Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Herkes dolandırıcı olmuş.

Motovento
    REKLAM ALANI
    mtunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf-R25
    Fiyat biçin o zaman ederi nedir.
    17bin km sol karenaj far kafa karenaji kaskodan değişti. Hasar kaydi bakmadim ama çıkıyordur. Ederini söyleyin o fiyatta koyucam direk nete.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı mtunc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17bin km sol karenaj far kafa karenaji kaskodan değişti. Hasar kaydi bakmadim ama çıkıyordur. Ederini söyleyin o fiyatta koyucam direk nete.
    10-12 bin arası.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 11bın km dekı duke390 ı 1500 2000lıralık extralarıyla 14500 e verdım cunku ederı oydu sıfırı 17bın olan motoru nıye 16 17 ye satmaya calısasın kı herkes zekı bı bız aptalız sankı
    Evet hocam 2 el almak isteyenler tam gerzek salak öküz sığır çoban kek enayi kıro kendini bilmez barzo hıyar en önemlisi cingene

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Krenajlar değişti ise. problem yok. Eğer kaza büyük değilse, yamulma, kırılma yoksa, 2 bin liradan fazla hasar kaydı yoksa bunlar + olur.
    17 bin km ve hasar kaydı göz önüne alınarak 12 bin TL maximum.

Motosikleti
    Forza 250
    Bence 5 bine ver kapında sıra olsun zekiler...

Motosikleti
    Zeki istanbul neki

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    12500den ötesi etmez
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    bak mesela bu ilanda ki 8.000'de ve motor kozmetik olarak gayet iyi..ve muğlada...ben motor alıcaksam şehirdışı alırım hem yolculuk olur. https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...95114959/detay

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynusını sen yapmış olsan mesela 13,5 a aldın 10bin km yaptın. Kaça satardın mesela ? 11,5 ? Satmazdın değil mi ? Sıfırı 16 ben niye 11,5 vereyim hede hödö derdin değil mi ? Kendine dürüst ol önce, sonra başkalarına dolandırıcı de...
    Dürüst mü olayım tamam kardeşim 13,5 aldıysam 12 taş çatlasın 12.500 çekerdim Allahıma şükür şu yaşıma kadar haram yemedim ederinden fazlası haramdır çünkü hakketmediğin paradır. Forumu anlamıyorum zaten ne ara bu kadar tuhaf insan doldu adamlar ederi 13 olan makineye 16 çekmeyi normal buluyorlar vay canına gerçekten.
    Morphin bunu beğendi.

Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Alıntı ZamboKage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dürüst mü olayım tamam kardeşim 13,5 aldıysam 12 taş çatlasın 12.500 çekerdim Allahıma şükür şu yaşıma kadar haram yemedim ederinden fazlası haramdır çünkü hakketmediğin paradır. Forumu anlamıyorum zaten ne ara bu kadar tuhaf insan doldu adamlar ederi 13 olan makineye 16 çekmeyi normal buluyorlar vay canına gerçekten.
    yanlış anlaşılma olmasın ama ederinden fazla satmak haram değildir ufak bir düzeltme..lütfen yanlış anlaşılmasın

Motosikleti
    Merak etim yamaha r25 piyasasına baktım inanmıyan sahibine baksın İSTANBUL hariç çoğu güzel fiyat vermiş demeki istanbul insanlığın sonuna en çabuk yaklaştığımız tatlı su kurnazlarıyla dolmuş nah inanmayan istanbul dışı ilana baksın 12.500 13 bine en baba 14 bin dolu temiz motor var bunlar bide pazarlıksız hali 10 bini bile aşmamış ve 2015 modelde dahil vardır ben tek bu model deyil bütün motorsikletlerde istanbul dışında gidin alın arkadaşım istanbulun suyu çıkmış kafalar kıyak
    Morphin bunu beğendi.

