Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

CAN'a geleceğine MAL'a gelsin.................

Motovento
    REKLAM ALANI
    ismail kozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugun 9.15 de kapali virajin sonunda su satan 7veya9 yaşları arasında bir kız cikti karşıma aniden birden kırdım direksiyonu attim motoru sola bende sağ tarafa suruklendim tahminen 7.8 metre motor ise tam 20 metre suruklendi duserken ibrem 70 i gösteriyordu yerde suruklenirken motor kizi teğet geçti cok rahatladim üstum basim param parça motorda gidon yamuldu grenajlarda derin cizik var arka stop patladi sol ayne kirildi tahmini 150.180 lira masraf bu yaşta ki ufak cocuklari dilendirip su sattiranlarinda ALLAH belasini versin kazada sabinin yanına koşup elimden geldiğince ilgilendim üstündeki şoku atması için motorun devrildiğini unutmuşum içinde ne kadar benzin varsa yola akmış gitmiş motosiklet gram umrumda değil o kücüğe bişey olsa ailesi takmaz yolda dilendirdiğine göre umrunda olmaz hatta para kazanamaz diye eziyet bile ederler hey Allah'ım dünyanın bin bir türlü hali var üzülüyorum şu halleri görünce. Olay yerinde de halkımız film şeridi gibi izledi herşeyi kimse bişey varmı demedi Aynı zihniyeti de ben uyguluyucam. Buda böyle bir gündü tedbirli olmanız dileğiyle.

Özet: CAN'a gelceğine MAL'a gelsin Elin kolun bacağın yedek parçası üretilmiyor.
    mostro, oggomoggo, berkcigdem ve 13 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    gecmis olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Çok büyük geçmiş olsun.Okulda olması gereken çocuklar malesef sokakta seyyar satıcılık yada dilencilik yapıyorlar.Bunlara kızamıyorumda e5 ortasında kağıt helva peçete selpak ıvır zıvır satan yetişkinlere bir gün pis çarpıcam.Bu kadar hasarlı parça saymışsınız 150 180 lira demişsiniz buda şaka gibi resmen.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı ismail kozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun 9.15 de kapali virajin sonunda su satan 7veya9 yaşları arasında bir kız cikti karşıma aniden birden kırdım direksiyonu attim motoru sola bende sağ tarafa suruklendim tahminen 7.8 metre motor ise tam 20 metre suruklendi duserken ibrem 70 i gösteriyordu yerde suruklenirken motor kizi teğet geçti cok rahatladim üstum basim param parça motorda gidon yamuldu grenajlarda derin cizik var arka stop patladi sol ayne kirildi tahmini 150.180 lira masraf bu yaşta ki ufak cocuklari dilendirip su sattiranlarinda ALLAH belasini versin kazada sabinin yanına koşup elimden geldiğince ilgilendim üstündeki şoku atması için motorun devrildiğini unutmuşum içinde ne kadar benzin varsa yola akmış gitmiş motosiklet gram umrumda değil o kücüğe bişey olsa ailesi takmaz yolda dilendirdiğine göre umrunda olmaz hatta para kazanamaz diye eziyet bile ederler hey Allah'ım dünyanın bin bir türlü hali var üzülüyorum şu halleri görünce. Olay yerinde de halkımız film şeridi gibi izledi herşeyi kimse bişey varmı demedi Aynı zihniyeti de ben uyguluyucam. Buda böyle bir gündü tedbirli olmanız dileğiyle.

Özet: CAN'a gelceğine MAL'a gelsin Elin kolun bacağın yedek parçası üretilmiyor.
    Korktuğum başına gelmiş, geçmiş olsun.

Motosikleti
    arayışta
    Geçmiş olsun verilmiş sadakan varmış.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    geçmiş olsun size ve ufaklığa birşey olmadıgına sevindim

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Çok geçmiş olsun.

Kırıkpedal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buyuk gecmis olsun ikinizede bir sey olmamasi sevindirici.
    Ben dilenen cocuklarin (yani dilendirilen ) para verdigimde onun bi ihtiyacini karsilayacagini dusunmuyorum.Onun yerine etrafta yiyecek satan bi yerden bi seyler alip vermek bana daha mantikli geliyor.
    Bunu niye anlattin derseniz benim yaptigim dogru iste olmasi gereken dedigimden degil sadece bunun daha mantikli oldugunu dusundugumden.

