Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2. el yada sıfır kredi kartina taksitle motor ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cb125e kırmızı
    Arkadaslar merhaba..

Maksimum 3 bin tl civari taksitle sifir çin mali yada 2. El japona yakin bir kalitede kredi kartina taksitle (vade farksiz) motor almak istiyorum amacim işe gidip gelmek icin alacagim. İstanbul avrupa yakasinda oturuyorum. Taksitle uygun bir motor nereden alabilirim ? Degerli yorumlariniz icin şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    http://cinarmotorsiklet.sahibinden.com/ Ben burayı biliyorum ama kredi kartı çekim yaparsan heryer yapar burası senetle de yapıyor

Motosikleti
    Honda Cb125e kırmızı
    sağol hocam buradaki motorlarda km ve fiyat piyasaya göre yüksek vade farkınıda koyduğunda bayağı uçuk fiyatlara tekabül ediyor.

Motosikleti
    Mondial Rx3i evo
    İzmir danışman ticaret mondial bayii kredi kartına 12 taksit ücretsiz kargo
    bir araştır derim.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sanırım ekonomi konularından bi habersin. 3.000 tl kredi ve ikinci el japon ? ne içiyorsun diye sorsam kızmazsın umarım ?

Motosikleti
    Honda Cb125e kırmızı
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım ekonomi konularından bi habersin. 3.000 tl kredi ve ikinci el japon ? ne içiyorsun diye sorsam kızmazsın umarım ?
    Bişey içmeden sordum bu soruyu. 2. el spacy,fizy ve cb125e bulunabilir mesela ? bak kendi kendime yardımcı oldum aslında, ama yurdum insanı laf olsun torba dolsun modunda nedense

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı SerkanGng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bişey içmeden sordum bu soruyu. 2. el spacy,fizy ve cb125e bulunabilir mesela ? bak kendi kendime yardımcı oldum aslında, ama yurdum insanı laf olsun torba dolsun modunda nedense
    Bulabiliyorsun da alamıyorsun. Neden alamıyorsun ? Hadi bakalım şimdi de yardımcı ol kendi kendine de biz de öğrenelim nasıl alındığını.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Honda Cb125e kırmızı
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulabiliyorsun da alamıyorsun. Neden alamıyorsun ? Hadi bakalım şimdi de yardımcı ol kendi kendine de biz de öğrenelim nasıl alındığını.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-9-taksit-le-honda-spacy-110-dervis-motor-da-289106735/detay

Bu linke bir bak yarin bakip alacagim birini insallah. Boş konuşmaya gerek yok yardimci olamiyorsan yorumda yapmayacaksin net.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)