Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Black cat'e veda etmek istiyorum.. Gelsin mi asya gm 200 gy?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Selamın aleyküm.
    Şu an aktif olarak kullandığım kuba black cat'im var, memnunum eyvallah ama ne bileyim sıkıldım gibi hissediyorum kendimi motordan. Biraz vibrasyon,biraz hız konusunda tatmin etmiyor beni. Geçenlerde asya gm200 tay modelini kullanma şansım oldu. Gerçekten hoşuma'da gitti takas etmeyi düşünüyorum. Sizce etmelimiyim? İkisi'de çinli bildiğim kadarıyla ama asya daha bi kalıplı ve agrasif duruyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Bu dediğin takasda mutlu olacaksan kimseye sormana gerek yok motor temizse seni üzmeyecekse iyi kötü servisi ve ikinci elide varsa yada bu takasdaki maddiyat seni rahatsız etmeyecekse hayırlı olsun.

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dediğin takasda mutlu olacaksan kimseye sormana gerek yok motor temizse seni üzmeyecekse iyi kötü servisi ve ikinci elide varsa yada bu takasdaki maddiyat seni rahatsız etmeyecekse hayırlı olsun.
    yorumunuz için teşekkür ederim takasın beni üzeceğini zannetmiyorum. Herhangi bir arıza söz konusu olduğunda yedek parça konusundada sıkıntı çekmeyeceğime eminim. Ama yinede insan bilir kişilere sormadan edemiyor.
    İpi kesmeye kıyamayıp ömür vermeyin bir düğüme..

Motosikleti
    MT25 2016
    kuba daha güncel bir model değil mi? bence mondial'in yeni getirdiği 200lük xtreme'ini düşünün.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)