Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

12000 tl ye kadar motosiklet önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Egee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 gitti Yamaha WR125X geldi
    Maximum 12000 TL ye kadar bir motora geçiş yapmak istiyorum şuan ki motorum 150cc ona göre bir geçiş motoru istiyorum benim için sürat önemli değil daha çok yolda yormayacak uzun yol yapabilecek bir motor olmasını istiyorum. Önerilerini bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2.el Duke200 Abs
    ||| 500Px.com/Arranger ||| Flickr.com/photos/132925453@N03 ||| Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg |||

Alıntı Arranger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.el Duke200 Abs
    Uzun yol ve Duke 200?

O paraya uygun Benelli TNT 25 var lakin o da uzun yolda yorabilir, sonuçta naked bir makina.

Mondial Rx3i Evo herhalde bu paraya alınabilecek en rahat motordur.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Yeni Rx3 evo

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    o fiyata mondial rx3 evo en iyisi ama Biraz daha maddi durumu artırsanız inazuma f mükkemel olur.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    BMV F650 GS ALIN
    planet58 bunu beğendi.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    2. el alacaksan İnazuma

Motosikleti
    Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni Rx3 evo
    Bende rx3 evoyu düşündüm ama mondial e okadar para verilir mi kararsızım

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Sanırım o motor amerikada onaylanmış bir mondial ürünü

Motosikleti
    Forza 250
    İnazuma gerçekten tam sizin aradığınız motor ama safkan Japon olarak parça fiyatları bayağı kasar Çinlinin üstüne. Bu ne lan dedittirir. Benden söylemesi

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Ne kadar kullanmayı amaçlıyorsun bilmiyorum. Rx3 fena makina değil kullanımı kolay ve rahat ama servis olayı biraz şaşırtıcı neden dersen bakım aralığı çok kısa ilk 500/750 km arası bakım var sonra ise 2000 . 4000. 6000. 8000. yani kısaca her 2000 de bir bakım var bu bakıma girmez isen makina garantiden çıkar.
    yakıt olayı 4 ila 4.5 litre arası 100 km hıza göre ve trafiğe göre değişiyor uzun yol yapmadım en azından kafamdaki uzun yola çıkmadım havalar daha ısınsın bir kaç planım var.
    hemen alayım azcık kullanıp satayım dersen zarar edersin çünkü 2. el herzaman fiyat olarak düşer. aklında soru varsa bu makina adına cevaplıyabilirim tavsiye kısmına gelince hiç bir motosikleti tavsiye etmiyeceğime kendime sözüm var menmun kalmayan kişiye yedi ceddimi tanıştırmaya niyetim yok. aklına hangisi yatıyorsa al bin kullan. sağlıcakla kal...

Motosikleti
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar kullanmayı amaçlıyorsun bilmiyorum. Rx3 fena makina değil kullanımı kolay ve rahat ama servis olayı biraz şaşırtıcı neden dersen bakım aralığı çok kısa ilk 500/750 km arası bakım var sonra ise 2000 . 4000. 6000. 8000. yani kısaca her 2000 de bir bakım var bu bakıma girmez isen makina garantiden çıkar.
    yakıt olayı 4 ila 4.5 litre arası 100 km hıza göre ve trafiğe göre değişiyor uzun yol yapmadım en azından kafamdaki uzun yola çıkmadım havalar daha ısınsın bir kaç planım var.
    hemen alayım azcık kullanıp satayım dersen zarar edersin çünkü 2. el herzaman fiyat olarak düşer. aklında soru varsa bu makina adına cevaplıyabilirim tavsiye kısmına gelince hiç bir motosikleti tavsiye etmiyeceğime kendime sözüm var menmun kalmayan kişiye yedi ceddimi tanıştırmaya niyetim yok. aklına hangisi yatıyorsa al bin kullan. sağlıcakla kal...
    Motorun herhangi bir kronik sorunu varmı , bozuk yollarda amasör performansı nasıl birde parça kalitesi nasıl ? Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Honda cbr 250R alabilirsin

Motosikleti
    Şu aralar aklımda birde transalp 600 xl var motor nasıl gelir bana 150cc den transalp e geçmek olurmu boyum 192

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı Egee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun herhangi bir kronik sorunu varmı , bozuk yollarda amasör performansı nasıl birde parça kalitesi nasıl ? Şimdiden cevaplar için teşekkürler.
    kronik sorunu var ben denk gelmedim ama başıma gelmiyeceği anlamına gelmez stop etme problemi var çözümü oksijen sensörü değişimi diğer bir sıkıntısı ise akü çabuk bitiyor şarj almama dalgalanma yapıyor buda makinayı stop ettiriyor. başka marka bir akü ile sorun çözülüyor.
    amortisör baya baya iyi parça kalitesi beni mutlu etti ama bir arge çalışmam olmadı.,
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Bajaj pulsar 200rs abs

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2014 ve sonrası yeni kasa cbr 250 mis gibi olur valla. hem 4 yıl garantisi de var.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Alıntı Egee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu aralar aklımda birde transalp 600 xl var motor nasıl gelir bana 150cc den transalp e geçmek olurmu boyum 192
    Boyunuz da uzunmuş eğer bi 5 10 bin yada 1 yıl kadar tecrübeniz varsa sorun olacağını sanmıyorum. İsteklerinizi de en iyi karşılayacak motorlardan biri. Kle, cb500, er 6,tenere gibi makinalara da bakabilirsiniz temiz olmak şartıyla
    Edit: 12bin tl demişsiniz en temiz kle bulabilirsiniz o fiyata kadar bahsettiğim motorlar arasında
    muhammetcon bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    o para mondial'e verilirmi? O parayı mondial'e değil RX3 evoya veriyorsun. Mondial sadece ithal edip etiketini yapıştırıp geçiyor. mt125 ile mt25'in malzeme kalitesi birmi ? Neden çok para veriyorsun çünkü kaliteli motor . (daha kaliteli bir çinli varsa gösterin bilelim) bu motor japondan gelseydi fiyat fırlardı ama yinede satardı. Ha mondial faktörü nerde devreye giriyor serviste , yerine göre iyi bir servis bulursan öp başına koy yoksa yalap şap yapar tamam abi der gönderirler . Ama yinede cılkı çıkmış japon motor gibi uğraştırmaz + parça fiyatıda ekonomik. Yakıt tüketimi bir tık fazla ama tork yerinde. Boy uzunsa yenisi

bsongoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Maxi scooter düşünürsen maxsym 400i öneririm.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)