Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Calibre 250cc Alıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    kardeşim alma. gerçekten alma. yok yedek parçası yok yok. vallahi yok billahi yok. yok oğlu yok. yemin ediyorum yok. inanmıyon ama yok yok yok!!! :D
    Murat_Kymco ve Onurhan D bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco CK 125 (2005-?) Daelim Roadwin 250R (2016-?)
    Macit rumuzlu üye haricindeki tüm yorumları dikkatle okuyorum, not alıyorum dostlar. Biraz önce Bumoto yedek parçası satan bir beyfendi ile görüştüm o da olumsuz yorum belirtti. Bu vakitten sonra alırsam ancak ölü fiyatına alırım. Hepinize teşekkür ederim.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Adamın biri Elma'ya ALMA diyormuş.Pazara gitmiş satmaya, ALMA ALMA demiş kimse almamış........ Bu fıkrayı da ben uydurmuştum. Konuya tam uydu Sen almak istiyorsun zaten kardeşim, al işte... Motor bu biri gider biri gelir, buna da binmiştim dersin en azından...
    Murat_Kymco bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın biri Elma'ya ALMA diyormuş.Pazara gitmiş satmaya, ALMA ALMA demiş kimse almamış........ Bu fıkrayı da ben uydurmuştum. Konuya tam uydu Sen almak istiyorsun zaten kardeşim, al işte... Motor bu biri gider biri gelir, buna da binmiştim dersin en azından...
    ))) Ucuz etten yahni yapmaya çalışıyorum da kıvamı pek tutmuyor, zorlamamak lazım
    SAZMAN bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    alma gardaşım...bu kadar insan senin iyiliğin güzelliğin ve alın terini çöpe atmaman için çabalıyor...kalbinin sesini değil mantığının sesini dinle...neden alma ve o zaman ne alam sorusu iiçinde zamanlama kötü konuyu yeni gördüm...gel başka makinalara bakalım forum ahalisi olarak...sen bu kalibre malibre işini iptal et ...anlaştıkmı gardaşşş

cbf150 al falan demeyecem merak etme...
    Murat_Kymco ve satoyama bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alma gardaşım...bu kadar insan senin iyiliğin güzelliğin ve alın terini çöpe atmaman için çabalıyor...kalbinin sesini değil mantığının sesini dinle...neden alma ve o zaman ne alam sorusu iiçinde zamanlama kötü konuyu yeni gördüm...gel başka makinalara bakalım forum ahalisi olarak...sen bu kalibre malibre işini iptal et ...anlaştıkmı gardaşşş

cbf150 al falan demeyecem merak etme...
    Çok sağ olunuz teşekkür ederim. Bir meczup arkadaş hariç sağ olsun herkesten samimi değerlendirmeler aldım ve Bumoto'dan vazgeçtim. 250 ve üzeri önerileriniz varsa aktarabilirsiniz.
    mete_han bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Al kardeşim harika makina!!

belki tersini yaparsın bi umut..

tipine göre insanları değerlendirmediğin gibi motorları da tipini göre değerlendirme.
    Murat_Kymco ve mete_han bunu beğendiler.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al kardeşim harika makina!!

belki tersini yaparsın bi umut..

tipine göre insanları değerlendirmediğin gibi motorları da tipini göre değerlendirme.
    Dış görünüşünüzle ilgili bir sorununuz var galiba tip konusuna çok takıldınız da

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Bir alırken bir de satarken sevinirsin.
    satoyama, Murat_Kymco, Onurhan D ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    bi ara benimde niyetlendiğim fakat biraz araştırınca vazgeçtiğim sadece fotoğraflarda güzel olan motosiklet vazgeçmen iyi oldu şimdi hep beraber bir 250 cc bakalım sana
    Murat_Kymco bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dış görünüşünüzle ilgili bir sorununuz var galiba tip konusuna çok takıldınız da
    benim söylediğimden bunu mu anladın?

konuya ilgili motor hakknda bir sürü yorum yapıldığı halde neden benim yorumuma beni tanımadığın halde ince ince itici bir yorum yapma ihtiyacı duydunuz? bu cesareti size kim veriyor? ben şurada 10 yıl yazdım 1 kişinin tipine ve şahsına imalı kelime yazmadım.

bu konuda seni gocunduran nedir? ben 10yıldır bu forumdayım ve 36 yaşındayım belki senin hayatından fazla motosiklet tecrübem var, neden bir motosiklet konusunu evirip çevirip benim şahsıma yönelttin evladım? açık açık söyle kızmıycam.

bana bunu yazmanın, alıntılamanın sebebin nedir? imzam mı?

eğer alakası yoksa ben özür dileyeceğim senden.

bak bu aşağıdaki de benim tipim, beğenmediysen söyle açık açık.

