Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Chopper Motor Alacağım Bi El Atın Kardeşler..

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bütçem çok değil. Ekipman harici motora verebileceğim 3.500 TL civarı param var max. Sizden bu fiyata alabileceğim 2.el bütün tavsiyeleri istiyorum. Fakat zamanla depo,gidon,teker, koltuk vs değişimi yapacağım bu yüzden custom modele rahat dönüşebilecek bir tavsiye olursa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Fzs 1000
    Regal raptor gayet iyi sizin için : takaslı regal raptor 9500 km
    İlan No: 288433267
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...88433267/detay

andacicbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan LF250B
    benim 10binim var fakat düzgün motor bulamıyorum sen o paraya bulursun inşallah kafana göre, tabi bilenler yazar ama yazın çalışıp üstüne koy bence yinede tavsiyem ya regal 150 ya da mct250

Motosikleti
    Yamaha Fzs 1000
    Alıntı andacicbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim 10binim var fakat düzgün motor bulamıyorum sen o paraya bulursun inşallah kafana göre, tabi bilenler yazar ama yazın çalışıp üstüne koy bence yinede tavsiyem ya regal 150 ya da mct250
    Arkadaşım sanada :
    SAHİBİNDEN SUZUKİ İNTRUDER VS 800
    İlan No: 287880805
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87880805/detay
    TAVSİYEMDİR güzel makinalar bunlar

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    bence mct 250 yuki veya syko 250 bunun gibi makinalara paran yeter

mgkmumy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeot 103. gt250r. suzuki inazuma .2004 yamaha r1
    mct uzun süre kullanan biri olarak düşmanıma tavsiye etmem kronik debriyaj balatası sorunumu dersin sıfır aldığım motordan bloktan yağ kaçırmasımı dersin

Motosikleti
    Hyosung GV650
    dostum o paralara alacağın motor en aşağı bir okadar daha masraf açar sana. ama alabileceğin motorlar 2005-2006 dönemi Türkiyeye gelen çinli aletler olacak.

mct 250
    kanuni tiger
    kanuni caracal
    kanuni seyhan 250
    keeway sl150
    regal raptor 150
    skygo
    çelik crown 150/250
    böyle sayar gideriz.

bana sorarsan biraz daha para koymaya bak üzerine enazından olabildiğince temiz kuba sl200 filan alırsın 5000 civarına düzgün birşeyler bulabileceğini düşünüyorum.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Bende kuba sl 200 alacagim kismet olursa en uygunu en iyisi kuba gibi gozukuyor.

Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum o paralara alacağın motor en aşağı bir okadar daha masraf açar sana. ama alabileceğin motorlar 2005-2006 dönemi Türkiyeye gelen çinli aletler olacak.

mct 250
    kanuni tiger
    kanuni caracal
    kanuni seyhan 250
    keeway sl150
    regal raptor 150
    skygo
    çelik crown 150/250
    böyle sayar gideriz.

bana sorarsan biraz daha para koymaya bak üzerine enazından olabildiğince temiz kuba sl200 filan alırsın 5000 civarına düzgün birşeyler bulabileceğini düşünüyorum.
    Hocam peki bunlardan hangisinin yedek parçaları ve modifiyesi ucuz olur ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mct 250
    kanuni tiger
    kanuni caracal
    kanuni seyhan 250
    keeway sl150
    regal raptor 150
    skygo
    çelik crown 150/250
    böyle sayar gideriz.

Ayrıca saymadığınız Bisan roadstar var V motorlu. Ve Borelli ledow. bunlar için ne diyorsunuz ?

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    ikinci elde sağlam bakımlı bir motor bulmak zor.Yazmış olduğunuz çoğu motorun zaten piyasası kalmadı gibi bir şey.Chopper arenasında çinli markalarda regal,kuba gibi servis ve arça servisi geniş markalar var,koreden ise tek silindirli daylim daystar 250 motoruda sağlam bir motor.Yine koreden hyosung gv250 modelide tercih edilebilir.

Fiyat performans bakımında kuba sl200 en güzel seçenektir.Regal raptor ise kalitesine göre çok fazla fiyat çeken bir motor,sadece tasarımdan kazanan bir makine,250cc kategorisinde seri bir motor regal ama ciddi benzin tüketen (ortalama 25 kuruş) bir marka olduğu içinde soğuk bakanlardanım.

Elbette çin-kore piyasası böyleyken japon piyasasınında chopper motorlar anlamında fakir kaldığını söyleyebiliriz.giriş ve orta segmen makine getirilmiyor,yüksek cc makineler var onlarda ateş pahası ve yeni başlayanlar için ideal aletler değil.İkinci elde ise nispeten güzel sağlam motorlar var ama onlar içinde asgari 18bin ayırmak gerekiyor.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)