Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizcr bana uygun motor hangisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    eXcitinG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Merhaba ben ortalama 4 5 yildir motora biniyorum yaz kis suana kadar 100 150 lik 3 motor aldim motoru hem gezmek icin hemde teknik servis icin kullaniyorum boyum 160 67 kilo eskiden 50 kiloydum suan baya bir kilo aldim
    150 liklerden sikildim sebebi bazen git gel 80 100 km yol yapiyorum burdada motorlar yavas gidiyor sikiliyorum sizce vitesli motor mu daha masrafsiz kullanisli vitesli mi sehir icindr cok kullandigimdan debriyaj dan gina geldi dogrusu ama scooter da cokmu yakar bilemem.
    200 ve 250 cc dusunuyorum basinca gitsin yol bitsin istiyorum. Boyuma gore hangi motoru tercih etmeliyim her sene motor drgistirmekten biktim omurluk istiyorum motora binmeyi severim 150 lik motor ile 3 gunde 50 tl benzine bayiliyorum 300 350 km gidiyor. Motoru bayirlarda arkada artci olunca rahat tutacagim motor ariyorum fikitlrrinize ihtiyacim var arkaya bir canta saga sola bir cantada koyabilsem arabaya da gerek kalmicak fluence aracim vardi dar aralara girmekten cizdim ufak tefek ama km de 20 kurus yakinca superdi gezdikcr gezesim geliyordu boyle birsey ariyorum yolda rahat olsun yormasin vs.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)

eXcitinG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Pulsar ns olmuyor boyu cok buyuk geliyor bana digeri de buyuk gelir ve cok cin malina bakmak istemiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)