Crixa ve SAZMAN bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yzf r125
    benim söylediğimden bunu mu anladın?

konuya ilgili motor hakknda bir sürü yorum yapıldığı halde neden benim yorumuma beni tanımadığın halde ince ince itici bir yorum yapma ihtiyacı duydunuz? bu cesareti size kim veriyor? ben şurada 10 yıl yazdım 1 kişinin tipine ve şahsına imalı kelime yazmadım.

bu konuda seni gocunduran nedir? ben 10yıldır bu forumdayım ve 36 yaşındayım belki senin hayatından fazla motosiklet tecrübem var, neden bir motosiklet konusunu evirip çevirip benim şahsıma yönelttin evladım? açık açık söyle kızmıycam.

bana bunu yazmanın, alıntılamanın sebebin nedir? imzam mı?

eğer alakası yoksa ben özür dileyeceğim senden.

bak bu aşağıdaki de benim tipim, beğenmediysen söyle açık açık.

http://i.imgur.com/pVHIfl4.jpg
    Sakin ol dayı az önce başka konuda da takıldınız tip konusuna.İnsanları konu ettiniz üstteki yorumda bende ordan birşey çıkarttım.

Motosiklet sonuçta biz bunu parayla hobi için alıyoruz mutlu olmak için tip için motor mu alınır mı demek nedir? Bal gibi alınır evinize koltuk alırken estetik yönde bakmıyor musunuz? Benim ters düştüğüm yön bu parayla alınan bir eşya sonuçta...

Bu arada foto görünmüyor hocam sistemi bozdunuz heralde karizmanızla

Motosikleti
    Sakin ol dayı az önce başka konuda da takıldınız tip konusuna.İnsanları konu ettiniz üstteki yorumda bende ordan birşey çıkarttım.

Motosiklet sonuçta biz bunu parayla hobi için alıyoruz mutlu olmak için tip için motor mu alınır mı demek nedir? Bal gibi alınır evinize koltuk alırken estetik yönde bakmıyor musunuz? Benim ters düştüğüm yön bu parayla alınan bir eşya sonuçta...

haklısın telefondan girince görünmüyor al direk linkini vereyim sana birde alternatifi ile

http://prntscr.com/ar4vyp

inan şu yazdıklarına karşı eski üyelerden en sakin en mantıklı olabilecek kişi benimdir, ne adamlar geldi geçti bu siteden.. sen motosikletine evdeki koltuk ve hobi muamelesi yapıyorsan zaten boşa tartışıyoruz. motosiklet bizim için yaşam tarzıdır, ben rahatsızlık verdiğim için özür dilerim.
    mete_han bunu beğendi.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Yzf r125
    haklısın telefondan girince görünmüyor al direk linkini vereyim sana birde alternatifi ile

inan şu yazdıklarına karşı eski üyelerden en sakin en mantıklı olabilecek kişi benimdir, ne adamlar geldi geçti bu siteden.. sen motosikletine evdeki koltuk ve hobi muamelesi yapıyorsan zaten boşa tartışıyoruz. motosiklet bizim için yaşam tarzıdır, ben rahatsızlık verdiğim için özür dilerim.
    Konuyu saptırmayın o örnekti.Anlayan anladı benim demek istediğimi Eski üyesiniz yaşınızı almışsınız benim daha bir şey demem olmaz.

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150

Ülkemizde haberleşme ve iletişim kanalları sürekli bir saldırıda altında , sonuçsuz bir kontrol oluşturma çabasında telekom , kısaca ''ÖZGÜR'' dns ayarı gerekirse vpn vs ayarlamaları yapılmadan bu gün bazı resimleri, yarın haberleri, öbür gün dünyanın ve kendinizin halini görme şansınız kalmayacak.. Yorum yapmadan önce kendi sisteminizin düzgün çalıştığından emin olun kısaca.

Burada herkes sadece fikrini belirtmiş , bu fikirler de sizin fikrinizin yönünü bence de olması gereken yönde değiştirmiş ve konu kapanmış. Sizi anlık sinirlendiren bir yorumun üstüne giderek size yardımcı olmaya çalışan insanları azaltmayın derim

Motosikleti
    Nelerle uğraşıyoruz birde foto atıyor. Konuyu saptırmayın bu arada o örnekti.Anlayan anladı benim demek istediğimi Eski üyesiniz yaşınızı almışsınız benim daha bir şey demem olmaz.
    sabahtan beri tipimizle ve üslubunla dalga geçer gibi yazan sen değilmsisin yiğit? ben sana saygı çerçevesinde cevap vermeyeyim mi? bence de birşey deme. inan senin gibi binler geldi geçti buradan motosikletin adını unuttular. bak yiğit yüksek beygirlere geçince tadın kaçar bu iş sadece görünüm ve ses değilmiş dersin beni anlarsın. benim demek istediğim bu, yolunuz açık olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:29 ----------

Alıntı SenC_an adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ülkemizde haberleşme ve iletişim kanalları sürekli bir saldırıda altında , sonuçsuz bir kontrol oluşturma çabasında telekom , kısaca ''ÖZGÜR'' dns ayarı gerekirse vpn vs ayarlamaları yapılmadan bu gün bazı resimleri, yarın haberleri, öbür gün dünyanın ve kendinizin halini görme şansınız kalmayacak.. Yorum yapmadan önce kendi sisteminizin düzgün çalıştığından emin olun kısaca.

