Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Patlamalar ve Terörle Alakalı.. Etkinlik, Miting..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok da umrundaydi sanki turkmenler, adlarini bile bilmiyordun, hos cogu da el kaide kokenli cihadcilar. Tirlar yardim tasiyordu dendi once sonra omba tasidigini ispatlaninca neden kivirdilar en son turkmen oltasini attilar yiyen de olmus.
    Türkmenlerin El kaide ile en ufak alakaları yok. Türkiye Türkmenlere bariz silah ve mühimmat yardımı yapıyor. Şırnaklı 2 kürt aile devlet tarafından Türkmen dağına gönderilip oradaki kişilere askeri eğitim veriyor. Saygılarımla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    Ya artık bıktığım için öyle düşünüyorum umarım dediğin gibi olmayız tabi selametle.

Motosikleti
    gt250r
    Burada kimse kimseyi birseylere ikna edemez fakat pkk konusunda tayyip son siraladadir,bazilari tayyipten önce acin bakin 2001de şehit mi varmis vs demişler.. Sen ne biliyorsun ki aile büyüklerinden,sosyal medya uydurmalarindan duyduklarin disinda birşeyler anlatiyorsun?O şehit vermiyoduk dediğiniz zamanlar uyuşturucu kacirmalari serbest,silah kacirmalari serbest,mazot,sigara vs hepsi serbestti.G.doğuda okullarin kapilari acilmiyordu,hastanelere örgüt mensupları gidip uygulamalı birşeyler öğrenip daha sonra dağa cikiyordu.En önemlisi ve çoğunun inanmayacagi pkk kamplarina TSK helikopterleri erzak,ilaç götürüyordu.Kimse sesini cikarmiyordu ama şehitte verilmiyordu.Biraz daha öncesine git sen arastir bakalim elazığ-bingöl yolunda teskere alip dönerken 1 otobüs askeri kurşuna dizenlere otobüsün geçiş saatine kadar verilen bilgilerin kimden sizdigini..Şimdi sen zeka seviyesi yuksek yüce insan senin için hangisi daha önemli?Soyut olarak devletine giydirilen etek mi?Yoksa somut olarak verilen şehit mi?Dinine bagli olan,vatanini seven her insan şehit olmak ister.Ben istemem,60 sene yasayip ölücem zaten devlet,millet beni ilgilendirmez toprakta önemsiz ben huzurlu olmak istiyorum soy sop,gelecek önemsiz dersen istemezsin tabi.Pkk yi tayyip düşmani, tayyip düşmani olduğu için pkk yi kardeş edinecek ama sorsan milliyetçi atasini kalbinde yaşatan potansiyele sahip insanlarla ayni ülkede yasiyoruz.Gezi eylemlerindeki kalabalık ne zaman şehitler için yapilan eylemlerde olursa,ibretlik şekilde asmadan-kesmeden tek bir çukura doldurmadan %95i pkk yanlisi malum irkin kafasından bu düşünceyi silemezsin.Düşünce bitmeden de hareket bitmez.Umarim bir gün yillardir basimiza bela olan serefsizler için ülkece birlik olup hepsini kendi kaninda boğariz.
    murad13 ve fatih. bunu beğendiler.

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Abdulhamid kotu adam ilan edildi cunku batiya ters durdu devleti kalkindirdi baskinci darbeci beyinsizler ortaya cktı. Menderes ulkeye deger katti sallandirdilar,özal'ı zehirleyip ortadan kaldırdılar simdi derdiniz ne ? Avrupa birlik olmus abd super güç karşıda libya bertaraf edilmis ırak'a barıs goturduler. Suriyede vatandaslarini oldurtmek icin rusyayi cagiran beyinsiz esad var. Simdi amaciniz nedir siz oranlara bakip yok chpnin oyu degismedi demissiniz. Ben hatayda ilce olarak chpden hdpye kaymis oy toplamis ilceyi biliyorum neyin kafasindasiniz? Tencere tava calmak mi amaciniz ulkeyi abd ye alman merkele mi sikayet cabasındasıniz. Ben tr de bir kesimin digerini nefretinden baska bir sey goremiyorum. Tamam akp mukemmel %100 hatasiz demiyorum ama oturup saglam kafayla düşünmek gerek . nefret bizi hicbir zaman birleştirmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu çok tehlikeli bir düşünce...

