Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sıkıştıran kamyon

Motovento
    REKLAM ALANI

Az önce yolda ki bir kamyon sürücü sürdüğüne güvenip etrafında ki motorcuları sıkıştırıyordu en son bir yunus geldi onuda sıkıştırdı birde hunharca gülüyor yanında ki arkadaşına bak bak gibi seyler diyordu yunus ileri gecti adam yunusun sırtında ki polis i gorunce o akılla kaçmaya çalıştı soldan kaçamadı durdurfu yunus bir guzel ceza yazmıstır umarım oturduğum yerde stressten terledim o motorcular sıkıştırıldıkça boylelerinin ehliyeti alınmalı keşke aklıma gelseydide video çekseydim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    bugün bende okula giderken bayan bir msx sürücüsü gördüm kamyonet bayağı sıkıştırdı,hayvan herif
    Mertcan00 bunu beğendi.

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün bende okula giderken bayan bir msx sürücüsü gördüm kamyonet bayağı sıkıştırdı,hayvan herif
    Yol onların sanıyor şerefsizler

Motosikleti
    Forza 250
    eğer kırmızı montlu ise yani yunus ise polis , o polis ceza yazamaz çünkü yunuslar asayiş şubeye bağlı motorize polistir. Sarı montlu ise onlara şahin deniyor onlar motorize trafik polisidir onlar ceza yazar.
    chetaq bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Bazı araçları gördüğünde sürücü olarak zaten daha dikkat etmem gerektiğini düşünürüm.. Dolmuş,kamyon,tır,,taksi,otobüs gibi araçlar..
    Kendini durduk yerde riske etmeye gerek yok tabi.

Kazasız belasız

Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer kırmızı montlu ise yani yunus ise polis , o polis ceza yazamaz çünkü yunuslar asayiş şubeye bağlı motorize polistir. Sarı montlu ise onlara şahin deniyor onlar motorize trafik polisidir onlar ceza yazar.
    Yanılmıyorsam yakın zamanda bir düzenlemeyle normal polise de trafik cezası yazma yetkisi verildi.

Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarıydı sayenizde öğrenmiş oldum teşekkürler

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Mertcan00 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)