Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlk Motor-İlk Gece

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    nc750x
    Bu yaşta binersen ölürsün, gençken binersen ölürsün. Hangi yaşta bineceğiz buna biz?

Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 yaşıma 4 ay kala ilk ve şimdilik son motorumu aldım. Daha önce artçı olarak bile binmemiştim. Bayiden eve kadar (4,5 km) binerek getirdim. Şansıma motoru teslim aldığım anda yağmur başladı. Eve ulaşınca kapının önüne bıraktım. Yağmur iki gün dinmedi. Avrat benle bir hafta konuşmadı motor aldım diye. Neymiş, bu yaşta motora binersem düşüp ölürmüşüm.
    Lan zaten beş senedir bedava yaşıyorum. Kalp krizi vurduğunda gitmiş olsaydım hiç motora binmeden gitmiş olacaktım. Şimdi ise en az on sene motora binmeden gitmeye niyetim yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    İlk aldığım gün çalıştırmayı bile bilmiyordum. Beykozdan aldım. Satış ardından adamın gitmesini bekledim ki nasıl çalışıo la bu diye keşfediyim. Rezil olmayalım diye.

Neyse çalıştırmayı becerdim. Sahil şeridinden üsküdardaki evime getirdim.

Sabahtan akşama kadar gezdim ve ufak bir kaza yaptım fren yüzünden.

Frenaj ile ilgili kaza ders oldu. O günden sonra çok panik fren yaptım. Çok kaydırdım fakat düşmedim.

İlk kazanın tadı çok güzeldi be.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk aldığım gün çalıştırmayı bile bilmiyordum. Beykozdan aldım. Satış ardından adamın gitmesini bekledim ki nasıl çalışıo la bu diye keşfediyim. Rezil olmayalım diye.

Neyse çalıştırmayı becerdim. Sahil şeridinden üsküdardaki evime getirdim.

Sabahtan akşama kadar gezdim ve ufak bir kaza yaptım fren yüzünden.

Frenaj ile ilgili kaza ders oldu. O günden sonra çok panik fren yaptım. Çok kaydırdım fakat düşmedim.

İlk kazanın tadı çok güzeldi be.
    Zaten o ilk binis hep sikinti olur nasil gidecem, nasil gorunuyorum, bakiyorlar mi duser miyim onlarca benzer soru ... Bir cogumuzun aklindan muhakkak gecmistir ama gidilecek yere sag salim varildigi zaman da harika bir duygu oluyor.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    O heyecan anlatılamaz yaa

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    4 tane motor yatiyo degil ilk motor ben ilk gunku heyecanla tikirti duysam yataktan firliyorum ruzgardan branda ses yapsa noluyo diye yataktan firliyorum hala 4 tane olunca secemiyorsun 2 si bizim 2 si isyerinin bizim iki motoru camin altina bagliyorum demirlere kilitluyorum diger iki motoruda siper ediyorum onlarida bagliyorum demirlere ve ek olarak butun motorlar birbirine bagli ama en ufak tikirti yetiyo

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    İlk motor, ilk gece, ilk rüzgar
    evlensen aynı heyecan duyulmaz o kadar bişey bu
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

09.Subat.2016 ilk motorumu aldım istanbul dışından kardeşimle getirdik.. Sonrada egitim alacagım yere bıraktım vespa akademiye sonra eve gittim mışıl mışıl uyudum.. Salı günü aldıgım için ehliyetde yoktu :D Gayet güzel gecirdim şimdi zaten istemedigim kadar üzerindeyim. Ulaşım için kullanıyorum sadece cekmeköy--m.köy cekmeköy-maslak cekmeköy - kasımpasa cekmeköy- yenibosna arası mayıs ayından sonrada haftasonları bu dönenceye birde gelibolu ekleyecegim.. Bildigin korsan taksi :D yaşdan dolayı sanırım yaş 35 yolun yarısı öyle bir heyecan yasamadım üstüne yatacak camdan izleyecek yada acaba diyebilicek.. KAskoyu yaptırınca insanın kafa rahat oluyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)