Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Majesty 400 mü x max 250 mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar iki motor arasinda kaldim. Genelde artcili kullaniyorum motoru rahat yormayan bir motor aradim butceme gore iki motor arasinda kaldim. Majesty 400 21bin km 2005 model. x max 250 2013 model 7500 km. Tavsiyelerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    majekstiye sakın binme 400cc torkuna ve parça kalitesini görünce xmax binmezsin bunun dışında hayırlı olsun :D

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    majesty i bilmiyorum, x-max ı kullanacağınız güzergah genelde nedir şehir içi mi, otoban ağırlıklımı, bunlar yakıt tüketimi konusunda etken oluyor. Artcı ve sürücü rahattır konfor (bana göre) sürücü ayak koyma yerlerini saymazsak iyidir.

Sehirici ise gidip geliyorum onun disinda aydindayim balikesire akyaka izmir marmaris bunun gibi 150-300km mesafelerdeyim şimdilik

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:48 ----------

Majesty nin torku gucu cekiyo beni x maxin modeli yeni ondan sorun cikarirmi bana majesty bilmiyorum kronik sorunu varmi ama alacgim adam varyatorunden lastiklerine frwnlerine kadar bakimini yapmis sezona hazir yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler