Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Selamun Aleyküm Yardim 'Banka Kredi Ve Motor"

Motovento
    REKLAM ALANI
    izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Tüketici kredileri 36 ay vade ile sınırlıdır.10.000tl 36 ay vade ile çekerseniz aylık ödemeleriniz:366.60 kuruş olur.36x366.60:13197 tl ödersiniz.
    dosta masrafı 50 tl sigorta 67 tl

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    valla kredi çekecek arkadaşlara benden tavsiye. Alacağınız motosiklet ya da her neyse elinizde ücretinin yarısını karşılayacak nakitiniz yoksa hiç bulaşmasınlar üzülürler.

Arkadaslar hemipinizden Allah razi olsun bazinarkadaslarin dedigi gibi cikarsa kredi cekecem ns150 degilde ns200 alirim heralde birkere alicam aldimi tam olsun 10000 cekecem kalan paraylada ekipman alirim aylikda 400 tl fln oderim 36 ay bazi ay fazla yatiririm insallah ilerleyen gunlerde aldim diye konu acarim

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Faize bulaşma. KEsene göre motosiklet al. Faiz malum haram.
    sheriff87 ve darkmotor bunu beğendiler.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Faize bulaşma. KEsene göre motosiklet al. Faiz malum haram.
    Sabah sabah iyi guldurdunuz 😂😂✋🏻
    S6453 bunu beğendi.

merhaba arkadaşlar , motora binen bir banka çalışanı olarak kredi çekmek isteyen arkadaşlara yardımcı olmak isterim .

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    10.000 lira kredi çekeceksem gider 2 el ns 200 alırdım

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Cekilir odenir np hocam bu devirde para birikmiyor borca caliscaksin bitince satarsin motorunu sonra yukseltirsin bu isler boyle para biriktirmeye kalksan 3 sene sonra bi motosikletin olacak o zamana kadar kim öle kim kala babasinin parasi ile motosiklet alan icin rahat hocam bosver sen hallolur

tde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma F
    Kredi hesaplamayı aşağıdaki linkten hesaplayabilirsin. Maaşını bankadan alıyorsan ordan çek tavsiyem.
    Bende pek para biriktiremem ama süper borç öderim;)
    http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel...Taksit_ihtiyac

Motosikleti
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah sabah iyi guldurdunuz ����✋��
    Bunun neresi komik anlamadım arkadaş doğru söylemiş faiz haramdır Kuran da da var müslüman değilseniz bile saygı göstermek zorundasınız.
    OğuzÖztürk ve darkmotor bunu beğendiler.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    bin kusur tl sigortayı duyunca bakalım nasıl hissedeceksin
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun neresi komik anlamadım arkadaş doğru söylemiş faiz haramdır Kuran da da var müslüman değilseniz bile saygı göstermek zorundasınız.
    Saygı duyuyorum kimsenin dinine laf uzatmadım zaten konuyla alakasız oldugu ıcın guldum sadece
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdiden ALLAH kolaylık versin sana inşallah sıkışmazsın

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Banka kredisini faizden saymaniz, ekmege gelen zami faiz saymaktan farksiz birsey. Para biriminiz zaman icerisinde deger kaybettigi, bugun 10bin tl ile alabileceginiz bir seyi 3 sene sonra 13bine alabileceginizi ongorerek aradaki farki simdiden ufak ufak odemenizdir kredi. Faizin haram olmasi degil, banka kredisi cekmekten faiz oldugu dusuncesiyle uzak durmak komik bence.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Yav, bu "kredi şöyle kötü, yok zevkin veresiyesi olmaz, yok ucuzunu al"; ya arkadaş bi bitmediniz! Herkesin ensesi sizinki gibi kalın değil, herkesin aileden ekonomik bir desteği yok, herkesin iyi bi işi yok, herkesin şahsına miras kalmadı... Yok ulan hâlihazırda işte.

Gittim kredi çektim istediğim motoru aldım. Aileden gelen bi zenginliğim yok, maddi destek de yok, her ay maaşım neyse o. Biriktirerek almaya kalksam belki 2 yıl para biriktirmem gerekecek. Peki 2 yıl sonra motorun fiyatı aynı mı olacak?

Ertele, ertele, ertele... Pardon da, s.kerim böyle yaşamayı.

Arkadaşım, o krediyi ödeyebileceğine İNANIYORSAN, git çek, motorunu da al, paşa paşa da bin.

Motosikleti
    Alıntı hebelube adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banka kredisini faizden saymaniz, ekmege gelen zami faiz saymaktan farksiz birsey. Para biriminiz zaman icerisinde deger kaybettigi, bugun 10bin tl ile alabileceginiz bir seyi 3 sene sonra 13bine alabileceginizi ongorerek aradaki farki simdiden ufak ufak odemenizdir kredi. Faizin haram olmasi degil, banka kredisi cekmekten faiz oldugu dusuncesiyle uzak durmak komik bence.
    sizi bu yanlış düşüncelerle başbaşa bırakıyorum ben bir müslüman olarak görevimi yaptım sizi bu konuda uyardım Bana inanmıyorsanız Kuran a. Anlamayamıyorsanız bu işin tahsilini almış din adamlarına sorarsanız gerekli cevabı alacaksınız.
    balamir01 ve Darkfriairs bunu beğendiler.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    sizi bu yanlış düşüncelerle başbaşa bırakıyorum ben bir müslüman olarak görevimi yaptım sizi bu konuda uyardım Bana inanmıyorsanız Kuran a. Anlamayamıyorsanız bu işin tahsilini almış din adamlarına sorarsanız gerekli cevabı alacaksınız.
    Biz müslüman olarak azıcık daha araştırın o vakit. Faizden kazanç sağlamak, faiz yemek günahtır.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture

Konu dışı:

@aurorabeam "faiz" konusunda araştırma kaynaklarını özel mesaj yolu ile bana iletebilir misin? "kazanç sağlamak" ve "yemek günah" "almak değil" anlamına gelen kaynaklarını merak ediyorum.

Alıntı hebelube adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bankaların bu işi karşılıksız yaptığını söylüyorsunuz yani ,nedense hiç inanmadım. Neredeyse sudan sebeplerle bankaya mecburi yatan maaşlarımıza ortak olacaklar. Birde ortada bir mal yokken bir ticaret yokken 10.000 tl parayı 13.000 tl olarak vadeli para satışını İslama göre nasıl açıklayacaksınız banka olsun veya olmasın .İnsanlara yanlış bilgi vermeyin.

Motosikleti
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz müslüman olarak azıcık daha araştırın o vakit. Faizden kazanç sağlamak, faiz yemek günahtır.
    eee ben ne demişim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)