Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorsiklet alıcam karar veremiyorum bilgi ve tecrubesi olan varsa paylasabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

yuki forza 100
    mondial mg 100 prince
    lifan glint 100
    modeller zaten birbirine cok benziyor spor tipli istiyom 3000tl en fazla butcem ancak markalari hakkinda bilgim yok.100luk olsun vergisiz olsun,yakıtı az olsun bi de arıza cikarma hevesli motor olmasin tamam iste. daha once kullandigim kuba cg calinmisti o yuzden baska bir motor almam lazim.kuba kalite olARAK iyi olmadigindan secmiorum. sehir ici kullancam.bu modelleri bulabildim.onerilere acigim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Yukiyi ekleyip kubaya dandik demek ilgincmis. Bence mondial alin. Lifan icin de iyi diyorlar fakat hic gormedim motorlarini o yuzden lifan icin birsey diyemem. Yukiye hic bulasmayin bence.

yuki yi aslinda hic bilmedigimden ekledim fikirlerinizi ogrenmek icin.kuba yi kendim bildigimden hic tercih etmek istemiyorum. lifan i ben ilk defa gordum kullanan hic kimseyle de karsilasmadim forumda var mi diye de merak ettim.

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Lifan kullanan tanıdığım var ama pek sormadım yani güzel gözüküyor motor az yakıyor + ları bunlar
    murat2733 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Drift
    Bajaj hero felan baksaniz daha mantikli olmazmi tabi tercih sizin

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O paraya bajaj st 125 alırsın çok güzelmotor vergisi çok değil bence düşün ben kullanıyorum cbf 150 ayarında motor

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    aralarında mondial daha iyi gibi ama
    az daha şaaparsan ybr diyebilirim

125lik vergili modeller isimi gormuyor.cunku yilda 4-5 ay en fazla kullanacagim oteki zamanlarda yurt disinda oldugumdan bi de vergi odeme vs ile ugrasmak istemiyorum.bajaj lar guzel gorunmustu bana da ama onlarda da 100cc veya alti vergiz spor modelinin turkiye satisini goremedim. hero da oyle genelde 125cc veya ustu olanlar var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)