Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sıfır mı almalı , İkinci el mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    supersamo48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 150
    Bajaj pulsar almak istiyorum. ama 150ns sıfır mı yoksa 200ns ikinci el mi alayım bilemedim. önerileriniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    2 el pulsar fiyatları sıfırıyla aynı boşuna macera aramana gerek yok bence
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

D. D. Dars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim de kafamda benzer sorular var, 2. Ellere bakıyorum fiyatlar ateş pahası ybrlere baktım genel olarak düşük kmlileri 5 civarı ilk motorum olacağı için ekspertiz yaptıracağım ona da para vereceğim, 0 ybr desen 6180 tlyi hak etmiyor bence 0 bajaj mı alsam diye düşünüyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    bütçen yetiyorsa 200 pulsar yetmiyorsa önerim tabikide 150 ns nejskyionlu 10 kurulş ya yakar ya yakmaz

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Fiyatı 8.900 iken 7.300e aldıydım kesinlikle 2 el ns200 kovala

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    TR de 2. el motosiklet almak mantıksız. Bazı ilanlar sıfırı ile aynı fiyat, bazıları sıfırından pahalı, kimileri ise 300-500 tl ucuz.. Yani deymez.. Zaten aldıgın 2. el motorun yağını filtresini balatasını değiştirceksin,ekspertiz yaptıracaksın,il dışında bulursan yol yemekparan vs derken sana sıfırdan pahalıya gelecek. Bide yamyam tiplerle uğraşacaksın vaktine yazık.. Nakit parayla rezil olma git kalanı vade farksız 9 a böldürüp sıfır al cillop gibi.
    bilirkişi bunu beğendi.

supersamo48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 150
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TR de 2. el motosiklet almak mantıksız. Bazı ilanlar sıfırı ile aynı fiyat, bazıları sıfırından pahalı, kimileri ise 300-500 tl ucuz.. Yani deymez.. Zaten aldıgın 2. el motorun yağını filtresini balatasını değiştirceksin,ekspertiz yaptıracaksın,il dışında bulursan yol yemekparan vs derken sana sıfırdan pahalıya gelecek. Bide yamyam tiplerle uğraşacaksın vaktine yazık.. Nakit parayla rezil olma git kalanı vade farksız 9 a böldürüp sıfır al cillop gibi.

hocam sadece kredi kartına mı bölüyor bayiiler?

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı supersamo48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sadece kredi kartına mı bölüyor bayiiler?
    EVKUR elden taksit yapıyor ama 8 bin lik motoru 12 bine falan satıyordu en son =) bide her model yok.. Yine elden taksit yapan yerler bunulabilir ama çok zor.. Genelde bayiler vade farksız 9 a bölüyorlar. Mesela sıfırı 10.000 tl, sen 5 bin nakit verip kalan 5 bini 9 a böldürebilyiorsun.. yada nakit verip 9500 e alabiliyorsun.. oranlar fiyatlar yer yer değişiyor

eXcitinG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Bencede sifir almak daha mantikli bende pulsar bakiyordum adam ustune kar koyup 2. Eli sifir fiyatindan daha pahaliya satiyor.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    İlk motosikletin olacaksa sıfır al.

Zaten motosiklet biniyorsan, 2 el olabilir; bütçene göre beğendiğin bir modelin 2. elini bulabilirsin.

Plaka vb. masraflardan dolayı, sıfır almanın maliyeti motosikletin bayideki çıplak satış fiyatından biraz daha yüksek olabiliyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)