Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

dun oglen kalamis cad.mutluhan onunde araba carpti arkadaslar!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Büyük geçmiş olsun. Bir avukatla görüş, mutlaka polisin savcılığa verdiği tutanağı bir an önce almaya bak. Avukatın zaten bunu senin için yapacaktır ama ilk mahkeme duruşmasında işin rengi ortaya çıkacaktır. Geçmiş olsun tekrardan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motoru hemen tamire vermişsin ama bir arkadaşın dediği gibi polis taraflı zabıt tutmuşsa deliller ortadan kaybolacak keşke hemen tamire vermeseydin genede sana büyük geçmiş olsun

Ayrıca bu tip dingiller çok motorluya serseri diyebiliyorlar yollarda 4 tekerli araçlarıyla her türlü magandalığı yapıp üstünede bize serseri deme hakkını görüyorlar

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı
    Çok geçmiş olsun.kaza raporu alehinizde bile olsa imzalamaz itiraz edersiniz mahkeme şahit ve bilirkişileri vereceği bilgi doğrultusunda hareket eder.Unutmayın hiç bir belgeyi imzalamak zorunda değilsiniz.İmzalasanız bile altına şerh düşersiniz.
    Öncelikle büyük geçmiş olsun ... Allah korumuş...
    sana yandanmı çarptı açıklarmısın?
    senın hasar yandamı yani??

+10000 eski bir memur olarak şunu söylemeliyimki...
    haksız bile olsanız İMZADA İMTİNA hakkınız vardır....
    yani imza atmakta çekinme hakkını kullanmatır..
    bir toplum polisi nezaretınde trafik polisi imzada imtina ettiğinizi yazar ve suçu tamamne kabullenmiş olmadığınızı bildirir...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ne gerkiyorsa söylemiş ..çok geçmiş olsun ..Allah cc . yarımcın olsun ..
    neber

gazlabeni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor 150T1 Scooter
    Büyük geçmiş olsun, Allah beterinden esirgesin.

CsaRvoX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600F5
    arkadaşlar hepiniz çok sağolun,şuan bacağım sarılı ve şişik vaziyette,kırık-çıkık yok ama doku tramvası olmuş ağrısı var bayağı çok şükür ufak atlattık,eğer motor cüsseli olmasaydı Allah korusun bacağım sıkışacaktı ,depo ve grenaj darbeyi emmiş o yüzden bacağım iyi sayılır,yalnız şunu özellikle belirtiyorumki kesinlikle ve kesinlikle ben ona değil o bana çarptı zaten buda motorun yan grenajının hasarından ve deponun içeri göçmesinden ayrıcada benim uçmamdan anlaşılıyor,ama ben ambulansla hastaneye götürüldüğüm için meydan boş kaldı tabi poliste kadının ve o uyuz kocasının anlattığı şekilde çizmiş olayı,ben buna itiraz edeceğim çünkü benim orda olmadığımdan faydalanıp yapıldı tutanak,ben kabul ediyorum yeterli dikkati göstermedim ama şuda bir gerçekki o bana ben sokağa girerken yandan çarptı motor orta şeride fırladı bende arabanın önüne fırladım,zaten arabanın ön farı ve tamponu hasar gördü ben yandan ona çarpsam ön far hasar görmezdi bende bu kadar uçmazdım sürtünürdüm öyle düşerdim en fazla,kadın ifadede ben ona çarpmışım gibi söyledi,kaskoları olmadığı için her türlü numarayı yapıyorlar,ben burda mağdur oldum hastaneye gittim falan,ya bacağımda kalıcı bir hasar olsaydı veya en kötüsü orda ölseydim!gerçi ölsem problem değil yeterki adamın eşinin vicdanı sızlamasın!!!adamın lafa bak ya sen ölsen karımın vicdanıda bilememneyide,yok motorcular hepiniz şöyle böyle,kesin gelen trafik ekibinide gazlamıştır bu,adam zaten olay yerinde yoktu evden çıkıp gelmiş ahkam kesiyor olayı görmeden,ama sağolsun orda bikaç arkadaş vardı bana yardımcı olan ve şahitte buldum,mutluhan'dan Cem Tekiner'in tanıdığı Ufuk diye bir arkadaş var uzun kıvırcık saçlı ve gözlüklü,o bana çok yardım etti ve ben yokken hakkımı savunmuş duyduğuma göre,şuan ona ulaşmaya ve konuşmaya çalışıyorum eğer tanıyan varsa yazsın lütfen numarasını,muhtemelen olayı gördü kadının bana çarptığını ve yardımcı olabilir,ayrıca Esin Hanım vardı oda gerçekten bana inanılmaz yardımcı oldu ve kesinlikle şahit olup yardım edeceğini söyledi,benim hatamda vardır tabiki ama şuda bir gerçekki bayan şöför beni görmedi veya görmemezlikten geldi ve yeterli mesafede duramayıp yandan çarptı,hepimiz hata yaparız bende kabul ediyorum zaten ama kaskosu yok diye kendi suçlu çıkarsa hasarı karşılanmayacak diye o bana çarptıda bilmemne diye ifade veriyor ve ben ayağım yaralı biçimde mağdur olmama rağmen süpheli ifadesi veriyorum ayrıcanada kaza tutanağınıda kafalarına göre ben yokken ayarlayıp yazıyorlar,hepiniz tekrar çok sağolun Allah kimsenin başına vermesin özelliklede daha motoru yeni almışken böyle bişey olması çok üzücü,madem kendileri kaşındılar mahkeme uzadıkça uzar şahitlerimde var benim,mahkeme kararı çıkmadanda onların hasarını 1kuruş bile ödemem,benim motorum zaten kaskodan yapılacak,şahit olan bayan adamın ettiği lafı bile hatırladığını ve çok çirkin ve terbiyesiz biri olduğunu söyleyeceğini belirtti:sen ölsen benim karımın vicdanı noolacak!!!ayrıcana o adamın dediği gibi hiçte serserilik yapmıyorum yaşım 26 bilgisayar mühendisiyim gayette efendi ve kendini bilen biriyim,eski motorum(CBR125)çalındığı için CBR600 aldım ve motor büyük diye hemen serseri moduna sokuyorlar,yok zengin çocukları bunlar kaskolarına güveniyorlar falan laflar etti küfürlü konuştu,Allah'a şükür motorumu kendi alın terimle aldım,zengin değilim çok şükür iyi kazanıyorum hakkımla,kaskomuda yine kendim yaptırdım,ailem zaten burda değil tek kalıyorum,öyle adam bilip bilmeden konuştu ama ben sakinliğimi korudum sonuçta adam beni tahrik etmeye çalışıyorki saldırayım üstüne sonra bidaha şikayetçi olsun çünkü bende ondan şikayetçi olunca parasını alamayacak mahkeme sonuna kadar o yüzden böyle çirkefleşti karakolda,tutturmuş bana adresini ver ben parayı tahsil etcem sana fatura gönderecem falan,polis dedi adama,evrakların fotokopileri elinde daha ne çocuğa söylüyorsun diye falan,sonra herif defoldu gitti,şimdi ben motorumu güzel güzel yaptıracam oda mahkemeyi bekleyecek,eğerki adam gibi davransaydı ben zaten şikayetimi geri almıştım hallolacaktı ama benim şikayetimi geri aldıktan sonra gizli gizli benden şikayetçi olduğu için ve benim bunu anlayıp tekrar şikayetçi olduğum için adam baktı parasını alamayacak iş uzayacak,başladı çirkefleşip ortamı germeye,neyse arkadaşlar gelişmelerden haberdar ederim sizi eksik olmayın hepiniz çok sağolun...

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    geçmiş olsun ayağın için acil şifalar gerisi bir şekilde hallolur.ama madem öyle yapıyorlar sende şikayetçi ol.mahkeme çözülür herşey.

CsaRvoX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600F5
    arkadaşlar motorcu bir avukat buldum onunla görüşüp ne yapabileceğimi ve ne yapmam gerektiğini öğrenecem,anladığım kadarıyla vakit geçirmeden itiraz hakkım varmış,yarın falan avukata gidip konuşacağım umarım bi çare buluruz hayırlısı diyelim inşallah motorum çıkar kısa zamanda şimdiden özledim

Üstad çok geçmiş olsun... Sende sağlık problemi büyük değil ya gerisi mesele değil.. Hukuk sistemimiz çok geri olduğu için biraz uğraşacağın malum ama sağlığının yerinde olması senin için büyük kazanç.. İşin geri kalanını başta olduğu gibi sabırla devam ettir.. Tekrar geçmiş olsun..

Allah Kadın Sürücüleri Vicdan Azabından Korusun!!!!
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok gecmiş olsun! umuyorum en hayırlı sekliyle hallolur bu mevzu!
    Su yolunu bulur!

pirizcinuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun diyorum kardeş asıl mahkeme aşamsında davaya bırakma peşini inşallah düzgün bir bilirkişi raporuyla koparırsınız olayı arkasından da tazminat davasını çakarsını hem sana hem meslektaşıma başarılar dilerim davada
    ve 1917 ile başladı umut...

equilibrium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Eliminator 125

gecmis olsun

arkadasım gecmis olsun, acil sifalar diliyorum tezden
    Gather ye rosebuds while ye may

dreamboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üstad çok çok geçmiş olsun,bizim yapabileceğimiz bişey olursa yaparız.Ben doktorum eğer sağlıkla ilgili kafana takılan bişeyler varsa her zaman burdayım.İşin peşinide bırakma sen haklısın sonuçta inan gelip özürde dileyecekler...

