Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar ceza problemim var yardım lütfen.

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam'ın aleyküm arkadaşlar.
    Benim bir sorunum var ben 2014de ceza yemiştim ve şuanda ehliyetimi çıkarmak istiyorum. Cezayı ödemeden ehliyetimi çıkarma şansım varmıdır? Yada bu sorunu nasıl bir şekilde çözerim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hus Te 250 İ - Tri Th 900 C - Duc Pa 1299 S
    Alıntı bensen001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam'ın aleyküm arkadaşlar.
    Benim bir sorunum var ben 2014de ceza yemiştim ve şuanda ehliyetimi çıkarmak istiyorum. Cezayı ödemeden ehliyetimi çıkarma şansım varmıdır? Yada bu sorunu nasıl bir şekilde çözerim?
    Aleyküm selam, 2014 yılın da ehliyetsizlikten ceza yediğinizi anladım mesajınızdan şayet konu bu ise, ceza nın ehliyet almanızla alakası yoktur, ehliyetinizi alabilirsiniz. Ceza için de E-Devletten bakarak ne nedir görmeniz ve af döneminde faizsiz ödemeniz mümkün.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Ehliyetsiz kullanma cezası bildiğim kadarıyla trafikten değil direkt savcılıktan kesilen bir ceza. Ödememe opsiyonun var, devletinde evine haciz gönderme hakkı var. Yurtdışına çıkamama da cabası.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bir dene bakalım. Ehliyetini verirlerse çıkartabilir, vermezlerse çıkartamıyor olduğunu anlamış olursun. Belirsizlik ortadan kalkar.
    ayna639 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Ehliyetini çıkarabilirsin , cezanıda af çıkana kadar ödeme derim ,3.200 lük trafik cezasını yapılandırarak 780 lira ödemiştim üstelik 1 yıla yayılmış 6 taksitle.

Motosikleti
    Mondial Rx3i evo
    ehliyetsiz araç kullanma cezası karayolları trafik kanununa muhalefettir arkadaşlar savcılıkça trafik yönünden işlenebilecek suç olarak trafik güvenliğini bilerek kasten tehlikeye sokma, kara deniz hava araçlarının işaret ve levhalarına zarar vermek suretiyle trafik güvenliğini tehlikeye sokma şeklinde iki tür cezası olur. Ancak bu cezalardan ilkinde trafik güvenliğini tehlikeye soktuğunuz konusunda bir müşteki yani şikayetçi olmalı polis merkezine başvurmuş ve şikayetçi olmuş olmalı tespit edilmeli yada sivil veya resmi polis aracının önünde bu hareketleri sergilemelisiniz diğeri ise tren makaslarını değiştiren işaret ve levhaları değiştiren gemi fenerlerini söndüren vs vs gibi suçlar ile ilgili

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)