Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bana bi yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI

ben motor almayı düşünüyorum ama henüz karar veremedim Gösterişli bisey olsun istıyorum aklımda KUBA CR1 var ama oda biraz tuzlu geldi
    daha ehliyete de para harcıcam ve birazda motora bakım yapcam sizin önerileriniz nelerdir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM 250 Duke
    Kardesim bence koklu markalara bakmalisin. Bunun almasi gibi bakimlari yedek parcalari yani kisaca servis olayi da var. Begendin begenmedin hic farketmez geri satacagin zaman da gelecek ve zararina bile satmakta zorlanabilirsin.
    Motor secimin icin de 150lik bir motora 11.5 hp az. Bence discover 125st bir bakmalisin maddi olarak seni rahatlatir ve tip olarak da fena sayilmaz.

ulassscannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motorda balansör yok bildigim kadariyla. O yuzden 125 drift oneririm hem bi bayi 3700 den asagi veriyor .

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Alıntı ulassscannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler (onkarakter)

sağolasın kardeşim eksik olma ama CR1 de öyle sık masraf çan bi motor diye bilmiyorum hem ben satmak için almıycam

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:19 ----------

kardeşim o motoru bana 4-5 kişi daha tavsiye etti ama ben birazda işin estetik tarafındayım modifiye falan nasıl olur

bu motorları basmayında modifiye edicem derken ayrıca cr1 bir ara bende baktım başlangıç motoru seçiyorum hala. cr1 yerine mondial z one 150 kesinlikle bakmalısın. fotoğraflarına aldanma bunun arkası sivri falan diyerek. sen sadece git bir bayiye canlı canlı siyahını bir gör sonra istersen gidip birde cr1 e bak bence ilkini tercih edeceksin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)