Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ktm kullanıcıları Görüşleriniz..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda crf 250 L
    Arkadaşlar abilerim Bundan daha önce crf 250 l sahibiydim.Motordan okadar memnundum ki mali sebeplerden dolayı geçen yazın sonunda sattıktan sonra gece ruyalarıma girmeye başladı.Üniversite öğrencisiyim sıvadım kolları dedim ki biriktir paranı oğlum alırsın gine, motorumuda sattıktan sonra birazda borçla 15 bin lira gibi bir param olucak bu parayla 2. el bi temiz motor fmf egzozu yol lastikleri ekipman vs almayı planlıyordum taki ktm duke 390 ı ve fiyatını görene kadar 2. el temiz bir duke 390 15.5 civarlarına bulunabiliyor crf den daha hızlı kalbimin atmasına sebep oldu 45 begir güçünü duyunca.Motorsikletle 120 bin km civarlarında tecrübem oldu birçok motoru denedim alt sekmentte.
    Şimdi sıkınıntı şu motoru aldıktan sonra standart bi öğrenci haline gelicem ve ktm nin ucuk fiyatlarını görünce gerçekten dudağım ucukladı.linkte görüldüğü gibi hidrolik fren kapağı 180 tl motoru koruma demiri 600 tl servis ücretlerini söylemiyorum bile.Servise götürmiyeyim desem büyük motorda düdeklemeyen tamircimde yok sizce ne yapmalıyım duke ün günahına girilirmi.Sorun çıkartıp beni servise yalvartırmı?.Yoksa güzel bir crf alıp keyfimeme bakayım şimdiden teşekkürler.

http://urun.n11.com/fren-ve-ekipmanlari/ktm-powerparts-duke-125200250390-fren-hidrolik-kapagi-P98153716 (bu Allahsızlık değil mi)

http://urun.n11.com/koruma-demiri/ktm-powerparts-duke-125200-koruma-demiri-turuncu-P98079521

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Buraya yazarsanız daha net bilgi alabilirsiniz.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...t&daysprune=-1

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    rodaj bakimini 120 tlye yaltirdim ama oyle ahim sahim bir fark yok yamahayla ayni hemen hemen yedek parca fiyatlari . ktmnin ayri bir kalitesi hossiyati vardir baska motorda yakalayamazsin alinca anlarsin zaten

Dostum o kadar bütçeyle 390 bakma derim. Bakım maliyetleri diğerlerinden çokta fazla değil ama alacağın motorun km'si önemli. Ağır bakım geldiyse senin için ağır durumlar olabilir. 1 yıla yakın Duke 200 kullanıp satan birisi olarak tavsiye ederim. Neden dersen hem ekipmana paran kalır, hemde düşük km'de temiz bir motor bulabilirsin.
    Ama crf gibi sert kullanabileceğini düşünme, ön keçeleri eline alman hiçte zor olmaz

Motosikleti
    honda crf 250 L
    RamuthRa 390 formunda alan herkez memnun gibi duruyor.
    Aslında şu 250 li abs ler yaygınlaşsaydı hiç düşünmeden 13 verirdim ama şuan için 390 la 250 abs arasında fiyat farkı yok.200 de son hız olarak benim istediğimi karşılamıyor amacım zaten 160 gitmek değil sadece motor 120-130 da rahat gitsin bağırmasın istiyorum uzun yolda ve tork

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Eski bi duke390 kullanıcısı olarak tam bır ogrencı aracı oldugunu soyleyebılırım 100 kmde 3 lıtre yakıyor. Hızlanısı falan emın ol cok fazla tatmın eder parca fıyatında cok fazla kaygın olmasın bence abs olmasıda sana cok buyuk artısı olacak. Motorun 7000km bakımı 380 liraydı haberın olsun. Gorebıldıgım son hız 181 km/h tı. Her ruh halıne gore surus yapabılırsın teke falan kolay gelıyor ıstemsızce :D crf ıle kıyas olmaması taraftarıyım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Ek olarak ozellıkle belırtmek ısterım artcı ıle bıneceksen genelde alma yanı cunku bı kere 45 km yolu artcı olarak gıttım ındıgımde popomu kontrol ettım yerındemı dıye tıtresım surucuye haz verıyor fakat artcıya asla D:

