Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

25binde Cbr 125 mi ? 3bin Kmde Dealim Roadwin 250 mi ? Sayın MT Alilesi yardımcı olun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha R25
    Merhaba,

Ben mehmet 19 yaşındayım düzcede yaşıyorum öğrenciyim üyeliğim yeni fakat misafir olarak uzun zamandır aranızdayım bu sebebepten tanışmak için konu açmadım affola.

Ehliyet için kart sırası bekliyorum malüm bütçem max 6000 bin tl

şimdi dün bir dealim roadwin 250 gördüm 2012 model ama 2015 de 0 km olarak satın alınmış isteyene link atarım

birde 25bin kmde cbr 125 var tabiki sizce hangisi cbr temiz gibi km yüksek diye o fiyat sanırım dealimse en azından 20000 km ye götürürmü beni

Abi siz tecrübeli MT üyelerinin yorumları çok önemli max 6000 tl bütçem var ybr ye binmek istemiyorum açıkcası biraz super naked ve ya super sport arıyorum elimden geldiğince.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Bence Daelim.Belki Honda kadar kaliteli değil ama km. çok düşük ve daha güçlü.

Motosikleti
    Yamaha R25
    çok teşekür ederim abi ama çin gibi durduk yere dökülmez değilmi kullandınızmı ? dealim bu forumda dealim denince ses çıkmıyor kimseden

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    temiz kullanılmışsa cbr.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı muhammetcon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    temiz kullanılmışsa cbr.
    abi çok iyi demissin cbr diyince honda kalitesi ağır basıyor ama dealimde gönlüm bir yandan bütçede kısıtlı malesef ayırdığım paranın bir kısmını kullanmam gerekti durum böyle olunca sence dealim 10bin de yolda bırakırmı ?

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    cbr125 kesinlikle pişman olmazsın, ölüsü satılır. daelimin son sahibi olursun . yada ölü fiyatına verirsin.
    muhammetcon bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr125 kesinlikle pişman olmazsın, ölüsü satılır. daelimin son sahibi olursun . yada ölü fiyatına verirsin.
    tamamdır abi cbr alıyorum o halde zaten kafam ona yatmıştı ama hayırlısı diyelim alacağım cbr 2014 model 25bin kmde fiyat 5750 tl
    trancexp bunu beğendi.

aynen, ölüsü satılır, bak dirileri burada tam 439 tane, al bakalımda görelim dirisini kaçdan satabileceksin.

ayrietten evet honda kalite, bir işin düşsünde görürsün sen 125cc için kaliteyi,

bir düşür motoruda, 2dandik plastik parçasına 1-2 bin tl bayılda görürüz hissiyatını kalite adına..

allah akıl fikir versin diyorum başkada bişi demiyorum.

Motosikleti
    dealim daystar 250
    ben dealim kullanıcısıyım , kalite olarak hiçbir eksiği yok, motorumu satmayı bile düşünmüyorum , çok keyifli benim için. 125 i alacaksın fazla değil yaz sonu satmaya kalkacaksın neden 250 cc almak için, 250 cc 2. el farklı araçlara bakacaksın bütçen yetmeyecek ve sende tekrar dealim e döneceksin mecburen. sonra keşke baştan bunu alsaymışım diyeceksin. Bütçen genişse zaten sorun yok istediğini al.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Cbr nin fiyat ucuz gibi geldi çünkü 2009 2010 model eski kasalara bile 4.500-5.000 tl istiyorlar.O motorun yan yatması kazası falan var mı motoru açılmış mı km orjinal mi sor ve ekspere götürmeden alma.

Cbr çok güçsüz, Darlkm nasıl bilmiyorum.Ayrıca artık Çin malları bile çok sağlam oluyor eskisi gibi dökülmüyorlar.
    Sanırım Daelim Kore malı imiş.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen, ölüsü satılır, bak dirileri burada tam 439 tane, al bakalımda görelim dirisini kaçdan satabileceksin.

ayrietten evet honda kalite, bir işin düşsünde görürsün sen 125cc için kaliteyi,

bir düşür motoruda, 2dandik plastik parçasına 1-2 bin tl bayılda görürüz hissiyatını kalite adına..

allah akıl fikir versin diyorum başkada bişi demiyorum.
    yaklaşımın mantıklı ama elden gelen birşey yok keşke gelse

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Daelim daha iyi ancak satarken sıkıntı olacaktır. Diğer yandan eğer baktığın CBR 125 buysa bana göre çöptür, fiyatının ucuz olmasından belli zaten. Alma o motoru, düzgün Daelim'le kıyaslaması olmaz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...82652613/detay

Motosikleti
    Yamaha R25
    abi bütçe geniş değil tam tersi aşırı kısıtlı öğrenci halimle kendi birikimim alacağım dealimde güzel şimdi yalan yok adam diyor 177 gördüm motosiklet 2012 model 0 700 km de almış showroomda satılamamış duruyormuş ilk sahibi 2012 model 2015 de 0 km almış 700 km sonra satmış adam şimdi 3000 de bana satıyor kafam allak bullak biri elimden tutsada alsam bir motosiklet artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

abi peki tavsiyen nedir ? 6bin tl'ye yani ne alınır bana yardımcı olurmusun

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr nin fiyat ucuz gibi geldi çünkü 2009 2010 model eski kasalara bile 4.500-5.000 tl istiyorlar.O motorun yan yatması kazası falan var mı motoru açılmış mı km orjinal mi sor ve ekspere götürmeden alma.

Cbr çok güçsüz, Darlkm nasıl bilmiyorum.Ayrıca artık Çin malları bile çok sağlam oluyor eskisi gibi dökülmüyorlar.
    Sanırım Daelim Kore malı imiş.
    aynen kore abi safkan kore sanırım hyodan sonra geliyor yan yatmıştır heralde aradım boya varmış grenajlarda

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    İkisinide 1 er sene kullandım birinci ağızdan yazayım.

Cbr 125 parça kalitesi ve yakıtı olarak memnun eder .Kolay kolay yolda bırakmaz yağı değiştir devam et.İkinci eli çok hızlıdır.İvmelenmesi güzel başlangıç için ideal,her kesimde kabul görür çinli koreli aa bu dedirtmez.

Daelim cbr göre daha heybetli lakin parça kalitesi düşüktür.Güneş ışınlarına maruz kalan ayna alt bağlantı plastikleri zamanla soyulmaya ve erimeye başlamıştı bende.Bir kere otobanda yolda kaldım elektirik kesintisinden .Ondada alt seleye yıkama esnasından su kaçtığından kutup başlarında oksitlenme temassızlık olmuş .Küçük bir müdahele ile yola devam etmiştim.Kronik marş sigortası problemi var .Mutlaka değiştirilmeli yolda kalırsınız.Başka motosikletin parçası uyuyor 40 tl taktırmıstım.

Benim tavsiyem cbr 125 den yana arada 30 km hız farkı var .Ama daelim de ucuza denk geliyorsa alınabilir.Satarken zarar edebilirsin.Başkada diyeceğim yoktur hakim bey.

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı MeehMT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamdır abi cbr alıyorum o halde zaten kafam ona yatmıştı ama hayırlısı diyelim alacağım cbr 2014 model 25bin kmde fiyat 5750 tl
    sen kimseyi dinleme az tecrüben olsa cbr250 al dicem ama. Başlangıç için cbr125 gayet yeterli daha yolun başındasın. Bizde aynı yollardan geçtik. Honda dan şaşma. Göstermeden alma ama motoru. eğer teme , ana yola çıkmayacaksan uzun süre değiştirmek istemezsin . hafif, az yakıyor.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    5750 liraya 2014 model cbr125 biraz düşündürücü geldi bana. Motorun üstüne küfür edilmiş olabilir. Fiyat baya aşağıda.
    MeehMT bunu beğendi.

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    bajaj pulsar falan düşünmüyomusun kardeşim

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkisinide 1 er sene kullandım birinci ağızdan yazayım.

Cbr 125 parça kalitesi ve yakıtı olarak memnun eder .Kolay kolay yolda bırakmaz yağı değiştir devam et.İkinci eli çok hızlıdır.İvmelenmesi güzel başlangıç için ideal,her kesimde kabul görür çinli koreli aa bu dedirtmez.

Daelim cbr göre daha heybetli lakin parça kalitesi düşüktür.Güneş ışınlarına maruz kalan ayna alt bağlantı plastikleri zamanla soyulmaya ve erimeye başlamıştı bende.Bir kere otobanda yolda kaldım elektirik kesintisinden .Ondada alt seleye yıkama esnasından su kaçtığından kutup başlarında oksitlenme temassızlık olmuş .Küçük bir müdahele ile yola devam etmiştim.Kronik marş sigortası problemi var .Mutlaka değiştirilmeli yolda kalırsınız.Başka motosikletin parçası uyuyor 40 tl taktırmıstım.

Benim tavsiyem cbr 125 den yana arada 30 km hız farkı var .Ama daelim de ucuza denk geliyorsa alınabilir.Satarken zarar edebilirsin.Başkada diyeceğim yoktur hakim bey.
    Abi sen birşeyemi alındın seni tanıyorum dealimcilerdensin ben sanırım cbr alıcamda 6 bin tl ye cbr yok abi senden duymak ayrı bir durum oluşturdu bende peki abi teşekür ediyorum hepinize 6 bin tl orta halli bir cbr bulursanız bana haber edin lütfen saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

Alıntı muhammetcon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj pulsar falan düşünmüyomusun kardeşim
    abi düşünüyorum tabiki ama 2014 modellere zor yetiyor param 2014 modeller kronik hastalıklı diyorlar ve bajaj yeni daha dealim gibi yani gözümde zaten 15 bin km de alsam 25-30 bin km dökülürmü acaba ?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı MeehMT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bütçe geniş değil tam tersi aşırı kısıtlı öğrenci halimle kendi birikimim alacağım dealimde güzel şimdi yalan yok adam diyor 177 gördüm motosiklet 2012 model 0 700 km de almış showroomda satılamamış duruyormuş ilk sahibi 2012 model 2015 de 0 km almış 700 km sonra satmış adam şimdi 3000 de bana satıyor kafam allak bullak biri elimden tutsada alsam bir motosiklet artık
    Valla CBR 125'i alma orası kesin. Daelim'de kesin satarken elinde patlar ama uzun süre kullanacaksan alabilirsin. Onu da denemeden alma sakın. Daelim Roadwin gerçekten hakettiği değeri bulamamış güzel bir motor. Fiyatının bu kadar düşük olması bizim milletin ne kadar bu işten anlamadığının, ne kadar markacı olduğunun güzel bir göstergesi. Bunlardan vazgeçersen standart bir sürü 125 - 150 cc motor var (CBF, YBR, Z-One 180, Derbi ETX, RKS Titanic S, Hero modelleri, Bajaj'lar vs.) onlara bakabilirsin.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Boş muhabbet yapar gibi bir ona bir buna saldırıyorum motosikletlerin madem öyle bana bütçeme uygun (6bintl) bir motosiklet mesela bajaj olur honda olur ama ybr yok efendim kuba çita felan tarzım değil onları alırsam üzülürüm binerken şimdiden hepinize teşekür ederim saygılar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler