Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor zor calismasi

Motovento
    REKLAM ALANI
    truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Bugun gezmeye diye ciktim arkaaslar motor ilk tekde aldi sonra kapadim actim mars basmiyor biranda sanki aku bitiyomus gibi oldu ayakla calistirdim sonra kapafim actim duzeldi gene kapadim gene mars basmadi tik tik yapiyor biranda ses kesoliyo hic basmiyor neden yapiyo olabilir led baglamistim motora ben ondan diye tahmin ediyorum sasi falanmi yapiyor acaba biyerden kontrol ettim heryerini ama bi sorun yok gibi motor isininca normal tekde aliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Mondial mh drift motorum arkadaslar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bartas3010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa, 98 zx6r
    Led yapabilir. Çalıştırmadan farları kapatmayı unutma. Fren müşüründe de problem olabilir eğer bir anda marşı bırakıyorsa.

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı Bartas3010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Led yapabilir. Çalıştırmadan farları kapatmayı unutma. Fren müşüründe de problem olabilir eğer bir anda marşı bırakıyorsa.
    Bugun normal motor suanda tekde aliyor kendi kendine nasil oluyorsa artik

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Sorun devam ediyor arkadasla mars basiyor ama donduriyor sanki elektirik kesiyor dizźzzzz diye ses falan yapiyor sonra calisiyor bidaha normale donuyor o gun ertesi gun gene aynisi oluyor ilk calistirmada

bagriacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT600E - Custom Cafe Racer
    Marş motorunu ve marş otomatiğini kontrol ettir.

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı bagriacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marş motorunu ve marş otomatiğini kontrol ettir.
    Servise goturdum ama bakmadi cok yaparsa surekli gel dedi buda herzaman olan bisey degil ilk calistimi bidaha ogun icinde yapmiyor ertesi gun gene oluyor

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı truck123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servise goturdum ama bakmadi cok yaparsa surekli gel dedi buda herzaman olan bisey degil ilk calistimi bidaha ogun icinde yapmiyor ertesi gun gene oluyor
    Mh 125 başlığını apaçiler basmasa idi sana orada yardım edilirdi. Konuyu bugüne kadar da okumamışsın. Bu sıkıntı orada yazıldı ve çözüldü.

25 konu açtın, 20 tanesi mh 125 diye başlığa sahip.

Senin ben servisine tüküreyim.

motora taktığın ekstra elektrik çeken aletleri sök.

Mevcut aküyü değiştir. Akü artık şarj tutmuyor. Yeterli amperi üretemiyor. 2 saat gazlasan bile 2 marşlık şarj tutmuyor. Bu yüzden marşa basınca cızzzzzz cazzz cuzzzz hebele hübele diye sesler çıkarıyor.

Yeni akü + ledleri söküyorsun. bu iş tamam. Param yok diyorsan yada 60 - 75 TL aküye vermek istemiyorsan ayak marşı ile kullanabilirsin.
    You start the game with a full pot of luck and an empty pot of experience. The objective is to fill the pot of experience before you empty the pot of luck.
    The older I get, the faster I was.

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mh 125 başlığını apaçiler basmasa idi sana orada yardım edilirdi. Konuyu bugüne kadar da okumamışsın. Bu sıkıntı orada yazıldı ve çözüldü.

25 konu açtın, 20 tanesi mh 125 diye başlığa sahip.

Senin ben servisine tüküreyim.

motora taktığın ekstra elektrik çeken aletleri sök.

Mevcut aküyü değiştir. Akü artık şarj tutmuyor. Yeterli amperi üretemiyor. 2 saat gazlasan bile 2 marşlık şarj tutmuyor. Bu yüzden marşa basınca cızzzzzz cazzz cuzzzz hebele hübele diye sesler çıkarıyor.

Yeni akü + ledleri söküyorsun. bu iş tamam. Param yok diyorsan yada 60 - 75 TL aküye vermek istemiyorsan ayak marşı ile kullanabilirsin.
    Servise akuyu olcturdum sarj ediyo dedi gaz verince 14 amper falan oluyor normalde 12 13 amper falan sarji bosaltiyodur dedi akudendendir diyor oda 75 lira cekti akuye

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Servise akuyu olcturdum sarj ediyo dedi gaz verince 14 amper falan oluyor normalde 12 13 amper falan sarji bosaltiyodur dedi akudendendir diyor oda 75 lira cekti akuye
    Jelli akulerden al. Ben 60 liraya almıştım. 3 ay binmiyorum sonra tek marsla çalışıyor.
    You start the game with a full pot of luck and an empty pot of experience. The objective is to fill the pot of experience before you empty the pot of luck.
    The older I get, the faster I was.

bagriacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT600E - Custom Cafe Racer
    Amper değildir o amper olsa duramazsın. Şaka bir yana Volt o dediğin. evet 14 voltlara çıkabilir fakat kaç amper akım gönderiyor ona da bakılması lazım ustanız biraz uğraşmaktan kaçınmış sanırım.

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı bagriacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amper değildir o amper olsa duramazsın. Şaka bir yana Volt o dediğin. evet 14 voltlara çıkabilir fakat kaç amper akım gönderiyor ona da bakılması lazım ustanız biraz uğraşmaktan kaçınmış sanırım.
    Aceleylen bakti ole disardan bu aksam belli olcak bakalim akunun arti kutbunu soktum sabah takcam calissmassa aku bosaliyodur calisirsa tesisatta kacak olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

Aksam sokmustum bugun taktim arti kutbunu tekde calisti baska biyerde sorun var sanirim

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Bir daha çalışmama gibi birşey gelirse başına ateşlemeyi kontrol et ateşleme yok işe yan ayaklık müşüründen olabilir.Hiç bi sorun yokken başıma gelmişti.

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı Rider95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir daha çalışmama gibi birşey gelirse başına ateşlemeyi kontrol et ateşleme yok işe yan ayaklık müşüründen olabilir.Hiç bi sorun yokken başıma gelmişti.
    Walla bujiyide yeni taktim var bisey ama cozemedim park ampulu patlamis aksama degistircem bakalim bakicam bant cekcem ek yerlerine biyerden var kacak var yada mars tusunda belki sorun olabilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)