Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

250CC Başlangıç Motoru...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Sanırım 250 cc'ye geçmeme daha var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

250cc çok güzel başlangıç motoru olur da sen 250cc de motor kullanmaya başlayabilir misin? o kadar sabrın var mı?yeterli trafik bilgin var mı?o bileğe ve trafikte o sinirlere hakim olabilecek misin?
    ilk motorumu alalı 24 sene olmuş.500cc nin üstünde hiç motorum olmadı. şu anda 250cc crf kullanıyorum ve fazlasını da istemiyorum. bazen yolda "iyiki daha güçlü bi motorum yokmuş" diyecek durumlara girebiliyorum

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    üst motor hacimlerinin uygunluğunu bilemiyorum tecrübem yok ama 125cc bir ve 250cc iki motor sahibi olmuş biri olarak diyebilirim ki, eğer trafik bilginiz/tecrübeniz halihazırda varsa ve genel olarak bilinçli bir yapıya sahipseniz 250cc'den rahat başlangıç motoru olur. hatta 125cc'nin uygun olmayabileceğini düşünüyorum, özellikle büyük çok şeritli en sağ şeritten bile 80-90km/s hızlarda ilerlenen yoğun yolları sıklıkla kullanyorsanız.

motoru düşürmek, kırmak, ucuz olması vb bunlar maddi duruma bakar, ayrıca yeni başlıyorsunuz diye illa böyle bir durumla karşılaşacaksınız diye bir şey de yok.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Geçen gün mondial drift'i virajda kuma kaptırıp yattım. Masraf: 2 tl. evet 2. Bir adet siyah keçeli kalem. koruma demirini boyamak için sadece 2 tl. başka hiç bir masrafım yok dizlik çizildi bende hiiç bişe yok. hatta otrudum motorda bişe olmadığını görünce bi sevinç sigarası yaktım. Aynı kazayı bi cbr250 ile yapsaydım Allah bilir kaç deste masrafım vardı grenaj,kuyruk,depoo,kafalık tonla masraf. Yeni başlayana naked,naked,nakeeeed.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)