Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tekleme stop etme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs apache
    Arkadaslar hayırlı günler yine icinden cıkamadıgım bir arıza hakkında fikrinizi öğrenmek istiyorum her zamanki gibi çıktım yola giderken tekleme buna bagli stop etmeler oldu motoru biraz dinlendirdim tekrar yola cıktım aynı sorun motor ısınınca devam etti buji dediler degistik sorun hala devam ediyor yardimlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Nc 750s dct
    sübap ayarlarına baktırın

superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sübap ayarı yada %90 karbüratördür tabi karbüratörlü moto ise bu video'yu izle istersen karbüratörlüyse faydası olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=l0-72wRl6rM
    Huysuz Motorcu Kanalımıza Bekleriz.

https://www.youtube.com/channel/UCvsLi-1RBIWxn1uPgG0t3qw

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Benzin az olduğunda yapıyor bazen.

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    sadece ısındığında mı yapıyor, yoksa soğukkende mi?

Motosikleti
    tvs apache
    Arkadaslar elektriksel bir sorun oldugu soylendi ateşleme kesiliyor daha dogrusu tam olarak neyden kaynaklandığı bulunamadı gelişmeleri paylasacagım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:30 ----------

Marşa basıldığında motor calışıyor bir süre sonra atesleme kesiliyor tekrar marsa basıldığında atesleme yapmıyor örnegin servise giderken cekerek goturduk subap ayari elektrik kontrolu dedi 140 tl fiyat cikardi yetkili servis vazgectik yaptirmaktan donuste motor normal basaksehirden k.cekmeceye kadar birsey yokmus gibi sıkıntısız geldi her zaman bakimlarini yaptirdigim servisi aradim 3500 km deki motorda 140 tl lik elektrik arizasi olmaz bize getir dediler k.cekmecede oturuyorum servis kagithanede malum motor yolda kaliyor goturme gibi bir imkanimda yok zor durumda kaldim tavsiyesi olan arkadaslardan yardimlarini bekliyorum.

Motosikleti
    tvs apache
    Arkadaslar sıkıntı bu parçaymış sorun çözüldü[IMG]

[/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:40 ----------

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)