Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Herkes dolandırıcı olmuş.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı Morphin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz mevzuyu anlamamışsınız. Mevzu ÇİZİK değil.

Sıfırı 15.750
    Kullanılmış 10 bin km'de olanı: 15.000
    Çizikli, hasarlı olanı'da 15.000 TL.

Siz eğer aracınıza bu şekilde bir fiyat istemiyorsanız problem yok. Fakat bizim bahsettiğimiz kişiler gibiyseniz zaten tartışmaya gerek yok.
    Yukarıda yazdığımı okudunuz mu ? Gider malı görürsünüz , içinize sinmezse almazsınız. İkinci el biraz emek ister. Yok için rahat olsunistiyorsanız sıfır alırsınız. İnsanlar yalancı ve dolandırıcı ise siz insanları düzeltemezsiniz, boşuna uğraşmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:01 ----------

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana bilmişlik taslama canım benim çalıştığım yerde dacia 2008 veya 2009 sandro model aracı 2013 te çizik bile yoktu 4..5 yaşında 45 binde 2008 de 23 bin küsür alınmış aracı görsen sıfır sanarsın öyle bakımlı 4 çelik jant ve lastik değiştirip 20 bine satı ve bu aracın 2013 te sıfır fiyatı 30bin küsürdü tl idi te gidelim adamın yanına teyit edelim ona inanmasan satığı adama ulaşıp soralım bunlarla uğraşırım yömiyemi alırım varmısın güzel kardeşim şuanda aynı araç 40 bin küsür Not adam araç pazarına çıkardığı ilk gün satı böyle araç satın herkes alsın siz üçarsanız halk sizi indirmesini bilir He gelde şu günesmi ne zıkımsa oraya not olarak geçirelim sende görmüş ibret almış birdaha konuşmaya töbe edersin
    Seninle daha fazla muhatap olmuyorum bundan sonra, benim mesajlarıma cevap yazma, senin saçma sapan uydurma örneklerine inanıp birşeye tövbe edeceğim falan da yok. Ayrıca mal benim malım, istediğim fiyatı yazarım, satarım satmam ya da adamın tipini beğenmem satmam o benim bileceğim iş. Halk indirmesini bilecekmiş , hangi halkmış o ? Sen mi ? Senin gibilere satacak malım yok, başka kapıya...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarıda yazdığımı okudunuz mu ? Gider malı görürsünüz , içinize sinmezse almazsınız. İkinci el biraz emek ister. Yok için rahat olsunistiyorsanız sıfır alırsınız. İnsanlar yalancı ve dolandırıcı ise siz insanları düzeltemezsiniz, boşuna uğraşmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:01 ----------

Seninle daha fazla muhatap olmuyorum bundan sonra, benim mesajlarıma cevap yazma, senin saçma sapan uydurma örneklerine inanıp birşeye tövbe edeceğim falan da yok. Ayrıca mal benim malım, istediğim fiyatı yazarım, satarım satmam ya da adamın tipini beğenmem satmam o benim bileceğim iş. Halk indirmesini bilecekmiş , hangi halkmış o ? Sen mi ? Senin gibilere satacak malım yok, başka kapıya...
    Ben ıspat ediyorum dedim gnnes zıkımınada yazalım dedim işinemi gelmedi saçma sapan uydurmaymış laf anlatamıyoruz ispatıyla konuşuyoruz işinemi gelmedi senin 5 kuruşun çok kiymetliyse miletinde 3 4 kuruşu kiymetli işine gelirse hadi canım arabanla anca gidersin Gitte biraz ticaret oku ilham olur
    Ertugyigit bunu beğendi.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Beyler onu bunu bırakın şu attığım link'i bir inceleye bilir misiniz?
    Sizce bu motor mantıklı mı?