Tekrardan buyuk gecmis olsun dostum.
    feti_can bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Geçmiş olsun, umarım bir daha böyle durumlar ile hiçbirimiz karşılaşmayız.

Motosikleti
    Hornet 650
    Geçmiş olsun.

OZARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 300 ABS - Bekleniyor
    Geçmiş olsun ...

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Alıntı ismail kozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çok geçmiş olsun ucuz atlatılmış bir kaza olmuş. Siz siz olun başınıza böyle bir olay geldi diye ilgisiz insanlar gibi ben de böyle olacağım demeyin. Aynı durumda yardım etmek için kendini paralayacak bir sürü insan da var. Siz böyle bir olay gördüğünüzde karşıdakinin de yardımsever bir İNSAN olabileceğini düşünerek yardım eli uzatın. Maalesef gündelik yaşanan olaylardan dolayı insanlıktan uzaklaşmaya başladık. İnsanların, insanlara, hayvanlara, doğaya hiç saygısı yok. Saygılı kişiler ise azınlık olarak kaldı. Zaten yapmamız gereken davranışları yaptığımızda takdir edilir, parmakla gösterilir olduk. Bu konudaki tutmunuzdan dolayı da sizi takdir ediyorum. Cana geleceğine mala gelsin ama işler tersine döndüğünde de elimizden geleni yapıp canı yanana olması gerektiği şekilde yardım edelim
    SametK bunu beğendi.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Evet özellikle ist trafiğinde başımıza çok geliyo bu olay, otobanın ortasında birden adamın biri beliriyo çok dikkatli olmak lazım.

Geçmiş olsun umarım tekrarını yaşamazsınız, bir de hızınızı biraz daha düşük tutmayı deneyin bence.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Geçmiş olsun.Umarım tekrar başınıza böyle bir şey gelmez ancak merak ettiğim bir şey var.

Gidon yamulması basit bir olay mıdır ? Eli ayağı ile düzeltenler var yani çok ciddi bir şey değil sanırım bu olay fikri olan arkadaşımız var mı ?

Geçmiş olsun ikiniz de iyisiniz budur mühim olan.
    Kimsenin yardıma gelmemiş olması ilgilenmemesine de denecek söz yok.

Herkes böyle olmasa da çoğu insan vicdanları evde bırakıyor sabah evden çıkarken.

ismail kozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı keremkrmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet özellikle ist trafiğinde başımıza çok geliyo bu olay, otobanın ortasında birden adamın biri beliriyo çok dikkatli olmak lazım.

Geçmiş olsun umarım tekrarını yaşamazsınız, bir de hızınızı biraz daha düşük tutmayı deneyin bence.
    Gidonu bugün yaptırdım baya bi yamukdu tanıdığım ustaya direk gidonu değiştirmesini söyledim sıfırıyla kendisi 10 lira karşılığında gidonu aynı konuma getirdi sadece bi boru nun içine soktu gidonu eliyle eğim verdi kendi motoruyla aynı ölçülere getirdi 2 mizin motosikletide aynı marka model sağa sola çevirince 2 cm boşluk kalıyor eskisi gibi.
    Mertcan00 bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200NS
    Malesef duyarsız insan çok. Bundan 3 4 yıl kadar önce galata köprüsü üzerinde balığa gitmiştim. Kaldırımda sırt üstü yatmış, kulağından kan akan birini gördüm. Etrafta 4 5 kişi durmuş sadece bakınıyorlardı. İlk yaptığım şey hemen 112 aramak oldu. Adam yaklaşık 5 dk dır orada yatıyor, başını yere vurmuş, etrafında ise insanlar ya gelip geçiyor ya da aval aval bakınıyorlardı. Malesef koyun gibi insanların olduğu bir toplumumuz var. Duyarsızlığın yanında bilinçsizlikde var. İnsanlar 112 aramaya çekiniyor, başları belaya girer diye düşünüyorlar. Biraz daha geçikseydik o adam belkide orada beyin kanamasından ölecekti.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Büyük geçmiş olsun, dediğiniz gibi olmasaydı hiç birşeyin önemi kalmazdı gerçekten..

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Büyük geçmiş olsun, ayrıca duyarlılığınız için sizi tebrik ederim.

Rahmetli Barış Manço'nun dediği gibi "Kimse göçmez bu dünyadan mal ile..."

Saygılarımla.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asıl "Mal" o küçücük çocukları orada su sattıran vicdansızlar.İnşallah bir dahakine cana geleceğine bu "malların" başına bir şey gelir.Çok geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)