasına da gerek yok. Saldırgan olmayın, ısrar etmeyin. Ortak paydada bir sohbet başlatıp karşılık vermesini bekleyin. Az konuşup çok dinleyin. İyi bir dinleyici olmak büyük avantaj. İlgi gösterdiğinizi belli edin. Özellikle bir ilişki ihtimalinin olmayacağı yaşıtınız bayanlarla sohbet edin. Taraflar tedirgin olmazsa daha sağlıklı bir sohbet gerçekleşir.
    İnsanlarla konuştukça daha kolay tanıyabileceksiniz, kendinizi daha kolay ifade edeceksiniz. Kız gördüğünüzde diliniz dönmüyor, eliniz ayağınıza dolaşıyorsa tek ilacı bu. Sohbet.

Bayanlar detaylara çok dikkat eder. Sizin göstermek istediğiniz taraflarınıza değil dikkat edince farkedilebilecek özelliklerinize odaklanırlar. Sizi bir aday olarak görebilmeleri için sizi tanıma gayreti içine girmelerii gerekmekte. Bu da karşılıklı sağlıklı, keyifli, ilgi çekici bir sohbet ile mümkün oluyor.

Gelelim motor mevzusuna. Yaradılış itibariyle ilişki yaşamaya aday olarak görülecek kişilerde bazı özellikler aranıyor. Üreme içgüdüsünden mütevellit ilk dikkat edilen güzellik. Artı hanımlar gösterişli objelere erkeklerden daha düşkün oluyor. Takı merakı bile bunu kanıtlar nitelikte. Yani motosikleti olan birinin karşı cinsin bakış açısıyla daha ilgi çekici olabileceği anlaşılabilir bir durum.
    Ancak bir hanımefendi sizi tanımaya gerek duymadan sadece altınızdaki vasıtaya bakarak arkadaşlık kurmak istiyorsa onun nedeni akran baskısı yada sosyal çevrenin adetleridir. Ancak tecrübeyle sabit böyle bir arkadaşlığın tek artısı sizi gören yalnız akranlarınızın "vaay atmış kızı arkasına gezdiriyor hergele" diye kıskanması olabilir.

Uzun lafın kısası. Motora binmekle olmaz arkadaşlar. Kendinizi tanıtın, insanları tanıyın.
    Onu bekledim at beni motorun terkisine :D ama genelde etraftan abi yeterince kız düşürmüyonmu birazda bize birazda bize tepkileri oluyor ,

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bravo usta, her gün yeni tuhaflık duyar olduk senden. bakalım yarın menüde ne var.
    Yarın şefin spesyeli var :D

Peki arkadaşlar şöyle bir durum düşünün bir kız yolda sizi gördü numarasını verdi ama kafanızda kask var ve cıkarmadınız whatsaptan eklediginiz anda demin size dibi düşen kız , görüldüler yagdırıyor ne yaparsınız alın size :D rezilligin dibi

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Sizleri bilmem ama benim maviş R25 ile ben piyasaya baya hakimim Tek sıkıntımız :

-arkası rahatsız amaaaa :(
    -kızım racing motor bu olcak o kadar sarıl sarıl sen

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizleri bilmem ama benim maviş R25 ile ben piyasaya baya hakimim Tek sıkıntımız :

-arkası rahatsız amaaaa :(
    -kızım racing motor bu olcak o kadar sarıl sarıl sen
    Ya bu motorda en sevdigim olay kız arkana biniyor abi gidiyorsun baktın kız iyi sarılmıyor mesefa şöyle gazı ufaktan bir yokluyorsun :D kuala gibi yapışıyor hatta renk degiştirip uyum saglıyor bir yerden sonra
    Dr. Fatih ve Morphin bunu beğendiler.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Alıntı gungenir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 da açılmadı bu konu. Tarihin başlangıcından beri tartışılıyor emin olun.
    "Nasıl kız tavlarız?", "kızlar neye bakar?"
    18-25 yaşlarında bende çok sordum bu soruları.
    İşin sırrını vereyimde sonra dua edersiniz. (Özellikle 20 li yaşlarının başındaki kardeşlere sesleniyorum. yaş 30 dediyse bırakın bu işleri, bir yuva kurun. )
    Arkadaşlar bu işin sırrı ne motosiklet, ne araba, ne giyim kuşam, nede güzelliktir. Tek kelimeyle :iletişim.
    Sohbet ediyor olsak "Ama abi..." diye lafa girmeye çalışanlar olacaktı. Tabiki bunlar ilk izlenim açısından çok önemli ama yeterli değil.