LİNK

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Satıcının fikrinin sınırı yok.İstediği fiyatı yazar. Sonuçta fiyat belirleme işi alıcı kararıdır. Mutlaka fazla fiyat çeken uyanıklar olacaktır, almazsınız diğer alternatiflere bakarsınız. Plakası kapalı veya plakasız ilanları geçin, mutlaka sakladıkları bir şey vardır. Neden plaka gizlenir anlamam.En sinir bozucu iş, kazalı araçların temiz diye ilana verilmesi.Tam şerefsizlik. Gerekli gereksiz bir sürü bok püsür zımbırtı takıp takıştırıp, full aksesuar diye satanlar da ayrı bir cins familya. Özellikle 2. el motosiklet alım işi enduro ve Turinglerde daha kolay ve güvenli. Kullananlar aklı başında insanlar,(hepsi değil çoğu) Diğerleri Allah kolaylık versin. CBF150 alacakken 2 aydan fazla motor aradım temizini bulmak hiç kolay olmadı.Maalesef çoğu kullanıcı apache.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ol-lutfen.html

ben de takipteyim ıslak odunu da hazırladım bu arada
    Morphin ve adonis84 bunu beğendiler.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ol-lutfen.html

ben de takipteyim ıslak odunu da hazırladım bu arada
    Yemin ediyorum bende diyodum Biyeybaraküs nerde kaldı..
    Bak yine döv ama Önce bi sor ne oldu??

mustafa_325 bunu beğendi.

Motosikleti
    Activa-Pcx-cbr250r-Xj6N-BAVYERALI :) K1200R
    İlk olarak şunu açıklayayım r25 sahibi değilim ancak motosiklet in bu derece popüler ve fiyatlarının üç rakamlarda olmasının sebebi 0 olarak almak istersen ya şehir dışında belki bulabilirsin yada aylarca sıra beklersin mantığı bir ara niyetlenmistim 3 ay sonra oda yeterli adet gelirse inşallah isminizi yazalım demişlerdi bende şaşırmıştım açıkçası talep çok motor yok e doğal olarak en çarıgi bile x +2 fiyat istemekte ve malesef çatır çatır da satılabilmektedir saygilarimla

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı Morphin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yemin ediyorum bende diyodum Biyeybaraküs nerde kaldı..
    Bak yine döv ama Önce bi sor ne oldu??
    hele bi sor da niye yapmadım diyorsun

Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahaha aynısını ben düzenleyip koydum sonradan.
    Motor bana yüksek geldi biraz. Parmak uçlarım değiyordu sadece. Fazla gönlümde yoktu. Vazgeçtim 2 ay daha bekleyip r25 alırım dedim.
    Mayıs ayında %100 koşulsuz şartsız alıyorum.
    İnşallah bir daha alamadı diyemezsin.

DarkWheel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS 1300 Midnightstar
    15 binlik motora gelen mesajları hiç tahmin edebiliyor musunuz peki ? yok abi öğrenciyim 9a bırakır mısın, abi ben memurum 7ye bırak gibi salak saçma mesaj atanlar oldukça adam 20 binede koyar, 15 binede.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TR'de tek.
    Sıfırdan farksız.
    Depoda ufak bir göçük var.
    Keyfe keder satılık, ölücüler aramasın.
    Tork canavarı.
    Lastikler daha 100 km önce takıldı.

İlanların neredeyse tamamı böyle. Ülkece birbirimizi dolandırıyoruz.
    Satanın malı, alıcının parası kıymetli olunca, ister istemez böyle oluyor demekki.
    Evet para sokaktan toplanmıyorda, insan olmak da parayla satılıp alınabilen birşey değil.
    Jemand, caglar48, Morphin ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    gt250r
    Aynı zamanda r25 alicisi arkadaşlarda arsız,gidin sifir alin bi kaç ay bekleyin ne olacak? Şahsen sifiri 15.750 iken +10bin km deki motoru istediği kadar temiz olsun aksesuarli olsun 13.000e dâhi kimse aldiramaz bana kaldiki sifiriyla ayni fiyatları vermek yada 300-500 eksik diye 2.el almak aptalliktan başka birşey değil.Böyle aptallar olduktan sonra adamlar neden 12 yazsin?
    viper17 bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bahsettiğimiz şey 250cc bir motosiklet. hız olarak kıçını yırtsa anca 180 km hız görür. 15 bin lira bana sorarsanız 250cc bir motora verilecek para değil. bazen kendim için 13 yada 14 bin tl civarı eski model 600cc süper sport bakıyorum.

