Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KARARSIZLIK

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    En son Pan European 1300ST
    Merhabalar değerli MT üye arkadaşlarım. Kararsız kaldığım bir konu Hakkında değerli yorumlarınızı rica ediyorum. Konu şöyle;
    MT 09 tracer - Triumph 800 xrx - F800gs ve KTM 1050 adv. Bu 4 motor arasında kaldım. Vur aşağı, al yukarı wallahi çıkamadım işin içinden. Genelde hafta içi Trafik yüzünden Zaman'ı geri kazanmak adına ofis-ev arası ve haftasonları da biraz kopup uzaklaşma adına arayış devam ediyor. Sizden ricam bu konu Hakkı'nda beni bi nebze bilgilendirmeniz.
    Şimdiden tüm yorumlarınız için teşekkür ederim
    Saygılarımla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    isocan75 bunu beğendi.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    BMW ve KTM'de test sürüşü yapmış birisi olarak kişisel tecrübelerimi aktarayım. KTM bana daha iyi, torklu, yüksek, rüzgar almayan bir motor gibi geldi. Her iki motor da fıtı fıtı çalışıyor. Titreşim her ikisinde de var. Dışarıdan bakınca gerçekten çok güzel gözüküyorlar, ancak üzerlerine binince büyüleri gitti. Ben öyle hissettim. Belki de 4 silindirli bir motor kullanmaktan dolayı benim alışkanlıklarım farklı idi. Triumph denemedim. ancak gerçekten denemeyi çok isterdim. Videoda da çok beğenilen bir motor. Bence her üç motorda da test sürüşü yapın hangisi hoşunuza giderse onu alın. Hayırlı olsun şimdiden.
    isocan75 bunu beğendi.

Motosikleti
    En son Pan European 1300ST
    Evet bu videoyu izledim. AEA da Triumph diyor ancak Türkiye'de pek geniş bir servis ağı yok maalesef. Şehir içi daha etkin gibi duruyor. 3 silindirli olması da cabası. Bakalım araştırmaya devam teşekkürler yardım için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:20 ----------

Metin bey teşekkürler yorumlarınız için.
    Biraz daha inceleyip ona göre karar vereceğiz artık. Hakkımızda hayırlısı

F800gs en iyisi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)