Burada herkes sadece fikrini belirtmiş , bu fikirler de sizin fikrinizin yönünü bence de olması gereken yönde değiştirmiş ve konu kapanmış. Sizi anlık sinirlendiren bir yorumun üstüne giderek size yardımcı olmaya çalışan insanları azaltmayın derim

telefondan görünmeyebilir

mete_han bunu beğendi.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Yzf r125
    sabahtan beri tipimizle ve üslubunla dalga geçer gibi yazan sen değilmsisin yiğit? ben sana saygı çerçevesinde cevap vermeyeyim mi? bence de birşey deme. inan senin gibi binler geldi geçti buradan motosikletin adını unuttular. bak yiğit yüksek beygirlere geçince tadın kaçar bu iş sadece görünüm ve ses değilmiş dersin beni anlarsın. benim demek istediğim bu, yolunuz açık olsun.
    Yok hocam nerden çıkarttınız tipinizle dalga geçtiğimi sizi görmedim bile.Benim haddime değil dalga geçmek.Bence sizin duygusal bir anınıza geldi.Kusura bakmayın bende ötürü sıkıntı olduysa

Ben işe görünüm ve ses olarak bakmıyorum eğer öyle baksaydım yarın gidip bir 600rr alabilecek durumdayım belki ama tehlikeli olacağı için şu anlık aklımdan bile geçmiyor.Tamam siz daha iyi biliyorsunuz da bizde bir şeylerin farkındayız.Benim dediğim bir motor alınırken neden insanlar şeklinin iyi olmasını istemesin ki
    satoyama ve mete_han bunu beğendiler.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Murat_Kymco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba sevgili arkadaşlarım.

2-3 aydır arayış içindeyim. Ve nihayetinde Bumoto Calibre 250cc üzerine tabiri caizse "kumar oynamaya" karar verdim. Bu motor için 6,500 Tl'ye kadar bütçe açtım. Sizlerin değerli yorumları ya beni harekete geçirecek ya da tamamen vazgeçirecek.

Kullanım amacım şehir içi kısa yolculuklar ve ayda birkaç kez şehirler arası (yaklaşık 350-400 km) yolculuk etmek. Rampalarda performansı nasıldır? Bazı arkadaşların dediği kilometreye 18 kuruş yakacak kadar yakıt cimrisi midir?

Hülasa vereceğim parayı hak eder mi - ağır derece de bir sorun çıkartır mı bana?

İki parça plastik ile saklanan cg motorbloğu olan bir alet alacaksan al.
    Şurda kinayeli yazı dışında herkes alma demiş. Hani değerli yorumlar önemliydi?
    Sen zaten şartlanmışsın yalandan yere konu açma git al da buraya fotoğraflarını koy ;)
    Murat_Kymco ve SAZMAN bunu beğendiler.
    ver gazı... ver çoşkuyu

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    direk kullanıcıs olarak halan daha aktif olarak kullanıyorum eğer grenajları ben yaparım elimden gelir dersen al çünkü bulamayacağın tek parçası grenajlar mekanik olarak mondial extreme (max değil 250cc su soğutmalı olan) ile aynılar artı olarak bir tanede cruiser motor var asyanın getirttiği ondada aynı blok var honda ax-1 (nx250 ile birebir aynı) bloğunun kopyası blok güzel tek sorunu radyatör biraz yetersiz oda fandan kaynaklı isteyice grenaj hariç tüm parçaları bulunuyor hatta yurtdışı alışveriş sitelerinde vs bol bol var mekanik parçlar beyin vs dahil gel gelelim alım mı dersen eğer apaçilik yapmıcaksan motor sorun çıkartmaz ben 2 kere kaza yaptım ikiside benim gaza gelmemden kaynaklı oldu o kazalar harici arıza yaşamadım o kazaların birinde farketmeden radyatörü deldiğim için yolda su kaybından yazda olduğu için hararet yaptı conta yaktım diğreinde de ön fren diskiyle fren merkezi zarar gördü ama bloktan yana bir şikayetim yok ayarsız subablar ve karbüratörü dahil bajajı çok rahat geçer cbr ı zorlarsın pilotaja bağlı ya kuyruk gibi gidersin yada en son hız harici (171 net gördüm cbr lı arkadaş 180 di) kafa kafaya gider yakıt olarak hiç ölçmedim ama normal yakan bir motor sen yeter ki motorun limitlerini bil sorucağın birşey olursada ben burdayım :D
    Murat_Kymco ve SAZMAN bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı Murat_Kymco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmm, anlıyorum. 11 yıldır Tayvan kökenli Çin üretimi Kymco kullanıyorum ama halen sapasağlam, yeni gibi duruyor. Aldığım zamanlar (2005) da bu tür ön yargılar vardı. Demem o ki her Çin malının aynı olmadığını düşünüyorum. Bir de bu Hintliler herkesin kalbini çalmayı nasıl başardı? Ben hiç hazzetmiyorum. )
    kymco'yu çinli sınıfına sokmamak lazım çünkü gayet güzel ürünleri var. calibreye gelirsek yedek parça sıkıntısı olmasa belki düşünülebilir ama yedek parça sıkıntı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)