Bu tür patlamaya olayları daha fazla artıp halkta akp ye oy veren kesim dahil noluyoz ulen diyip ülke kaosa sürüklenir ve adam başımızdan gitsinde nasıl giderse gitsin mantığı gelişir. Adamın başa gelmesini sağlayan gelişmiş ülkelerde gelip adamı gönderirler ve ülkemize demokrasi getirirler. Bizde kendi aramızda tartışmaya başlarız demokrasiyi Amerika mı getirin Almanya mı acaba diye..

Bakınız saddamın abd tarafndan geitirilmesi ve indirilmesi bakınız kaddafi... umarım Türkiye böyle olmaz...
    Hocam gercekten su sozleri yazdigin icin eline saglik

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Alıntı ülgenhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değil de, hani "höp dövlötö löf ödöyösünüz, törörüstö löf ötmöyösönöz" cü arkadaşlara selam olsun.

Link bulursam eklerim, KCK saldırıyı kınamış...

http://www.diken.com.tr/kck-istiklal...si-ahlaksizca/

Aha size kınama...
    Buna cocuklar bile güler sabah demirtas yapyigi aciklamada pkk ile bağlanyımız yok diye demeç verdi ne yani inanalım mı boşversene sen şunu.
    Vmaxxx, fatih. ve Ms_TunC bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800

Bu videodaki şahıs şu an Başbakan yardımcısı

Thracian, polemos ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Alıntı tanertc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum akp %100 mukemmel her yaptigi is hatasiz diyen mi var. Konu terorun yaptogi patlamalar ve milleti galeyana sürüklemeye calışması. Ama tabi sirf hukumet dusmanligı sizde hat safhada oldugu icin cb. Gitsin de s.et nolursa olsun mantığını bırakın artık.
    Vmaxxx bunu beğendi.
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı murad13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum akp %100 mukemmel her yaptigi is hatasiz diyen mi var. Konu terorun yaptogi patlamalar ve milleti galeyana sürüklemeye calışması. Ama tabi sirf hukumet dusmanligı sizde hat safhada oldugu icin cb. Gitsin de s.et nolursa olsun mantığını bırakın artık.
    He evet hepsi biziz sayın patagonyalı
    [IMG][/IMG]
    Shrieker bunu beğendi.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hea la hea yuzyuze olmak istermis. Bos keseden salla

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hiç mi okumuyorsunuz?
    Hiç merak dahi etmiyormusuniuz bu is buralara nasil geldi?
    Menderes memlekete deger katmis.
    Özal uçurmus.

Menderes denilen adam chpden neden ayrildi?
    Özal pkk için ne dedi?
    Bunlar hakkinda hiç mi fikriniz yok?
    1950 yilindan beri bu ülkeyi Menderes ve onun zihniyetindeki adamlar yönetiyor.
    Tam 66 sene olmus.
    Ulem bu kadar muhterem adamlar da biz niye bu kadar b...kun içindeyiz?
    Azicik bile merak etmiyormusunuz?

Eger toprak reformu yapilsaydi, güneydogu bugün ki gibi toprak agalarinin hakimiyetinde olurmuydu.
    Köylü bogaz tokluguna irgatlik yapmak zorunda kalirmiydi?
    Neden her türlü etkiye kolayca maruz kaliyor köy halki?
    Köy enstitüleri kapatilmasaydi bu kadar cahil kalirlarmiydi?
    Okumus bilinçli bir toplulugu herhangi bir örgüt kolayca kandirabilir mi?

Yapmayin azicik insaf.
    Menderes tek parti zamaninda chp milletvekiliydi.
    Hükümet toprak reformu yapmak istedi.
    Agalarin elindeki topragin bir bölümü gerçek sahibi olan köylüye dagitilacakti.
    Köylü kendi topragini ekip biçecek kimseye minnet etmeden yasayip gidecekti.
    Menderes ve kendisi gibi toprak agasi arkadaslari bu reforma karsi çiktilar.
    Kisa süre içerisinde çok partili hayata geçildi.
    Menderes basbakan oldu.
    ilk isi reformu rafa kaldirmak oldu.
    Böylece köylü agalarin insafina terk edildi.
    Menderesin bir sonraki yedigi haltta köy enstitulerini kapatip köylünün bilinçlenmesini önlemektir.

