Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

25.04.2016 E-5 cevizlibağ-edirnekapı arası kaza

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    arkadaşlar bugün saat 15.30-16.00 arası araba ile E-5 ten giderken, 2 kurye arkadaş cbf 150 ya da onun gibi commuter ile çene açılır kasklarının önünü açık emniyet şeridinde baya ağır ağır giderken muhabbet ediyorlardı. ben yanımdaki arkadaşa onları gösterip açıkcası küfür ederken arkadan cbr 250-500 emin değilim, biri hızla gelip ön tekeri ikisinin arasına girdi anca yavaşlayabildi. bunlara bişey söyledi. muhtemelen yan yana gitmeyin, ya da durup konuşun gibi bişey dedi. onlarda arka arkaya geçip 5-10 metre gittiler. aniden daracık emniyet şeridinde öndeki durdu. diğer ikisi de durdu. derken arkadan başka bir motor biraz hızlıydı, en arkadaki cbr a hızla çarpıp omzunun üstüne düştü. arkadan kamyon geliyordu neyseki mesafesi vardı, durabildi. biz trafiğin akışıyla biraz ilerlemiştik. gerisini göremedim. ama 5 dk ya arkadan ambulans muhtemelen onu alıp geçti. hemen peşinden de bu süper zeka iki arkadaş yine yan yana emniyet şeridinde ilerleyip önümüze geçtiler. inebilsem ikisinin de ağzını burnunu kırmadan duramazdım sanırım. düşen çocuk büyük ihtimalle sol omzunu kırdı. o düşüş görüntüsü aklımdan gitmiyor.

gözünüzü seveyim, motor sürerken konuşmayalım. emniyet şeridinde belli bir hızın üstüne çıkmayalım. motora zevk için binelim, başkasının hayatını tehlikeye atmak için değil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    geçmiş olsun moto kuryeler malesef malesef....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)