Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask, Korumalı Mont, Kormulı Eldiven Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    E-CC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MFM
    Merhabalar, başlıkta da belirtiğim gibi tavsiyelerinizi beklemekteyim. Eldivene 50 tl monta 150 kaskada 175 tl ayırdım genellikle Sokaklarda sürüyorum ve bazen semtler arası gidiyorum. Ayrıca, semtim kalabalık değil yani olacağından değilde gene de güvenlik sağlanmalı Tavsiyelerinizi merakla bekliyorum. Kazasız belasız günler dilerim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Geçenler scooterde kendi kendine takla atı kafa üstü çakılım 17 yaşında hakkı rahmetine kavuştu görmediğin çukur ani ön firen bakmışsın yerdesin hiç düşündüğün gibi deyil
    E-CC bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    Kesinlikle Kaska Biraz Daha Bütçe ayırmalısın Bu İşler Hiç Belli Olmaz Önüne aradan fırlayan bir araba karşıya geçmeye çalışan bir cocuk hiç bilemedin benim gibi kafaya çarpan bir kumru kuşu :D
    E-CC bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba

Eldiven 50 tl demissinde.. bazı dükkanlarda sağolsunlar yardımcı olabiliyorlar fiyat hususunda..

50 tl ye prohellin bir eldivenini almıştım gecen sene... Ikinci takisimda bilek kismindan bildiğin koptu.

Eğer yardımcı olurlarsa pazarlık yapmayı ihmal etme bence. Daha koruyucu biseyi alabilirsin .

Pazarlıkta et yani.

Kazasiz belasiz.
    E-CC bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler