Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

98'lik Hamide Ninemiz ve Motor Aşkı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv

Motor aşkı 7den - 70 e değil 98 e kadar gider, yaşasın özgür ruhlar..
    tesisatogr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    karsidan arac gelirken teyzeye gaz actirdi ya oglu

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Teyzeye sözüm yok ama diğerleri cehalette sınır tanımıyorlar.
    MotorKafa bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    kesiciyede sokuyor :X
    gokberk6426 bunu beğendi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    nene burnout yapacak sandım
    tesisatogr bunu beğendi.

sezer0696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    burdan motordan korkan kızlara gelsin hamide teyzeye helal olsun ben kızlara atla goturuyum gidecen yere kadar diyince ben korkarım diyen kızlara gelsin :D

tesisatogr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 Ace / Yuki YK-25 Triportör
    Arkadaşlar hepinize merhabalar,
    Öncelikle ninemizi tutkusundan ve cesaretinden dolayı tebrik edelim. Ancak cesaret ile cahil cüreti ayrımı konusunu iyi yapabilmek gerek. Hem iki tekerli hem debriyajlı vitesli bir motoru trafikte idare edebilmenin ninemiz için pek hayırlara vesile olamayacağını üzülerek bildiriyorum.
    Ben de bir motor tutkunu olarak, herkesin -kendisine uygun- bir motosikleti, hayatını kolaylaştırmak adına sürebileceği inancındayım. Bu yüzden 65 yaşındaki anneciğime aşağıdaki faytondan sipariş ettik. Reklam olmasın satan firmayla hiçbir alakam yok sadece yaşlı ve engelli tanıdıkları olanlar için elektrikli engelli araçlarından farklı olarak böyle de bir alternatif var diye belirtmek istedim. 49,5 cc debriyajsız yarı otomatik motorun ayak ile kumanda edilen hiçbir fonksiyonu bulunmuyor (yaşlı ve engelliler ellerini ayaklarından daha kontrollü kullanırlar). Elektriklilere göre torku ve menzili yüksek, 250 kg taşıma kapasitesi var. Merak edenler için ayrıntılı bilgiler, motoru satanların sayfalarında yer alıyor zaten.

Bu konu hakkında siz neler düşünüyorsunuz motosiklet tutkunları? Dedelerimiz ninelerimiz motosiklete binmeli mi binmemeli mi? Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı tesisatogr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize merhabalar,
    Öncelikle ninemizi tutkusundan ve cesaretinden dolayı tebrik edelim. Ancak cesaret ile cahil cüreti ayrımı konusunu iyi yapabilmek gerek. Hem iki tekerli hem debriyajlı vitesli bir motoru trafikte idare edebilmenin ninemiz için pek hayırlara vesile olamayacağını üzülerek bildiriyorum.
    Ben de bir motor tutkunu olarak, herkesin -kendisine uygun- bir motosikleti, hayatını kolaylaştırmak adına sürebileceği inancındayım. Bu yüzden 65 yaşındaki anneciğime aşağıdaki faytondan sipariş ettik. Reklam olmasın satan firmayla hiçbir alakam yok sadece yaşlı ve engelli tanıdıkları olanlar için elektrikli engelli araçlarından farklı olarak böyle de bir alternatif var diye belirtmek istedim. 49,5 cc debriyajsız yarı otomatik motorun ayak ile kumanda edilen hiçbir fonksiyonu bulunmuyor (yaşlı ve engelliler ellerini ayaklarından daha kontrollü kullanırlar). Elektriklilere göre torku ve menzili yüksek, 250 kg taşıma kapasitesi var. Merak edenler için ayrıntılı bilgiler, motoru satanların sayfalarında yer alıyor zaten.

Bu konu hakkında siz neler düşünüyorsunuz motosiklet tutkunları? Dedelerimiz ninelerimiz motosiklete binmeli mi binmemeli mi? Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.

http://www.yukimotor.com.tr/admin8559/img/cms/MLG00.jpg
    Eger kendilerini iyi hissediyor ve de baskalarina zarar vermeyeceklerini dusunuyorlarsa da tabiki iyi olabilir. Ben kendi adima olumlu buluyorum
    tesisatogr bunu beğendi.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    ben teyze gaz verince pati ile kalkıcak sandim allaha şkür öyle birşey göremdim :D
    tesisatogr bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)