Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

399 tl trafik sigortası. (13 Mart 2016 tarihinde yaptırılmıştır.)

Motovento
    REKLAM ALANI
    exteras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F700 GS
    Geçen sene 110 tl, bu sene 400 den aşağısı yok...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Nc 750 X
    nc 750 x 34 plaka sigortanın ikinci senesi olacak mayısta fakat bu firma 2500 tl teklif verdi :( anlıyamadıda neden böyle olduğunu

Motosikleti
    2009 Ducati Monster 696
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende siz yazdıkdan sonra aradım ilgili sigortayı 1.027Tl den aşağı alamadığım motor için bugün (13.04.2016) 827TL fiyat aldım hemen poliçeyi kesrirdik.
    ne mutlu işe yaradıysa. sevindim kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

Alıntı chetaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki, İstanbul'da 3 farklı sigortacı arkadaşınıza 10'ar şirketten sordurduğunuz fiyatlar arasında Allianz sigorta yok muydu?

Varsa ne kadardı?

Veya, aynı motor için şimdi İstanbul'daki bir acenteden Allianz Sigorta fiyatı alınsa, Çorlu Acentesinden farklı bir fiyat mı verecek?
    valla özellikle allianzı sordurmadım. ama her biri 9ar 10ar şirketten sorgulayıp buldukları en uygun fiyat olarak axa yı söylediler. istanbuldan fiyat aldıktan sonra tekirdağdan aldım tekrar da kontrol etmek gereği duymadım ama tahminimce elbet arada vardır allianz dan soran da. allianz her yerden uygun fiyatı veriyorsa ne güzel. gider ordan yaptırırız diğer şirketlere 2 katına yaptıracagımıza.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:23 ----------

Alıntı simurgg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de iletişime geçtim bugün, İstanbul'la aynı fiyatı verdiler.
    hocam zaten başka yerlerden fiyat almadan gidip burdan yaptırın diye vermedim bu bilgileri. ben sadece kendi başımdan geçenleri anlattım. bi arkadaş 200 tl civarı ucuza yaptırdığını söylemiş bak burdan. birkaç kişinin işine yarasa veya yaradıysa ne mutlu bana.

Alıntı osiosborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkamet: Ankara
    Plaka: Ankara, 06
    Motosiklet: 2016, sıfır km, YAMAHA XMAX 250 ABS

Aldığım en ucuz 4 teklif:
    AXA: 929TL
    ALLIANZ: 1713TL
    SOMPO JAPAN : 2001TL
    MAPFRE: 2499TL

Halkına hizmet sunmak yerine sömüren devletin, bunu devam ettiren devlet yöneticilerinin, bu devlet yöneticilerine oy veren yatandaşın....
    bakın bu da başka bi konu başlığı altında fiyat almış bi kullanıcı. burada da axa uygun vermiş.

Sonuç olarak fiyat alabildiğiniz kadar çok yerden alın. Ona göre en ucuzunu yaptırın arkadaşlar.

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    İkamet: Antalya
    Motosiklet: Yamaha R25-2016
    Sigorta: Anadolu Sigorta
    Fiyat: 316 TL ( Hasarsızlık çıktı 552 TL'den 316 TL'ye düştü )

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    buralar değerlenir

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Şu yorumu buraya park edeyim lazım olur

Motosikleti
    Nc 750 X
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende siz yazdıkdan sonra aradım ilgili sigortayı 1.027Tl den aşağı alamadığım motor için bugün (13.04.2016) 827TL fiyat aldım hemen poliçeyi kesrirdik.
    Mehmet abi aynı firmayı ben aradım 2500 civarı fiyat verdi anadolu sigorta 835 verdi.

kredi kartı hesap kesim tarihi gelsin Nur sigortayada sorup uygun fiyatlı olana yaptırıcaz ama 2590 deyinde gözlerim fırladı yerinden

Motosikleti
    pulsar 200NS
    Ben size en uygun sigorta nasıl yaptırılır onu anlatayımda herkes rahat etsin, hangi il olursa olsun git bir halkbank a, trafik sigortası yapan bi banka olmalı, yoksa halksigorta yapan güvenilir bi acente bulun. Türkiyenin heryerinde de istanbulda da en uygununu halksigorta çıkarıyor 2 yıl hasarsızlık var yaş 29 yer istanbul plakam antalya fakat ne olursa olsun artık ikamete bakılıyor plakalar geçerliliğini yitirdi. 178 tl yaptırdım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)