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Alıntı ByYlmzZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlış anlaşılma olmasın ama ederinden fazla satmak haram değildir ufak bir düzeltme..lütfen yanlış anlaşılmasın
    Dinde harika bilgim vardır demiyorum , fakat bana öğretilen haksız kazanç haramdır. Yani ne emek verdim o parayı kazanmaya ne de başka birşey haybeden geldi zamanında 13,500 aldım motoru 10 bin gezdim ama geldim 2016 model parasına sattım arada 2 milyar kaar nerden geldi yaptığım 10 bin km ödül olarak mı ? hayır tamamen kazıklama yani haksız para HARAM.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    hep suriyeliler yüzünden. 1000 watt harward marka bass var hemde kabinli 2 aydır 60 tl fiyata satıyorum alan olmadı vazgeçtim. piyasanın anasını ağlattılar. millette para yok ki ucuza alıp satsın. herkes biraz daha para elde etmenin peşinde çünkü ülkede milyonlarca mülteci besliyoruz ve onlar vatandaştan daha çok hak sahibi. üniversite sınavına girmeden üniversiteye gitme hakları var misal ama türk vatandaşı sınava gircek kazanıcak. suriyeliler dönerci açmış tanesi 2,5 tl satıyorlar ama suriyeliysen 1,5 tl. pek fazlada bir bilgim yok ama mevzu ortada. suriyeliler geldi ev kiraları ev fiyatları kısaca herşey pahalı oldu ve piyasada para dönmez oldu.

ötv indirimi olsun anamızı ağlattı ötv yeter arkadaş.

Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Alıntı ZamboKage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dinde harika bilgim vardır demiyorum , fakat bana öğretilen haksız kazanç haramdır. Yani ne emek verdim o parayı kazanmaya ne de başka birşey haybeden geldi zamanında 13,500 aldım motoru 10 bin gezdim ama geldim 2016 model parasına sattım arada 2 milyar kaar nerden geldi yaptığım 10 bin km ödül olarak mı ? hayır tamamen kazıklama yani haksız para HARAM.
    sayın muhterem kardeşim (tartışma olasın diye giriş güzel olsun istedim)dinde elinde ki malı birine 1'e verirken diğerine 5 fiyatı çekebilirsin..alıcı bu miktarı kabul edip alıyorsa haram değildir bundan emin olabilirsiniz..bununla ilgili sahih kitaplardan bakabilirsiniz..bende kul hakkından son derece kortuğumdan zamanında araştırmıştım
    4 teker hastası,2 teker aşığı,tek teker hayali

Bu 125 cc 250 cc Racing Replica motor meraklilarinin ilk motorlari olur genelde bu makinalar..

Bu nedenle bunlarin grenaj hasarsizini zor bulursunuz..Adam acemi dusuyor dusecek ..

İkinci elleri en sorunlu motosikletler bunlar..İyi arastirmak bakmak sart..

Ben olsam almam 250 cc racing olmaz .İki tane grenaja bu para verilmez..

Mt25 alin keyfinize bakin..

Kimse alinganlik yapmasin ama yurdum insaninin alis verisi hileli..Bu her yerde var..Sahibinden deki ilanlarin hepsi rmsalsiz harika tasitlar gercek bu mu?

Yalan beyan ile tasit satanlara satis bedelinin %20 si kadsr ceza verilmesi gerekir..Devlet bu parayi 1 hafta kamu bankasinda alici adina blokede tutacak alici bu surede herhangi bir kusuru yetkili serviste tespit ettirirse bu parayi satici alamayacak bu kadar basit.Yasalar uc kagida acik kapi birakmamali..
    Morphin ve slayer2694 bunu beğendiler.

http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-ilanlari/162855-dirtbike-supermoto-cross-arayanlar.html

Herkes Dolandırıcı olmuş lafına binaen , r25 bilmem zart zurt modeli ilgilendirmiyor benide, başlık toptancı yaklaşıma örnek, ön yargılı tabii sebeb olanlar yüzünden bende'benzer yapıda kimselerde yanıyor arada , iğneden ipliğe döktüryoruz şeceresini, " herkes " diye nitelemek hoş olmamış.

simurgg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı ByYlmzZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın muhterem kardeşim (tartışma olasın diye giriş güzel olsun istedim)dinde elinde ki malı birine 1'e verirken diğerine 5 fiyatı çekebilirsin..alıcı bu miktarı kabul edip alıyorsa haram değildir bundan emin olabilirsiniz..bununla ilgili sahih kitaplardan bakabilirsiniz..bende kul hakkından son derece kortuğumdan zamanında araştırmıştım
    O yaşadığına ecnebiler "confirmation bias" diyor.

