Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

İlk motor 600 cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Motosiklet kullanmak, evrim teorisinin en geçerli ispat sahasıdır. Doğal seleksiyonu net olarak gözlemleyebiliyoruz.
    Ertugyigit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA MT-125
    Fatih trollugun alemi yok bizde ciddi ciddi oturup okuyoruz... yok mallik bizde... sen git uzay mekigi felan al kocum...

rca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR '13 Repsol
    https://eksisozluk.com/honda-cbr-600-rr--1647634?a=search&author=rca

sonra da aksilik bu ya:

http://www.motosiklet.net/forum/archive/index.php/t-152403.html

kısacası sağ birini sormuşsunuz, henüz ölmedim, ama belki de motor hasarlı olduğu içindir.

başlangıç 600cc? şakamı yapıyorsun?

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    NE istersen onu al, kimseyi de dinleme. 900 cc çopır al, 600cc rezing al, şekil olsun matur.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Almayacaksan, sokağın karşısında inşaat çalışması var gidip onu izleyeceğim, boşuna oyalama beni lütfen.
    Darkfriairs, murad13 ve HamzaBey95 bunu beğendiler.

Motosikleti
    YAMAHA MT07 RACE BLUE
    Kardesim oyle bir meret ki arabayla hicccc alakasi yok..istersen 5000 beygir arac tecruben olsun bambaska dunyadalar..gecen hafta motorla kaza yapan bir abim icin hastaneye gittik..hastane bahcesinde eski motorculardan bir abimizin dedigi sozu unutamiyorum..bahcede park halinde olan motorlarimizi gostererek olum bakin suna iste..kendi basina bile duramiyor illaki sehpa ayaklik ustunde durabiliyor..ne bekleyebilirsin ki...dedi..arabayla viraj donusu bariyere dalginlikla yaklasirsin sadece ufak bir dreksiyon hareketiyle heyecanlanmadan kurtarirsin..ama motor uzerindeyken dalginlikla virajda bariyere yaklastiginda o yureginin 1 salisede agzindan cikar gibi olusunu hic bir araba veremez..iyi dusun ..

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    havalar ısınmaya başladı. 4 silindirin o masum güzel sesi... ah ah 24 yaşında olmama rağmen 2 yıl önceki gençliğimi hatırlattın bana dostum. YAPMA. 250 CC her türlü yeter, kimse rossi olmayacak piste giremedikten sonra o makinelere yazık oluyor. s.kmdirik yollarda 4 tekerlilerle yeterince papaz olmak yetiyor zaten. 4 silindirin şehiriçi hararetini de ayriyeten not etmek lazım bi kenara.
    edit: aklıma @turkishrider geldi lan. 125 cbrden gitti mt7 ye bindi noldu . o videoyu izlediğim aklımdan çıkmaz.
    son söz :sen ölmeyi bayılmak mı sandın?
    Hondolog bunu beğendi.

adenizkusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500 R
    1000 lik olmaz da 600 lük olur :D

Motosikleti
    Mondial 125 MH DRİFT
    Bu soru şuna eş değerdir ki;
    Araba kullanmaya Ferrari ile başlayayım mı ?

Alıntı ozgurrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb ben aralaık ayında 150 cc ile başladım. Bazen gaz ı ayarsız kullanıyorum virajlar da hatalarım oluyor ama motor 120 kg 150 cc olduğu için sorun yaşamadım yeni yeni öğreniyorum. ben de hız yapmam sevmem diyordum ama şimdi düz yolda uygunsa 120 son hız ile gidiyorum 600 cc motorum olsa daha hızlı giderdim kaza büyük ihtimal olurdu. herkes diyor ya tecrübe diye doğru. acemi için 150 cc hafif bir motor ideal
    Buradaki beyin yoksunu arkadaşlar bunu bu şekilde söyleyemeyecek kadar aciz. yorumun için teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

Alıntı murad13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havalar ısınmaya başladı. 4 silindirin o masum güzel sesi... ah ah 24 yaşında olmama rağmen 2 yıl önceki gençliğimi hatırlattın bana dostum. YAPMA. 250 CC her türlü yeter, kimse rossi olmayacak piste giremedikten sonra o makinelere yazık oluyor. s.kmdirik yollarda 4 tekerlilerle yeterince papaz olmak yetiyor zaten. 4 silindirin şehiriçi hararetini de ayriyeten not etmek lazım bi kenara.
    edit: aklıma @turkishrider geldi lan. 125 cbrden gitti mt7 ye bindi noldu . o videoyu izlediğim aklımdan çıkmaz.
    son söz :sen ölmeyi bayılmak mı sandın?
    Aynen hocam o hararet zaten ayrı bi mevzuymuş şehiriçinde 600 - 1000 cclerde.

