Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Elektirikden anlayanlar buraya park ampulü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 600 RR (yetmiyor güçlendireceğim)
    Selamın aleyküm , bi konu hakkında sizden bilgi almak istiyorum. Ben motorum üzerindeki park ampulü lambası her neyse bunu değiştirmek istiyorum , değiştirmek istediğim parça renk değiştiren ampul olacak eğer olursa , benim sorumda bu zaten rgb angel eyesim var. Olursa rgb park ampulüyle bu ikisini aynı anda kontrol etmek ikisininde rengini aynı anda değiştirmek vs bu iş olurmu sizce

Notark ampulü yerinde direk rgb led bağlasam olurmu ?

Not: Elimden geldiğince noktalama hatalarımı düzeltmeye çalıştım son konudan hatırlayanlar bilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Cumali ALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Rgb led ten kastınız sadece led mi takacaksınız yoksa led'te dirençler varmı hazırmı? Fotoğrafını eklerseniz yardımcı olmaya çalışacam.

Motosikleti

dediğim şeyler bunlar bundlardan angel eyes dediiğimiz şey bende var ben bunun yanına park içinde bişeyler yapmak istiyorum yani 2. resimdeki ledi alıp park ampulü yerinde onu bağlasam olurmu veya bulabilirseniz rgb park ampulu bulurmusunuz ( renk değiştiren park lambası)

NOT: Bunların ikisinide ilk fotodaki controllere yani ilk fotodaki kumandaya bağlayacam 2 ayrı kumanda olmayacak bi kumanda olcak olurmu o iş

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Rgb angel ledleri nerden aldınız hocam link verebilir misiniz?

Motosikleti
    Aliexpress hocam alalı baya oldu ama aliexpres veya ebayda '' Motorcycle RGB Angel Eyes '' diye aratırsanız aradağınız bulursunuz )

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Giriş voltajı 12 volt olursa uydurulabilir.

Renkleri istediğiniz zaman siz değiştirmek istiyorsunuz anladığım kadarıyla.

Sürekli renk değiştiren led park ampülleri var herhangi bir değişiklik yapmadan onlarıda kullanabilirsiniz.

EDIT//

Angel Eyes te adaptör varmı varsa giriş voltajı kaç yazabilirmisiniz.

Motosikleti
    Hocam kesin konuşmayım ama 12 idi sanırım ama adaptör vardı ben ustaya verdim o taktı saolsun ama 12v du sanırım

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı ayarsız50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aliexpress hocam alalı baya oldu ama aliexpres veya ebayda '' Motorcycle RGB Angel Eyes '' diye aratırsanız aradağınız bulursunuz )
    Teşekkürler.
    Be different

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Angel Eyes i taktınız bunun yanına boş duran park ampülü yerine ayrı renkli bir ampül daha takmak istiyorsanız aşağıdakini inceleyin işinizi görmüyorsa.

http://tr.aliexpress.com/store/product/T10-192-W5W-RGB-5SMD-5050-width-lamp-RGB-Changeable-Colors-T10-194-168-W5W-LED/506731_1738039126.html
    T10 rgb led diye arama yapın google'da farklı modeller göreceksiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)