motosiklet fiyatları bu kadar uçuk olmamalı. arabalara bakıyorum, klima + dört cam otomatik + hava yastıkları + bir dünya özellik varken fiyat 19 bin lira. gel gelelim hiç bir ekstrası bulunmayan motosiklet ve motor çapıda küçücük olmasına rağmen nasıl bu kadar pahalı olabilir. adalet mi bu şimdi? yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar ama bana göre 250 cc motosiklet fiyatları çok yüksek.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Ne R25 mis bu arkadas ? Motorlara kiranmi girdi? Abs siz motora 16 lira verme yarisi...

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    morphin biraz takıntılısın ve paran değerli. Bende öyleyim bence alma motosiklet. Herhangi bir kazada falan çok yıpranırsın. Zamanlada mantıksız gelecek motosiklet işi arabaya geçeceksin.
    10 15 binlik araba alıp işimi görsem yeter mantığına yöneldim artık ben. Gösteriş karın doyurmuyor. Herkesin parasıda derdide kendine.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    gösteriş değil motorcunun kanında başka şeyler var. gazı açtığın zaman kükreyecek uçacak. r25 kesmez, 600cc ve üzeri iyidir.

eğer tip için alıyorsan 250 yada 200cc pek önemli değil bence. yakışıklı bir motor bak kendine 200cc olabilir. Ama diyorsanki uçmam lazım bana gerçek bir racin lazım diyorsan 250cc bakman hata.

tip için ise 15 bin küsür para vermeye hiç değmez çünkü ucuzada yakışıklı motorlar var.

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Bencede dolandırıcılık 2014 model motosikleti fuardan sonra 13.500 e alıp 2 sene sonra 10 bin yapıp hemde 2016 modelin fiyatına satıyorsan kusura bakmada dolandırıcının en kralısın.
    Morphin bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı ZamboKage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede dolandırıcılık 2014 model motosikleti fuardan sonra 13.500 e alıp 2 sene sonra 10 bin yapıp hemde 2016 modelin fiyatına satıyorsan kusura bakmada dolandırıcının en kralısın.
    Aynusını sen yapmış olsan mesela 13,5 a aldın 10bin km yaptın. Kaça satardın mesela ? 11,5 ? Satmazdın değil mi ? Sıfırı 16 ben niye 11,5 vereyim hede hödö derdin değil mi ? Kendine dürüst ol önce, sonra başkalarına dolandırıcı de...

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynusını sen yapmış olsan mesela 13,5 a aldın 10bin km yaptın. Kaça satardın mesela ? 11,5 ? Satmazdın değil mi ? Sıfırı 16 ben niye 11,5 vereyim hede hödö derdin değil mi ? Kendine dürüst ol önce, sonra başkalarına dolandırıcı de...
    Ben 11bın km dekı duke390 ı 1500 2000lıralık extralarıyla 14500 e verdım cunku ederı oydu sıfırı 17bın olan motoru nıye 16 17 ye satmaya calısasın kı herkes zekı bı bız aptalız sankı
    Morphin bunu beğendi.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Ohooo bunlarda birşey istemiyorum
    Facebooktaki cbf150 grubuna bakın birde
    Adamlar sigorta masrafınıda üstüne ekliyorlar masraf yaptım diye siz ne anlatıyorsunuz
    Herkes bildiğin adam düdükleme peşinde başka birşdy değil...

He ama beklemiyim hemen alıyım temiz makina bulamayacam diyor herkes 2 lira fazla olsun benim olsun hem ayranım çalkalanmasın hem öyle olmasınla olmuyo bu işler...

Hak ettiğini düşündüğünüzden fazla verdikçe motorsuzmu kalacam deyip bunlar çok olur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)