Menderes bunlari yaparak, özellikle güneydogu halkini her türlü etkiye açik hale getirmistir.
    Bir baska deyisle bugünkü terörün togumlarini ekmistir.
    Gerekçe komünizm tehlikesidir.

Ama olsun Menderes yol yapmistir.

Togumu Menderes ekmis, Özal filizlendirmistir.
    Pkk ilk eylemlerine basladiginda basbakan Özal'di.
    "Bir avuç çapulcu"
    diyerek önemsemedi.
    Daha önemli isleri vardi çünkü.
    Soguk savas devam ediyordu.
    Memlekete komünizm gelme tehlikesi vardi.
    Aman komonizler gelmesin diye her halti yedi ama pkk ile ilgili tek adim atmadi.
    Sonra akli basina geldi ama is isten çoktan geçmisti.

Ama olsun Özal yol yapmistir.

Son kahraman! ise Erdogan.
    Sifir terôrle teslim aldigi ülkeyi bugün kana bürünmüs bir sekilde yönetiyor.
    2006 yilina kadar uyudu.
    Güneydogu ile ilgili hiç bir ciddi adim atmadi.
    Sonra attigi adimlarda da samimi degildi.
    Zaten uyandi zannettigimiz zamanda da pkk yerine askerle mücadele etti.
    Türkiye'nin terörden en çok zarar gördügü ve en çok kayip verdigi yillarda bile pkk bu kadar fütursuzca sehirlerde eylem koyamamistir.
    Bugün ülkenin kalbinde bombalar patliyor, insanlar sokaga çikamaz hale gelmis durumda.
    Erdogan hedef gösterecek komoniz bulamayinca önce askere sonra yollarda beraber yürüdügü parelellere sardirdi.
    Menderes ve Özal zamaninda ki hedefleri yiyen kerizler bu yeni hedefleri de kolayca yediler.

Ama olsun Erdogan yol yapmistir.

Ah benim güzel memleketim!
    Cudi Genc, Osm@n, mertky ve 7 diğerleri bunu beğendiler..
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Bu adamlar ne Türkmen biliiir ne vatan ne toprak bilir.Üstüne üstlük her olayda Tayyip düşmanlığı nedeniyle gerekirse vatanını devletini yerden yere vurur.Yapılan her olumlu şeyi olumsuz eleştirirler her olumsuz şeyi de olumsuz eleştirirler ama kesinlikle hiçbir zaman alternatif sunamazlar.Bunlarla tartışamazsın. Neden mi ? Nedeni açık ve net ortada göz görüyor açıklamaya gerek yok. C.başkanı ölünce keyifleri yerine gelir terör de durulur çünkü terör onun döneminde şiddetlendi.

Sen ülkeni fazla dik tuttun kimseye boyun eğmedin o yüzden suçlusun.Namerde gavura çok diklendin elini öpmedin, onlarda teröristleri taşeron askerlerini kullanıp iyice saldırıya geçti adamlar haklı sen niye boyun eğip peşkeş çekmiyorsun ki değil mi yani bu c.başkanının yaptığı da iş mi? Ben gavurun yerinde olsam sesi çıkan bir Türkiye den rahatsızlık duyar fitne çıkartırım kaç paraysa parasını teröristlere veririm ortaligi bombalatir Türkiyeyi karıştırırım. bak çözüm sürecinde insanlık yaptın adamlara el uzattın o da fayda etmedi artık bu teröristleri temizlik zamanı geldi.Yumurta teröristlerin kapısına dayandı can havliyle son bombalarını patlatsınlar şerefsizler.

Mt de takılanların çoğu böyle vatan millet düşmanı değil, bende bu yazılanları görünce üzülüyordum ama burda yazan 4-5 tescilli hükümet düşmanı var gerekirse hükümete laf batırmak için ülkesini ezikler yerin dibine sokar gerekirse banane vatandan vs yazar durur yani ama herkes böyle düşünmüyor.Dikkat ederseniz her konuda onlar zaten kendini belli ediyor alakasız konularda da alakalı konularda da hükümete laf çakıyorlar.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Terör ihtimali olmadan da motosiklet.net grup sürüşleri yeterince tehlikeli bence
    Shrieker bunu beğendi.

Eğit donat programında eğitilen bazı muhalif askerler ,işid ve yanlısı gruplara cephaneleriyle esir düşdüler.