Motosikleti
    honda crf 250 L
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski bi duke390 kullanıcısı olarak tam bır ogrencı aracı oldugunu soyleyebılırım 100 kmde 3 lıtre yakıyor. Hızlanısı falan emın ol cok fazla tatmın eder parca fıyatında cok fazla kaygın olmasın bence abs olmasıda sana cok buyuk artısı olacak. Motorun 7000km bakımı 380 liraydı haberın olsun. Gorebıldıgım son hız 181 km/h tı. Her ruh halıne gore surus yapabılırsın teke falan kolay gelıyor ıstemsızce :D crf ıle kıyas olmaması taraftarıyım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Ek olarak ozellıkle belırtmek ısterım artcı ıle bıneceksen genelde alma yanı cunku bı kere 45 km yolu artcı olarak gıttım ındıgımde popomu kontrol ettım yerındemı dıye tıtresım surucuye haz verıyor fakat artcıya asla D:
    Hocam para olmayınca crf ilede kıyaslarız mondiallede :D Yakıt konusu oldukca cezbedici bana 2 yıl sorun çıkarmasa sonrasında nasipse mezun olup işe başladığımda istediği kadar servis ücreti alabilirler benden.Artçı konusunda fazla bi beklentim yok zira crf de ne arkaya birsi ayağını koyabiliyor nede koltuğa oturabiliyor, artçıda bedavadan ktm ye biniyor çeksin biraz :D.Şaka bi yana yorumlarınız için çok teşekkürler

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    14250'e 1500'de 390 alınca kendimi çok şanslı hissettim, ne yalan söyleyim

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14250'e 1500'de 390 alınca kendimi çok şanslı hissettim, ne yalan söyleyim
    14000e 4500kmde 2000 lıra extralı 390 aldıgımda dolandırıldım mı acaba dıye dusunmustum
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    KTM de makyaj malzemeleri biraz pahalıdır evet ama hayati önem taşıyan ve çabuk kırılabilen parçalar gayet makuldür. Duke 390 çok keyifli bir motosiklet, alın pişman olmazsınız

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    14000e 4500kmde 2000 lıra extralı 390 aldıgımda dolandırıldım mı acaba dıye dusunmustum
    km çok onun, olabilir

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    390 gerçekten çok iyi bir motor. Seni hiçbir şekilde üzmez. Ekstralı ilanlara bakarsın. Bir dolu ekstralı 390 ları çok ucuz fiyatlara veriyorlar kendin sonradan daha pahalıya alma. Koruma demiri kesinlikle olsun mesala motorda.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    kazıklamışlar hepinizi

naber loooo

al al ktm iyidir hoştur güzeldir.
    gokberk6426 bunu beğendi.

yeniii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    grand dink 250i - pulsar 200ns - ktm duke 390
    Tartışmasız ktm duke 390 öğrenci motoru değildir ÖNEMLİ NOT: Öğrenciyi biraz üzer...

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazıklamışlar hepinizi

naber loooo

al al ktm iyidir hoştur güzeldir.
    oooo berkim naber ya whatsapptan cevap vermıyosun buralarda yoksun uzaklastın ıyıce

Motosikleti
    ktm 1190
    oooo berkim naber ya whatsapptan cevap vermıyosun buralarda yoksun uzaklastın ıyıce
    çalışıyom ben yaaaa

yeni geldik daha istanbula

Motosikleti
    BMW S1000R
    çalışıyom ben yaaaa

yeni geldik daha istanbula
    Okuyom bende yaaaa hosgeldın bende dıyorum bugun ıstanbulda havası nıye bu kadar guzel

Motosikleti
    ktm 1190
    Okuyom bende yaaaa hosgeldın bende dıyorum bugun ıstanbulda havası nıye bu kadar guzel
    haftaya yağmur var tatlı su motorcuları düşünsün

Motosikleti
    BMW S1000R
    haftaya yağmur var tatlı su motorcuları düşünsün
    Taksi guzeliyiz hala 3 hafta kaldı

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ktmnin ayri bir kalitesi hossiyati vardir baska motorda yakalayamazsin alinca anlarsin zaten
    Bu noktaya çok katılmıyorum. Hiç bir üreticinin elinde sihirli bir formül yok. Her marka ve modelin kendine has yaptığı Iyi şeyler var.
    beko12345 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)