Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yaşım 16 bi içeri girin moor yada kask tavsiyesi değil. içeri bir gir. (resimli)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj 125 st
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşuna oyuncak motor demiyormuşuz demek. Ehliyetsiz çocuğu "bilinçli sürücü" ilan eden abileri gelsin bakalım ne diyecekler.
    beni takip etmene sevindim facen varasa ordan konusalım. nasıl trollenir izleyelim hepimiz. kaza derken motoru düşürdüm o kadar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar rs 200
    İnsan 30 yıllık motorcuda olsa kaza yapar mı yapar. Kaza yapınca bilinçsiz motorcu mu olunuyor? Adam daha işin acemisi, düşer kalkar. Geçmiş olsun bişeyin yoktur inşallah.
    buğratuncer bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj 125 st
    Alıntı akindir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan 30 yıllık motorcuda olsa kaza yapar mı yapar. Kaza yapınca bilinçsiz motorcu mu olunuyor? Adam daha işin acemisi, düşer kalkar. Geçmiş olsun bişeyin yoktur inşallah.
    teşekkür ederim abi üzülmedim kahkaha attım motor ile baya dik bir yokuşta kalkış yapıyordum. başardım 5-6 defa denemeden 7. ciyi deneyeyeim dedim denemek için yokuştan aşşağı döneyim dedim dönerken gidonm baya döndü motorda ağır bacağımı koydum yokuş aşşağı olunca güç oraya akmak istiyor olmadı elimle tutuyım dedim yine olmadı en sonunda ayağım altında kalarak kaçtım koruma demiri olmasa ayağım pertti. ayağım biraz ağrıyor o kadar motorda yan ışıklar çatladı ve biraz çizildi ayaklık ve depo o kadar . teşekkürler. iyi akşamlar

TrailBraking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Didn't read lol.

Şaka bir yana hayırlı olsun kardeşim. Kazasız ve belasız

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Forumdaki nadir akranlarımdan birisisin 125lik bir çinliyle oyuncak gibi oynuyorum şuan ama bunun için yaptığım 6 kazayı saymazsak iyi bir yerde sayılırım. Ben tamamım dediğinde gelir kaza, unutma en iyi motorcu kendini kanıtlamak zorunda olmayan motorcudur. (Y)

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Dostum geçmiş olsun.Yokuşta kalkış için sana bir tüyo.Gazda bonkör ol debriyajda cimri,tabiki bundan önce ayak arka frende Kazayı büyük ihtimal yokuştan döncem diye heyecan yaptın gideceğin yer hariç heryere baktın.Motorun aşağısına sağına soluna,yere bakarsan yere düşersin baktığın yere gidiyor sonuçta Çalışmaya devam

Motosikleti
    Bajaj 125 st
    Alıntı egemeny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum geçmiş olsun.Yokuşta kalkış için sana bir tüyo.Gazda bonkör ol debriyajda cimri,tabiki bundan önce ayak arka frende Kazayı büyük ihtimal yokuştan döncem diye heyecan yaptın gideceğin yer hariç heryere baktın.Motorun aşağısına sağına soluna,yere bakarsan yere düşersin baktığın yere gidiyor sonuçta Çalışmaya devam
    ayenen abi dediğin oldu teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

Alıntı Sepya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumdaki nadir akranlarımdan birisisin 125lik bir çinliyle oyuncak gibi oynuyorum şuan ama bunun için yaptığım 6 kazayı saymazsak iyi bir yerde sayılırım. Ben tamamım dediğinde gelir kaza, unutma en iyi motorcu kendini kanıtlamak zorunda olmayan motorcudur. (Y)
    memnun oldum bende katılıyorum o söze teşekkürler . iyi akşamlar

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)