Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Suzuki inazuma çalındıktan sonra...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki inazuma GW250
    Arkadaşlar, bir hafta önce motorum çalındı. kendi imkanlarımla motorumu buldum.motorum suzuki inazuma GW250.
    motorumu buldum ama çalınmadan önce ki motordan eser yok. ön grenaj yani km ve devir saati göstergesini tutan yerleri parçalamışlar.
    sele yi çıkartmak için motorumun kuyruk kısmındaki kilit yerini parçalamışlar. bunları yaptırmam kaba taslak 1,500 tl yi bulacak.
    üsütne üstlük birde çalanlar yan yatırmış motoru. şuan sizden fikir almak istiyorum. ben motorumu satmaya karar verdim. yaptırıpta mı satayım
    yokssa yaptırmadan mı satayım. Yaptırmak daha mantıklıysa bana bu parçaları bulmamda yardımcı olabilirmisiniz.
    şimdiden hepinize teşekkür ederim. kazasız belasız sürüşler arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun ama en azından bulunmuş motor.
    Yaptırma be satma ile ilgili motorda ciddi bi sıkıntı yoksa ben olsam kendim binerdim.
    Ama illa satıcam diyosan yaptırmadan sat. Hem alan ne aldığını bilir sonra bu neden değişti şu neden değişti laf anlatmaya uğraşırsın millete.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı emo59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bir hafta önce motorum çalındı. kendi imkanlarımla motorumu buldum.motorum suzuki inazuma GW250.
    motorumu buldum ama çalınmadan önce ki motordan eser yok. ön grenaj yani km ve devir saati göstergesini tutan yerleri parçalamışlar.
    sele yi çıkartmak için motorumun kuyruk kısmındaki kilit yerini parçalamışlar. bunları yaptırmam kaba taslak 1,500 tl yi bulacak.
    üsütne üstlük birde çalanlar yan yatırmış motoru. şuan sizden fikir almak istiyorum. ben motorumu satmaya karar verdim. yaptırıpta mı satayım
    yokssa yaptırmadan mı satayım. Yaptırmak daha mantıklıysa bana bu parçaları bulmamda yardımcı olabilirmisiniz.
    şimdiden hepinize teşekkür ederim. kazasız belasız sürüşler arkadaşlar.
    öncelikle geçmiş olsun. aynı durum zamanınd 6 sene önce benim de başıma geldi. aynı şekilde sağı solu kırılmış eğilmiş bir biçimde buldum. parçalarını honda servisten sipariş ettim ve yaptırdıktan sonra sattım. bu şekilde satarsan ölücüler üşüşür üzerine. parçalarını distribütörü kim ise ondan sipariş edeceksin.
    tekrar geçmiş olsun.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Edit satoyama doğru söylüyo. Ben ölücükeri hiç düşünmedim bi anlık boşluğuma geldi 😊

Motosikleti
    suzuki inazuma GW250
    teşekkür ederim.
    fz6_fazer bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Gecmis olsun,
    Bizim kuzenin sym fiddle II dolapdere de evinin onunden calindi 3 sene once,calindiktan bir hafta sonra buldu polisler yol kenarina atmislar motoru, tabi vurulmadik yeri kalmamisti, motoru yaptirdi biniyor hala.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kazalı motor satmaya çalışırsan ilkokul terk sanayi esnafları kafanı .......ler senin.

İnazuma sonuçta 3 liralık bir motor değil. Yaptır sat. Masrafına bakma. Hiç bulamasaydın 10 - 12 gidiyordu, şu anda giden 1500 olsun diye teselli bulacaksın.
    Mengu16 bunu beğendi.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Geçmiş olsun,kendi imkanlarımla motorunu nasıl buldu,açık açık yazki,belki başka çalınanlarada yardımcı olursun
    Kazalı satma,mezarcılarla uğraşmak zorunda kalırsın,ruh halini bozarlar,daha biriside inazuma ile kaza yaptı,servisten yedek parça tedarik etmek için fiyat aldı,çok tuzlu geldi,biraz araştırdı kafasını toplayıp aradan biraz zaman geçti,inazuma çinde üretiliyor,çince bilen bir tercuman buldu,gereken parçları böyle sipariş verdi,servisin verdiği fiyattan 3 kat altında aldı,kargo dahil,istersen birde böyle araştır derim

Hocam satış konusunda bir fikrim yok ama geçmiş olsun demek istedim. Böyle konular görünce kendi malımmış gibi üzülüyorum :(

Nasıl geri aldın hocam motoru ?