Motosikleti
    MT07
    1700 liralık motora utanmadan sıkılmadan 1900 tl sigorta çıkartıyorlar. Ödüyoruz devlete mecburen.İşin komik kısmıda bu parayı "zorunlu" sigorta adı altında alınması.Devleti dolandırıcı olan ülkenin vatandaşlarından dürüstlük beklersek daha çok üzülürüz.
    MimTolga bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-ilanlari/162855-dirtbike-supermoto-cross-arayanlar.html

Herkes Dolandırıcı olmuş lafına binaen , r25 bilmem zart zurt modeli ilgilendirmiyor benide, başlık toptancı yaklaşıma örnek, ön yargılı tabii sebeb olanlar yüzünden bende'benzer yapıda kimselerde yanıyor arada , iğneden ipliğe döktüryoruz şeceresini, " herkes " diye nitelemek hoş olmamış.
    Hiç sorma emmi bi motorsiklet aldım herkesi kendimiz bildik daş gibi motor dedi inandık meyer insanlığın içi kürt dışı kuzu olmuş güvendik sözüne aldık gittik beygir cağızımı servise bi baktırayım yağına suyuna sonra seve seve dadına doyamayız dedik ve kursağımızda kaldı 300 küsür lira bir masraf çıkınca beynim yeterli oksijeni alamayınca soluğu mal sahibinin yakasında aldım ve dadlı dadlı haketiği cümleleri kurdum dedim ya masrafı karşılarsın yada malını alırsın velhasıl nemi oldu aldı malını verdi paramı belki 300 küsür lira bana komaz ama keriz yerine koyması beni canavar tarafımı uyandırdı şimdi alıcağım mal sahibine üç kağıtçımı cebimdeki emeğime göz dikmiş muamelesi yapar oldum bundan sonra eşeği sağlam kazığa bağlamadıkça sidin sene almam

Not: İYi niyetli insanların içindeki insanlığı bitirirseniz sonuçlarınıda tahmin edin

Sonra carbon emi gibileri çekiyor ve benim gibiler
    Morphin bunu beğendi.

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç sorma emmi bi motorsiklet aldım herkesi kendimiz bildik daş gibi motor dedi inandık meyer insanlığın içi kürt dışı kuzu olmuş güvendik sözüne aldık gittik beygir cağızımı servise bi baktırayım yağına suyuna sonra seve seve dadına doyamayız dedik ve kursağımızda kaldı 300 küsür lira bir masraf çıkınca beynim yeterli oksijeni alamayınca soluğu mal sahibinin yakasında aldım ve dadlı dadlı haketiği cümleleri kurdum dedim ya masrafı karşılarsın yada malını alırsın velhasıl nemi oldu aldı malını verdi paramı belki 300 küsür lira bana komaz ama keriz yerine koyması beni canavar tarafımı uyandırdı şimdi alıcağım mal sahibine üç kağıtçımı cebimdeki emeğime göz dikmiş muamelesi yapar oldum bundan sonra eşeği sağlam kazığa bağlamadıkça sidin sene almam

Not: İYi niyetli insanların içindeki insanlığı bitirirseniz sonuçlarınıda tahmin edin

Sonra carbon emi gibileri çekiyor ve benim gibiler
    Onore oldum berhudar olasın , bu işlerin tek yolu var ömürlük tek atışla bir Nc inşaallah, gerisi boş vesselam.

(Nc virüsü nereden bulaştı bana anlayamıyorum ...m )

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)