Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Alabilmek İçin Üniversite Okurken Çalışılabilecek İş Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    KinqEmpires4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 UAG (209 cc ), Honda CBR 250r HRC 2014
    Lise sondayım seneye üniversiteye gidicez inşallah.Güzel bi 250 lik motor almayı düşünüyorum Yamaha R25 , Honda CBR 250r tarzı.Sigorta parası ekipman parası şusu busu derken en az 20.000 TL kazanabilmem lazım.Hem üniversite okuyup hemde en hızlı şekilde bu parayı kazanabileceğim vede diğerlerine nazaran daha kolay iş bulma şansı olan bi meslek önerebilir misiniz ? (Çok şey istiyorum sanırım :D)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Öyle bi iş varsa bizde çalışalım. 20 bin tl yi nasıl biriktireceksin ha diyince

KinqEmpires4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 UAG (209 cc ), Honda CBR 250r HRC 2014
    Dediğim gibi en kısa sürede alabilmek için yazdım.Mesela üniversite 1 de çalışırım 2 ye giderken alırım şeklinde

Ekimde kpss var ona girip okuduğun üniversitede memur olabilirsen hem para biriktirirsin hem de derslerine girebilirsin. Ama şöyle bir şey var 20.000 az bi para değil, diğer tüm masraflarını ailen karşılasa 2. sınıfa kadar anca biriktirirsin o parayı.

Motosikleti
    BAJAJ-Pulsar 200 ns
    Kardeşim benim yaptığımı yapacaksın... bende 1. Sınıf öğrencisiyim ve haftaya motorumu almaya gideceğim. Önce 2 ay garsonluk yapacaksın 1200 liradan 2400 tl paran olcak... gideceksin 2. El çinli alacaksın... sonra kendi motorunla kuryelik yapıp günlük 80-90 tl alacaksın ki buda 2600-2700 lira arası para yapar böyle 5-6 ay çalışınca istediğin motoru alırsın. Ben pulsar için 8.700 biriktirdim mesela bu yolla umarım yardımcı olmuşumdur

CyberShooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tigrina --> Mondial 100 SFC --> Bajaj Dominar 250
    Yada kardeşim şöyle yapacan üniiyi kazanınca kayıtlara kendin gidecen vw o şehirde bi.tanıdığın vs varda onun vasıtasıyla yoksa kendin bi şekilde istrdiğin sektörden en az iki.sigortalı çalışanı olna bi dükkana gidio diycen dayı bn senn yannda çalışıyım haftada 6 gün günde en az 5 saat ama sen baan para verme bnm maaşımıda sigortamıda işkur yapacak de kabul ederse 24 ayda 10 ay çalılma hakkın var yanı ilk yılda çlşırsan 10 bin toplarsın üstünede burs kreadi vs çıkarsa toplayabilitsin eğer gerçekten çok istiyosan bi şekilde yaparsın
    başarılar

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu nasıl türkçe.

üniversitede 20000tl biriktirecek kadar çalışırsan, bütün derslerden kalırsın. babadan zengin, dayılı biri değilsen sen o işi unut. okulunu oku. hayatta istediğimiz her şey olmuyor. ilk ders bu. git kendine 3000 civarı bir motosiklet al. okulunu bitirince kendi paranla daha iyilerini alırsın.
    Coorai bunu beğendi.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)