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    gecmis olsun.insan ister istemez sogur motordan bence yaptirip satin

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Geçmiş olsun satma kardeş yaptır bin bence inazumada 1500 masraf ciddi rakamlar degil

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Merak ettim nasıl buldunuz motoru? Bizimki de çalınırsa aynı yöntemle bulabiliriz belki.

emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    geçmiş olsun. "kendi imkanlarımla motorumu buldum" kısmını açarsan super olur di mi?

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Kardeşim affına sığınarak ''Allah fakir kulunu sevindirmek isterse önce eşeğini kaybettirir sonra buldururmuş'' diyorum !
    Bence motorunu satma yaptır ve bin
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Motoru yaptır ne gerekiyorsa ve kullanmaya devam et

sinansari_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1300S
    Ne eksik var, resimlerini çek, liste olarak gönder Aliexpress de bir çok şey bulunuyor bakalım, ön arka fren balatalarım biraz önce geldi Aliexpressden aldım.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Dostum aman yapmadan satışa çıkarma. Sinir hastası olursun. Yaptır oyle sat.

parçalar hakkında bilgim yok ama yaptırıpta sat, alacak olan kişiler hasarlı bölümler için ölü fiyat teklif ederler

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Yaptırmadan çok zor satarsın. 1500 lira masraf yapmak yerine 3000 lira düşüğüne satmak zorunda kalabilirsin ve çok geç satılır.
    Yıllar önce kamyoneti satmak için galeriye bıraktım. Her iki aynası da kırık ve bantlıydı, aylarca satılmadı. Galericinin ikazı üzerine aynaları yaptırdım, 1 hafta geçmeden değerinde satıldı.

Motosikleti
    suzuki inazuma GW250
    arkadaşlar öncelikle ilginize teşekkür ederim. motorumu kendi imkanlarımla nasıl bulduğuma gelince, sanırım can alıcı konu bu olmuş. gerçi böyle bir şeyi bende merak ederdim. arkadaşlar doğma büyüme çorluda yaşıyorum. motorun çalındığını anladığımda bütün rehberimdeki dostları isimleri aradım. en çok yardımcı olan kesim piyasa ile içli dışlı arkadaşlardan geldi. bir sanayii ci arkadaşım başka bağlantılarını arayarak çorluda kore mahallesinle bağlantıya geçti.sonuç olarak bir miktar ceza ödeme(onlar arasında böyle diyorlar) karşılığında motorumu hangi yol kenarında terk edilmiş olduğunu tarif ettiler. ceza yı ödemek içinde bir kaç aşama var tabii. bir kaç kişiyle muhattab oluyorsunuz, olaylar sizi bir yerlere sürüklüyor, akışına bırakıyorsunuz, galiba kadere boyun eğmek gibi hissediyorsunuz benim tam anlamıyla girdiğim atmosfer buydu. sonra söylenen yere gitiim. bir kaç arkadaşımla. motorum çalışmıyordu, bir kamyonet bulup kasaya attık. bana bu konuda yardımcı olan tüm dostlarımada çok teşekkür ederim. suzuki gibi bir motorun normalde sahibine geri döndüğü nadir oluyormuş. arkadaşlar bu tarz olaylar başa gelince inanın insan her yola baş koyuyor. öyle oturup haber bekleyemiyor. hepinize selamlar sevgiler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

bu arada tavsiyeleriniz inanın bu durumda olan arkadaşlar için morel verici oluyor. en azından adıma konuşmam gerekirse ben cok memnun oldum. şuan kafamda motorumu yaptırmak var. bir arkadaş fotolarını at demiş bu sitede foto atmaya yer yada imleç bulamadım, sizlerle paylaşmak isterdim fotoları biraz araştıracağım fotoları sizlere ulaştırmak için. keyifli sürüşler, bu gün hava o kadar güzeldi ki ben araç içinde yolculuk yaparken motorla gecen arkadaşlara hasretle baktım yaa.inanamıyorum nasıl bir hasretlik. Allah hepimize hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah...
    A.Volkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)