Yüzlerce kez duyulmuş bir yakınmadır: "Abi ben filancadan daha yakışıklıyım, daha boylu posluyum, arabam motorum bilmemneyim var. Ama adam her hafta ayrı kızla geziyor, ben yalnızım."
    Çünkü iletişim kurabiliyor arkadaşım. Hiç bir hanım kardeş yolunuzu kesip "at beni motorunun terkisine" demez. Diyorsa istediği başkadır.
    Hanımlar bizim gibi libidonun işaret ettiği yöne gitmezler. Onların başka kriterleri var.

Peki bu iletişim mevzusu nasıl olacak?
    Konuşun, sohbet edin. Sosyal olun. Mutlaka tanıyor olmanız gerekmez. Mutlaka beğendiğiniz biri olmasına da gerek yok. Saldırgan olmayın, ısrar etmeyin. Ortak paydada bir sohbet başlatıp karşılık vermesini bekleyin. Az konuşup çok dinleyin. İyi bir dinleyici olmak büyük avantaj. İlgi gösterdiğinizi belli edin. Özellikle bir ilişki ihtimalinin olmayacağı yaşıtınız bayanlarla sohbet edin. Taraflar tedirgin olmazsa daha sağlıklı bir sohbet gerçekleşir.
    İnsanlarla konuştukça daha kolay tanıyabileceksiniz, kendinizi daha kolay ifade edeceksiniz. Kız gördüğünüzde diliniz dönmüyor, eliniz ayağınıza dolaşıyorsa tek ilacı bu. Sohbet.

Bayanlar detaylara çok dikkat eder. Sizin göstermek istediğiniz taraflarınıza değil dikkat edince farkedilebilecek özelliklerinize odaklanırlar. Sizi bir aday olarak görebilmeleri için sizi tanıma gayreti içine girmelerii gerekmekte. Bu da karşılıklı sağlıklı, keyifli, ilgi çekici bir sohbet ile mümkün oluyor.

Gelelim motor mevzusuna. Yaradılış itibariyle ilişki yaşamaya aday olarak görülecek kişilerde bazı özellikler aranıyor. Üreme içgüdüsünden mütevellit ilk dikkat edilen güzellik. Artı hanımlar gösterişli objelere erkeklerden daha düşkün oluyor. Takı merakı bile bunu kanıtlar nitelikte. Yani motosikleti olan birinin karşı cinsin bakış açısıyla daha ilgi çekici olabileceği anlaşılabilir bir durum.
    Ancak bir hanımefendi sizi tanımaya gerek duymadan sadece altınızdaki vasıtaya bakarak arkadaşlık kurmak istiyorsa onun nedeni akran baskısı yada sosyal çevrenin adetleridir. Ancak tecrübeyle sabit böyle bir arkadaşlığın tek artısı sizi gören yalnız akranlarınızın "vaay atmış kızı arkasına gezdiriyor hergele" diye kıskanması olabilir.

Uzun lafın kısası. Motora binmekle olmaz arkadaşlar. Kendinizi tanıtın, insanları tanıyın.
    Kitap yaz okuyalım abi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yasin D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kitap yaz okuyalım abi.
    kitap yazmasına gerek yok ben sana bu işin özetini söyleyim. gerçekten istediğin bi kız varsa sürekli peşinde koş (yüz versin vermesin). gece gündüz koş.. eninde sonunda teslim eder kendini. fakat amaç başkaysa hiç kovalama hissederler.
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

bunu şu an geyik olarak konuşanlar var evet, ama inanın geyik olarak konuşmayan ve ciddi ciddi kafa yoran bir kesimde var Sanki motoru bilmem kaç model, bilmem kaç tl , bilmem kaç model oluşunun önemi varmış gibi ,arkama binmek için sıraya giriyor gibi. E bizler görmüyor muyuz, bilmiyor muyuz, hiçbiriniz şahit olmadınız mı ? Bana, motor süren erkeklerle tanıştırsana beni, çevrendekilerden diyen çıkıyor resmen Hayır,derdiniz ne ?

Motorla alakasız arkadaşlarla oturmuş kahve içerken, biri geldi. Arkadaşlardan birinin arkadaşıymış, cbr600 kullanıyor.. Aaa... Bak, oluroyle de kullanıyor, bilmem ne nin ardından. Gelmiş, benle motosiklet muhabbeti yapacak aklı sıra ! İnsanların tavrından, halinden , konuşmasından motosikleti neden sürdüğü bellidir,e adamında belli zaten tasası..

Kıssadan hisse, motosikletle kız tavlanmaz. Tavlananlarıda, Eldekidebriyaj çok güzel açıklamış.
    EldekiDebryj bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)