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    çok geçmiş olsun
    ne demişler yalancının mumu yatsıyada kadar yanar

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum sakın ha hiç bişey kabul edeyim deme bu tip insanlığa layık olmayan kendinden utanmayan insanların bu şekilde devam etmesine dünyayı yiyip bitirmesine izin vermemek sinirden ne dediğimi bilmiyorum çok kızdırıyo böyle şeyler beni dostum neler olduysa onları anlat şahit bulabiliyosan bul yani bu durumda adaletin yerini bulması için yapman gereken ne ise onu yap yok belki ben dede suç vardır yok belki dikkatsiz dönmüşümdür bilmem ne bu tip yorumlara girme ona hakim karar vericek sen hiç bişeyi kabul etme ve hakkını savun karakoldaki olanlarıda anlat adamın sana söylediklerini kadının sana şikayetini aldırışını
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun kardeş.. Acil şifalar diliorum..
    Benimde başıma buna benzer bi hadise gelmişti. artçıydım ben we arkadaşda ehliyet yoktu aynı zamanda bende de.. biz yolumuzda giderken adam bize yandan çarpmıştı.. bizde yerde tabi.. adam hem dönülmez yerden döndü hemde üstüne üstlük siz bana çarptınız dio.. gülermisin ağlarmısın.. sonra bide üstüne cenazem var polis çaarmayın gitmem gerekio dedi.. ulan orda biz cenaze oluyokduk hırto! bak aklıma gelince sinirlendim yine.. adamdan üçbeş kuruş kopardık neyse ama ehliyet olsaydı ciğerini sökücektik.. benimde ayağım grenajla araba arasında sıkışmıştı hala izini taşırım.. Allah'a şükür bişey olmadı..
    Hakkını mutlaka ara kardeşim ne lazımsa yapmaya hazırım. Bi mesaj tman yeterli elimden geleni yaparım..
    Tekrar çok geçmiş olsun Allah bir daha kaza bela vermez inşallah.
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    çok geçmiş olsun dostum.Yardımcı olabileceğimiz herhangi bir konu olursa sadece bildirmen yeterli.Sana da ciddi bir şey olmamasına çok sevindim.

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    oncelıkle gecmıs olsun......
    ben sıgarta işi ıle ugrasıyorum sıtede benı tanıyan arkadaşlar bilirler
    senın hasarın konusunda da yardımcı olmaya calıcayım
    -oncelıkle sokaga donen yol tek serıtlı dar bır yolmu.?
    -eger dar tek araclık bır yol ıse kendını haklı cıklarabılırsın
    -bayanın kullandıgı arac sana arkadan mı yandan mı carptı
    -polıse verdıgın ıfadeyı hatırlıyormusun bu cok onemlı ıfade de degısıklık yaparsan yada hakım karsısına farklı bır ıfade ıle cıkarsan sahtekarlık yapmıs olursun bu na dıkkat et..!!
    -olay yerınde görgü sahıdın varmı.? oradakı esnaf da olabılır......
    -sokaga donustemı yoksa ana yola gırerkenmı arac sana carptı.??
    senın polıse verdıgın ıfade cok onemlı ınsallah detaylı atlayıp karsı tarafı haklı duruma dusurmemıssındır..!!
    tekrar gecmıs olsun
    bana PM den ulasabılırsın
    ____it's my life_1982____

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Kendim kaza yapmış gibi üzüldüm.

Önce motorunun çalınması, sonra alınterinle aldığın belki daha aylarca borcunu ödeyeceğin yepyeni motorunla bu kaza.

Adamın içerisine girdiği çirkeflik ve motosiklet sürücülerinin zengin bebesi imajıda bu yaraya tuz basıyor. Bence yapman gereken en güzel şey hakkını sonuna kadar savunmak, soğukkanlılığını elinden bırakmadan davana devam etmen. Sana şimdiden söyleyebilirim ki dava başlamadan önce adam senden özür dileyip şikayetini geri çekmeni isteyecek, hatta o saldırgan adam gidip yerine bir melek gelecek.

Tekrar geçmiş olsun.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

aiqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    çok geçmiş olsun. nedense insanlar 3 kuruş için insanlıklarını unutabiliyorlar. Eminimki arabalarının hasarını rahatça ödeyebilecek kadar paraları vardır ama yine de bu kadar çirkef olabilmeleri mide bulandırıcı. Umarım olay senin açından en güzel şekilde sonlanır. sevgiler.
    Life, in itself is just a fraction of being, a game of time on the material.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler