Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Ehliyetsiz Motosiklet Kullanmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    arkadaşlar sağolsunlar senin iyilin için karşına çıkacak tehlikeleri anlatmışlar bunun üzerine daha ehliyetsiz kullanmak istersen hiç kusura bakma cenaze namazına gelmem sen zorla kaşınıyorsun yaşını bekle ehliyetini al hem kendini eğitmiş ve bilinçli olarak yollara dön iki teker aceleye gelmez sadece ehliyetlede iş bitmiyor eğitim alman lazım iyice hazır hissetmen gerekiyor kendini

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Cevaplar için herkese çok teşekkür ederim, Mertcan00 abimin de dediği gibi 16 yaşında olmak yetiyormuş A1 ehliyeti alabilmek için şimdi yeni sorum ben ehliyet kursuna yazıldığımda, takribi kaç ayda ehliyeti elime alabilirim ? :D

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı Lykia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevaplar için herkese çok teşekkür ederim, Mertcan00 abimin de dediği gibi 16 yaşında olmak yetiyormuş A1 ehliyeti alabilmek için şimdi yeni sorum ben ehliyet kursuna yazıldığımda, takribi kaç ayda ehliyeti elime alabilirim ? :D
    onu kursa soraydın iyiydi

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kursa sormak zor . Dur bi konu aciyim

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kursada sorarım da kurstan kursa çok farkeder mi ki süresi mesela sizin ne kadar sürmüştü ehiyeti elinize almanız ?

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Ben yazıldım 2 ay sonra direksiyon sınavına girdim, 1 hafta da evrak çıkmasını bekledim ardından gittiğim ilk gün ehliyet çıktı, belki sen yazılırsın 2 hafta sonra direksiyon sınavı olur şansına bilemezsin

Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yazıldım 2 ay sonra direksiyon sınavına girdim, 1 hafta da evrak çıkmasını bekledim ardından gittiğim ilk gün ehliyet çıktı, belki sen yazılırsın 2 hafta sonra direksiyon sınavı olur şansına bilemezsin
    Teşekkürler çok iyiymiş o zaman mesela şu sitede ki http://www.ehliyetokulu.com/yas.htm üstte yazan 14 mayıs 2016 sınavı, dediği şey bütün Türkiye'de ortak olarak yapılan direksiyon sınavı mı oluyor yani 1 ay sonra mı direksiyon sınavı ?

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Teşekkürler çok iyiymiş o zaman mesela şu sitede ki http://www.ehliyetokulu.com/yas.htm üstte yazan 14 mayıs 2016 sınavı, dediği şey bütün Türkiye'de ortak olarak yapılan direksiyon sınavı mı oluyor yani 1 ay sonra mı direksiyon sınavı ?
    başgan çok istiyorsan yukarıda da yazmışlar; bi cross motor al şu farı olmayanlardan ondan sonra araziye çık. Hem kas yaparsın, hem de motor sürmenin tadına varırsın.
    biraz boyum uzun olsaydı cross veya süpermoto alacaktım ama hayat bizi ss kullanmaya itti.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Herkesin aynıdır ama bian önce yazılman lazım kursa

Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin aynıdır ama bian önce yazılman lazım kursa
    Tamamdır bu hafta içinde yazılıcam büyük ihtimalle, birde direksiyon sınavından başka test olarak falan sınav oluyor muyuz ?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)