Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bazıları Hak Ediyor...

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bu akşam apartmanın önünde motorumu park ederken bisikletli 3 genç dikkatimi çekti. Caddede park halindeki bir Cbr250R yi inceliyordular. Kuşkulu gördüğüm için hareketlerini takip ettim. Motorun ön arka tekerlerini eğilerek iyice kontrol ettiler. Benim kendilerini izlediğimi fark ettiler. Kısa bir süre sonra bisikletlerine binip uzaklaştılar. Motor yan ayakta kilitsiz olarak park edilmişti. Kapıcıyı çağırdım. Motoru tanımadığını söyledi. E-devlet ten sorguladım. Çalıntı değildi. Daha önce yandaki binanın önünde park halinde gördüğümü hatırladım. Haber gönderdim. Kilitsiz bırakmasın diye. Üstelik kaldırım müsait olduğu halde arabalar vursun devirsin dercesine caddeye park edilmişti. Bir tanıdığım ise uyarmama rağmen motorunu çoğu zaman kilitsiz bırakıyor. Tamam hırsızlara lanet olsun. Fakat aklı hiç bir halta ermeyenlere ne demeli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Kaldırıma koyup 4 gun arka arkaya sabah 8de kaldırıma park etmekten eve ceza geldı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM 150 2015 Model
    hocam kaçak et kesmeye gelmiştir arkadaş işi aceleyse

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    belki inceliyorlar çocuklar , motosiklet alma hayalleri var belki de.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki inceliyorlar çocuklar , motosiklet alma hayalleri var belki de.
    ne olursa olsun,motoru ortaya kilit vs takmadan bırakıp giden adam andavalın tekidir,aklı başına gelir ama çalındıktan sonra

macremmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu bazilari hak ediyor lafina sonuna kadar katiliyorum gecen gun atasehirdeki dis hastanesine gittim atasehir agiz ve dis diye geciyor adi bilenler iyi bilir hastane girisi yolun yukarisinda kaliyor ve hastaneye girdiginizde araci goremezsiniz disarida hanimi bekliyorum bi adam arabayla geldi caddede arac calisir bi sekilde kapisi sonuna kadar acik halde araci birakip hastaneye girdi nerdeyse 10 dk gelmedi yani adam resmen hirsiza gel arabayi cal der gibi birakti arabayi gitti calisir vaziyette sundan seneler oncesinde akrabamin arabasini bagcilarda icinde cocuklar oldugu halde caldilar cocuklari arabadan atip boyle olaylar olmasina ragmen nelerine guvenip insanlar arabasini bu sekilde birakip gidiyorlar anlamiyorum gercekten neyse yinede Allah kimsenin basina vermesin diyelim.
    Mengu16 bunu beğendi.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne olursa olsun,motoru ortaya kilit vs takmadan bırakıp giden adam andavalın tekidir,aklı başına gelir ama çalındıktan sonra
    Aynı fikirdeyim. Üstelik daha güvenli bir seçenek varken caddeye yan ayakta park etmek "gelin park ederken benim motoru vurun devirin" demektir bana göre.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Full kasko yapıyorsun 10 kg kilit var ama çalmasınlar, 7 kat yerin dibine sakladım ama hırsız bu gibi düşüncelere dalmadan motorunu park ediyorsun. Sıcağın ortasında domalıp kilit takmaya çalışacağıma aylık 80 liraya gelen kaskomu yaparım keyfime bakarım.
    berkcigdem bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hocam kasko ayrı bir durum bu yapılan ayrı bir durum nasıl bağdaştırabildiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)