Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj boxer, honda spacy&fizy ve sizin öneriniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cb125e kırmızı
    Arkadaşlar merhaba
    Bu modeller arasinda kaldim şuan biliyorum biri vitesli digerleri otomatik scooter. Benim amacım işe gidip gelmek için ve ayda 2 defa falanda avcilar-kadikoy arasi gezmek için işimi görecek, sağlam yolda birakmayacak, 2. Eli iyi ve az yakması tercihim. Yaşım 23 ve 20 yaş altı yorum istemiyorum abilerim den ve bilgili kişiler trollemeksizin yardımcı olursalar çok sevinirim..
    Not: bu modeller dışında sizin önerilerinizede açığım bütçe 3 en fazla 4 bin tl. Teşşekürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial drift 125
    20 yaş altı yorum altı yorum istemiyorum derken? Eğer 20 yaşından küçükleri istemiyorsanız öyle bir site bulun.

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Öneri yazcaktım ama Madem 20 altı yok. Hadi eyvallah.

Bartas3010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa, 98 zx6r
    Boxer ön kampanalı bu bir eksi spacy ön disk ama lastikler küçük eksiler bunlar ama 19 yaşındayım beni kaale alma 21 yaşındakiler daha iyi viraja giriyor
    MeNGuC bunu beğendi.

Berkec. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy
    18 yaşındayım 2 yıldır Spacy kullanıyorum yorumumu önemsemeyecekseniz siz bilirsiniz
    Babam yarım depoyla (15 liraya) İstanbul dan Bursa ya getirdi o kadar az yakıyo
    E-5 de yokuş inerken sorun yok ama yokuş çıkarken yavaşlıyo, mahalle, köy yokuşlarında tek kişiysen çıkamayacağı yokuş yok, çok iyi tork var
    Motoru hiç son hızını öğrenecek kadar zorlamadım ama 80 e 90 a rahatlıkla çıkıyo
    Amortisörleri çok iyi ne sert ne de yumuşak ama tekerlekleri çok küçük en ufak çukuru bile aşırı derecede hissettiriyo
    Aynaları çok iyi hiç denecek kadar omuz göstermiyo
    parçaları çok ucuz hava filtresi 15 TL Bujisi 20 TL ön farı, her bir grenaj parçası 100-120 lira (Honda servisinde daha pahalı tabi bu benim saydıklarım mağzalarda bulunan orjinal parçalar)
    Şimdi benim yorumumu önemsemeyecekseniz eyvallah

Motosikleti
    Honda Cb125e kırmızı
    Alıntı okay kömür adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 yaş altı yorum altı yorum istemiyorum derken? Eğer 20 yaşından küçükleri istemiyorsanız öyle bir site bulun.
    işte bak çocukca konuşuyosun ya böyle sıkıntı burda.. Önemsememek değil tabiki, benden büyüklerim yazarsa tecrübelerinden dolayı iyi olur manasında dedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

spacy kulandım 120 gösteriyor ama ben 140 yaptım gibi muhabbetler yapanlar çok olduğu için bu lafım onlara tabi.. ve büyüklerim daha tecrübeli oluşundan öyle birşey yazma gereği duydum. değerli yorumlarınız için teşşekürler..

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    18'im motosiklet uzerinde 3. Yilim
    Kendi motorum cbr 250 dukkanin motoru fizy herkesi ayni kefeye koyma 15 yasindaki 35 yasindaki adamdan fazla seyler bilir konu motosiklet olunca.
    Spacy enjeksiyon fizy karburatorlu boxeri yolda bile gormedim.
    Fizy biraz fazla yakar spacy al bak keyfine. tabi kurye gozuyle bakilmaya hazirsan.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)