Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Icon variant uzun yol

Motovento
    REKLAM ALANI

Dun gecede agv konusunu acmistim onerileriniz icin bu kaskida dusunuyorum ama uzun yolda acaba ruzgar direnci beni bitirir mi sorurusu kafami kurcaliyor . Mesela ortalama 120 130km surata ciksam kafami savururmu . Kask hakkinda genel yorumlarinizi ve yolda kullanan arkadas varsa onerip onermedigini yorumlarinizi bekliyorum .
    Tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Takipteyim

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Bu tarz kask kullandım. Uzun yolda eziyetti.
    Rüzgar kafamı sağa sola, yukarı aşağı sallıyordu. Kafamı sabit tutmak için efor sarfediyordum
    Şimdi enduro da ss kaskı kullanıyorum.
    Scorpion exo 2000 gp air2. Memnunum.
    Bu tarz kasklar görünüş olarak güzel ama kullanışlı değiller bana göre

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    iki tekerin istanbul samsun videosu var youtube da.o seyahati bu kaskla yapmisti

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tarz kask kullandım. Uzun yolda eziyetti.
    Rüzgar kafamı sağa sola, yukarı aşağı sallıyordu. Kafamı sabit tutmak için efor sarfediyordum
    Şimdi enduro da ss kaskı kullanıyorum.
    Scorpion exo 2000 gp air2. Memnunum.
    Bu tarz kasklar görünüş olarak güzel ama kullanışlı değiller bana göre
    terek çıkartılsa olur mu

Motosikleti
    Mondial Drift
    Ben bi problem yasiyicaginiz zannetmiyorum +160 ustu problem yasarsiniz 110-120 de bisey olmaz motorcu muhabbeti zx6r var adam o kasklarda piste giriyo hic bisey olmaz merak etmeyin

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı AhmetCan1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bi problem yasiyicaginiz zannetmiyorum +160 ustu problem yasarsiniz 110-120 de bisey olmaz motorcu muhabbeti zx6r var adam o kasklarda piste giriyo hic bisey olmaz merak etmeyin
    motosohbetten bahsediyorsun

özellikle o kaskı sormuştum bende terekten dolayı ip gibi hiç bir sorun yaratmıyor aerodinamic ona göre tasarlanmış muhtemelen bu kadar kusursuz binilebindiğine göre
    çok uzun süredir kullanıyor hiç bir kötü yorum yapmadı şimdiye kadar
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

1 yıldır kullanıyorum, aksine kafanızı stabil tutar. Sağa sola yüksek süratte bakarken çenesi uzun olduğu için savurma yapabilir.

RyuujinJakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    1 ay önce aldım motosella'dan 1 hafta içinde şeffaf vizörün içi kabardı soyuldu hayvan gibi buğu yapıyor akşamüstü ışıklarda falan. çok uyguna aldığım için onlar da ilgilenmedi üstünde durmadım zaten. yedek koyu siyah vardı şimdi onunla idare ediyorum. iridyum silver alıcam yurtdışından. yüksek süratlerde kafayı sağa sola çevirince kapılıyor rüzgara ama benim motor naked zaten rüzgar sever. kullandığın motor ne ona göre bir kaç öneri sunayım

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Motorunuza bağlı. ben mt07'de kullanıyorum. Bahsettiğiniz hızlarda çok güzel, savurmanın aksine stabil tutuyor. 170-180den sonra rüzgar varsa sağa sola savurma yapıyor ama can acıtan düzeyde değil. Yüksek hızlarda omuz üstü kontrollerde biraz savuruyo diyebiliriz ama. Eğer motorunuzda ön cam varsa ve rüzgarı tam tereğin altına verecek şekilde denk geliyorsa sıkıntı yaşarsınız. Eğer tam bir nakedsa veya cam rüzgarı tereğin üzerine verecek kadar büyükse bir sıkıntı olmaz. Ancak gürültülü bir kask, uzun yolda kulak tıkacı tavsiye ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)