Ya zaten fikrim degişmişti 250 cc hyo almayı düşünüyordumda aptal aptal yorum yapıyolar gaza getiriyorlar 600 cc alacagım.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    600,1000,1300 cc ler ,turbo olmadıktan sonra ne yarar!!
    600 cc 120 hp ile 130 hp arası,bence yetersiz
    Fuzuli'ye sormuşlar; 'sevmek mi daha güzel, sevilmek mi?Sevişmiyorsan ikisi de fuzuli' demiş.."

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı HamzaBey95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok dostum kimse kusura bakmasın... Bilgini de severdim, hemşerimdi kendisi, Allah mekanını cennet eylesin... Keşke olmasa, kimse kaza yapmasa... Ama 25 yaşına gelmiş herif, forumdaki bunca konuya, bunca yoruma rağmen hala böyle saçma sapan bir başlık açıyorsa kusura bakmasın... Defolup 1000likle de başlayabilir yani...
    Dalga mı geçiyorsunuz yahu? Sıkılmadınız mı hala aynı muhabbetlerden? Onbinlerce üye var bu forumda, herkes aynı konu için topic açarsa n'olur sizce buranın hali? Ki zaten tartışılması dahi saçma bir konu! Totosu seleye değmemiş adamlar çıkıp "ben kendime güveniyorum sakin kullanıcam 600lükle başlasam mı?" diyor. Başla dostum o zaman ne diyelim...
    Kesinlikle de utanma gibi bir niyetim yok! Bu arkadaş utanmadan kalkıp hala bunu sorabiliyorsa ben hayli hayli utanmam... Ne münasebet!
    Hocam zaten ben 1000 lik 600 lük olayına bir şey demiyorum. Biz burada bir ton insana başlama dedik halada başlama diyoruz. Başlar başlamaz benide bağlamaz. Ben sadece bu konuya bu tarz bir yorum yazarken sizin Bilgin , sigorta fiyatı falan demenize bunu söyledim. Yoksa buyursun gitsin neyle başlıyorsa başlasın beni tabikide bağlamaz.

Yıldızlar hizaya girer gezegenler sıralanır bişeyler olursa şans eseri hayatta kalabilirsin.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Geçen yine senin gibi birine iki sayfa yazdım. Yaa bundan sonra bir kenara yazıp copy paste yapcam.
    Yok yapmicam, ne halin varsa gör!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    ölmeye niyetlenmiş arkadaş

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Bitin be artık kardeşimm yaaa.. 250 ile başlayıp biraz kullansan ne kaybedersin haa? ne kaybedersin????
    Git ne istiyosan al yeter artık şu 600 cc başlangıç konuları..
    Motorun üstüne oturup kontağı açtığında korkudan ayakların titremeye başlayacak haberin yok...

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    Bu muhabbet ayni suna benziyor: filmlerde olur ya"filanca yere gitmek istiyorum"yerli halktan biri de "oraya giden hic geri donemedi"dedigi gibi .bu lafi biri bana dese birak gitmeyi uzagindan bile gecmem ama eleman gidiyo ve gercekten donemiyor bazilarina olursun,bitersin ,sakat kalirsin dendiginde oyle bi cazibeye kapiliyorlar ki gozleri bisey gormuyor

Olursun degilde iste cok yakiyor,sorunlu aletler bunlar falan demek lazim

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    Az daha koy ybr al
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Anladığım kadarıyla aile zengin, paran var. Bence 1000 cc almasın. Sadece ekipmanları ucuza kaçma yeter. Kask filan vs.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)