Türkmen cephesinden komutanlar 1.ağızdan yardım edildiğini söylüyor ,youtube yavaş yoksa video atıcaktım.

bugünde izmir balçova kipa ve balçova agora boşaltıldı. agorada bomba bulunduğu için. bende agoradaydım, Allah yardımcımız olsun. açıkçası bir korkum yok olacağı varsa olur. ama neden olsun ki?

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç mi okumuyorsunuz?
    Özal uçurmus.

Özal pkk için ne dedi?
    Tam 66 sene olmus.

Eger toprak reformu yapilsaydi, güneydogu bugün ki gibi toprak agalarinin hakimiyetinde olurmuydu.

Yapmayin azicik insaf.
    Menderes basbakan oldu.
    Menderesin bir sonraki yedigi haltta köy enstitulerini kapatip köylünün bilinçlenmesini önlemektir.

Menderes bunlari yaparak, özellikle güneydogu halkini her türlü etkiye açik hale getirmistir.

"Bir avuç çapulcu"
    diyerek önemsemedi.
    Aman komonizler gelmesin diye her halti yedi ama pkk ile ilgili tek adim atmadi.

2006 yilina kadar uyudu.
    Türkiye'nin terörden en çok zarar gördügü ve en çok kayip verdigi yillarda bile pkk bu kadar fütursuzca sehirlerde eylem koyamamistir.
    Bugün ülkenin kalbinde bombalar patliyor, insanlar sokaga çikamaz hale gelmis durumda.
    Erdogan hedef gösterecek komoniz bulamayinca önce askere sonra yollarda beraber yürüdügü parelellere sardirdi.
    Menderes ve Özal zamaninda ki hedefleri yiyen kerizler bu yeni hedefleri de kolayca yediler.

Bütün konuları evvelce yaptığın gibi çorba yapmışsın.1950 öncesi, sonrası çook konu var çook.Komunizm ,marksistlik zaten pkk nın ideolojisidir.Türkiye yeniden yedi düvelle savaşıyor, bu apaçık görünüyor.
    murad13 bunu beğendi.

Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç mi okumuyorsunuz?
    Özal uçurmus.

Özal pkk için ne dedi?
    Tam 66 sene olmus.

Yapmayin azicik insaf.
    Menderes basbakan oldu.

"Bir avuç çapulcu"
    diyerek önemsemedi.

2006 yilina kadar uyudu.

He evet hepsi biziz sayın patagonyalı
    http://<a href="http://hizliresim.co...M1.jpg</a></a>
    Coq abicim kendi adima söyleyebilirim ki gayet okuyorum. Sosyoloji ve edebiyat bolumlerini okudum ayrıyetten uluslararası i. Konusunda da kitaplar okuyorum. Fakat senin gibi düşunen kesim bunun icinde uni hocaları dahil sadece ben okudum sadece benim yorumm dogru kafasindakilere soz anlatma /tartısmayı coktan biraktim. Eger ortadogu siyasetini anlasaydiniz boş söylemleri coktan gecmistik.
    Ben demiyorum patlasin gumlesin o normal kardesim anlamiyor musun terorun anlamina bak ondan sonra burda savun görüşünü. El kaide 911i gerceklestirdi fakat kimin icin nereden aldigi para ile ve sonucunda ne oldu. Siyonist abd ortaya terörünü koyar sonra barış götürür. Bu ulkede de yapmak istedikler bu degil mi gezide olay oncesinden kumanya tertibat hazirlatilan kimseler ve tüm bunlara tencere tavalarını calarak alkıs tutanların istedigi neydi peki.sen bunlari cevaplayabiliyor musun yoksa karikaturlerle yetinme dc comics ten de takil cocukluk dobemine tekrar don tabi ergenligini tamamladiysan.

https://youtube.com/watch?v=eh_-9L7Y9TE
    http://youtube.com/watch?v=UQQi1xaaeew

Ve ayrıca ışide silah veriyor diye haber yapanlar ,kendileri de bilmiyor nereye gittiğini ilginç...
    murad13 bunu beğendi.

Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Alıntı darkmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://youtube.com/watch?v=eh_-9L7Y9TE
    http://youtube.com/watch?v=UQQi1xaaeew

Ve ayrıca ışide silah veriyor diye haber yapanlar ,kendileri de bilmiyor nereye gittiğini ilginç...
    Abicm ben hataydaym ve turkmen dağından gelen 2 arkadasm var burada ne yasadklarini cok iyi biliyorum. Eger turkiye olmasaydi orada 1 kelle bile kalmayacakti dediklerini biliyorum. Bu savaşı icte ve dışta destekleyenler acik acik ortada . ucak dustugunde rusyanin dötünü openler de ortada
    Evwt bakin bakalim onca muslumanin beynine bomba atan rusyaya guven verenler kimmis?
    darkmotor ve Vmaxxx bunu beğendiler.
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Ümettciler ve bu zihniyettekiler icin 1. sirada ümmet vardir, vatan bayrak milliyet kimlik onemli degildir, alt siralardadir.. boyle olunca zamanla mezheplere bolunurler, birbirlerini kesmeye baslarlar, bu esnada vatanlari kimlikleri kaybolur, sonra vatana kimlige daha cok onem veren baska bir millet gelir seni boler vatanini elinden alir seni oldurur yada kole yapar.. sen hala bir ümmete bagli oldugunu dusunen bir kume olarak kalirsin seni böcek gibi ezerler...
    Thracian, Shrieker, COQ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Oyun o kadar büyük ki, burası açıklamaya, savunmaya, saldırmaya yetmez.

Herkesin farklı bir fikri var, fikir birliğine ulaşmak bu tarz forum ve başlıklarda imkansızdır.

Çok güldüm, koca gün aklıma geldikçe gülerim, 15 sene önce terör bitmiş, Menderes ve Özal zihniyeti 1960 yılından beri ülkeyi yönetiyormuş, olsun yol yapmışmış filan, Apo alınmış gülmekten yazamıyorum.

"Hiç okumuyor musunuz?" diye de sormuş.
    Vmaxxx ve Ms_TunC bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her zaman derim AKP liler ile tartışılmaz.Biz ülkemizde olan terör olaylarını,bu terör olaylarının hangi ihmalleri sonucu meydana geldiğinden bahsediyoruz,adamlar konuyu saptıra saptıra Türkmenlere getiriyor.Türkmen derseniz biz daha orda yıllar önce Türkmenlerın olduğunu söylüyorduk ama siz o sıralar dört parmak havada Rabia rabia diye ortalıklarda dolanıyordunuz.Bir de üstüne koskaca başbakan yardımcısı silahlar Türkmenlere gitmedi diye yemin ediyor.Bu ek olarak şu videoda koskaca başbakan IŞİD'e katılanların ciddi çoğunluğunun Türkmen olduğundan bahsediyor.Valla kusura bakmayın ister Türk olsun ister Türkmen olsun ister Kürt olsun ,bu ülkeye karşı eylemler gerçekleştiren herhangi bir terör örgütüne katılan her kim olursa olsun köpek gibi gebermeyi hak eder.

Bu arada evet 1999-2002 yıllarında PKK resmen fesedilmiş ve terör bitmişti.Hala bilmeyen anlamayan süperzekalar şuradan okuyabilir.;
    https://tr.wikipedia.org/wiki/PKK
    PKK'nın feshi (1999-2002)
    Öcalan, 1 Ağustos 1999'da ateşkesin sürdürülmesini ve silahlı güçlerin Türkiye sınırlarının dışına çekilerek, sembolik barış gruplarının iyi niyetin bir göstergesi olarak Türkiye'ye gelmelerini ister. Ardından, örgüt tarafından PKK'nın silahlı güçleri sınırların dışına çekilerek, biri dağdan biri de Avrupa'dan olmak üzere iki barış grubu gönderilir.

PKK, 2002'de kendisini feshetti ve yerine Kürdistan Demokratik ve Özgürlük Kongresi KADEK'i kuruldu. KADEK de Avrupa Birliğinin terör örgütleri listesinde yer almaktadır.
    Bir de hala saçma sapan Gezi Parkı fantezileri yazıp yazıp duran arkadaşlar ; Oğlum var ya 2. bir Gezi parkına hazırlanıyoruz dış güçler bize 10.000 kasa bira,500.000 takım deri elbise 200.000 deri kamçı yolladı içeceğiz biraları,giyiceğiz deri elbiseleri,alacağız elimize kamçıları önümüze gelenin üstüne işeyeceğiz...
    mgora, COQ, MimTolga ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)