Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2.elden anlayan arkadaşlar yardim

Motovento
    REKLAM ALANI

Yamaha r25 alacağım 2. Elden asla anlamam ve güvenmeye zorluk çekerim yardım ederseniz sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SürücüMen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Clio 2012/Mondial 150 SüperBoy X
    Sıfır al o zaman bilader ..
    Yanına bi usta al,alamıyorsan da şansına kalmış artık

Motosikleti
    arayışta
    Servisten yardım alabilirsiniz. Expertiz hizmeti bütün servisler veriyor diye biliyorum.

Motosikleti
    Yamaha R25
    herkesin sıfır alacak parası olamaya bilir yukarıda belirtildiği gibi expertiz isminden emin değilim ama servise 50-60 tl veriyorsun diye duydum motoru analiz edip size bilgi veriyorlar ecuyuda konrtol ettirin işlem görmüşmü emin olun altın elbisel adamın 2.el ile ilgili videosunu seyredin fren disklerine bakın çok çizikse adam hem hızlı hemde frenleri bayağı zorlamış demektir vs vs vs ama dikkat edin servis adamın motoru bakım yaptırdığı servis ya da tanıdıksa sorun olur mümkün mertebe kendi tanıdık ustalarınıza, servislerinize başvurun hayırlı olsun şimdiden R25 iyidir ama kazasız redlinesiz yok diye biliyorum yani şahsi fikrim

elinde expertiz raporu var ise, sonradan bişi çıkarsa expertizi ve bilgilendirmeyen gizliyen araç sahibini dava edebilirsin.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Yamaha servis expertiz ücreti adamına göre 50-100 tl .Vericen parayı baktırıcan.Bitti gitti.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)